Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    to widze że w Sylwka masz tak jak my w Wigilię - mój Radek idzie na 18-ta na nocke do pracy
    dlatego ja jade 20-go juz do rodziców pomóc mamie, bo zaraz w N. Roku mają przeprowadzkę do swojego wymarzonego domku, zazdroszczę...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      O to wolę być sama w sylwestra niż w Wigilię, a zresztą co ja piszę- przecież nie będę sama tylko z Paulinią
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Byłam w realu,pełno zabawek ale nie miałam czasu się rozejrzeć.Chciałam wziąść Mikołajowi rowerek 3 kołowy ale pisze że dla dzieci do 15 kg a on ma już 16.W tesco i polo markecie taż dużo fajnych zabawek.






        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam póżna porą

          a pustki grypa straszy ja tez sie denerwuje i unikam duzych skupisk ludzi,i hartuje dzieci póki co,mam nadzieje ze mnie ominie,ale fakt faktem ze na zwykła grype tzn powikłania rocznie um iera więcej ludzi tylko juz o tym się nie mówi


          my juz jedna noga na nowym mieszkaniu ,dzis mąz kuchnie montował zostały takie małe drobizgi i inne pierdoły i reszta pakowanie,na jednej scianie nam jakies zacieki wyszly a mamy w pokoju sciane dwukolorowa wiec wpadłam na pomysł zeby w tym mkiejscu dac szablon np jakis trapez czy cos w kolorze takim jak przeciwległa sciana a wy jak myslicie?ale tam bede miaal sprzatania ale juz tak fajnie na nowym hehe

          kochane czym myjecie podlogi tzn parkiet zeby sie nie niszczyła tak?bo tak wszedzie sa poza łazienka.......

          mo malutki gada jak nakrecony nauczył się mówic Mamusia a ja sie rozpływam ,ogólnie mówi tez dziekuje ,prosze i przepraszam a co zaskakujace wie kiedy tych słów uzyc więć jest inteligentny tylko nocnik nadal wróg nr 1 i smoczek dobry przyjaciel ciezko mi go oduczyc


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            A ja witam z rana cos spac nie moge -pewnie dlatego ze do pracy nie ide

            Sileczek zalezy czy masz lakierowany parkiet czy nie .
            Lakierowany umyjesz zwyklym plynem do parkietu i bedzie git ,natomiast z nielakierowanym jest nieco wiecej roboty .Ja mialam bez lakieru jakis tydzien i jak zobaczylam jak pracochlonne jest jego czyszczenie zwlaszcza przy dzieciach to natychmiast kazalam m kupic lakier
            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hanta to witaj w klubie, my tez pobudka przed 6
              ale teraz Mały zasnął więc ide poczytać książkę chyba że uda mi sie jeszcze zdrzemnąć

              a potem zakupów świątecznych ciąg dalszy...
              wole załatwić wszystko do początku grudnia bo potem jest porażka
              i szlag mnie trafia jak mam coś znaleźć w sklepach, zakupy internetowe w gr. też odpadają bo poczta polska szwankuje (ostatnio mi polecony szedł 13 dni) a nie każdy korzysta z opcji kuriera

              miłego dnia zatem życzę Wam babki

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Hej.
                Witam po przerwie, coś ostatnio na nic nie mam czasu. Powoli wzięłam się za świąteczne porządki ale chyba tylko nie ja sprzątam bo coś tu cisza ostatnio
                Mój mąż dzisiaj wpadł na szalony pomysł i rozpalił grill i właśnie smaży mięsko
                a ja piekę serniczek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  cześć dziewczyny!
                  dzisiaj byłam z Joasią na zakupach, w końcu porządne buty mój Potworas dostał za prezentami też się rozglądałam, ale jeszcze nic nie kupiłam. dla Joasi (oczywiście najważniejsza teraz osoba) wypatrzyłam lalkę i zamówiłam już ją u babcinego Mikołaja haha.
                  ale nie uwierzycie, mój m. JUŻ mi kupił przent na gwiazdkę tylko jeszcze go nie dostałam łeeeeeeee....
                  Sikorka a jak praca?

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam

                    Przyleciała ze swoim przyszłym mężem szwagierka, stąd taka moja abstynencja.

                    My prezenty mamy już kupione, za wyjątkiem Julka, ciągle się wahamy co
                    mu sprawić, na pewno koparkę (bo kwiczy na sam jej widok) i co dalej ?? ... nie wiem.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej ,
                      ja już wiem co kupię Amesi ...na mikołajki dostanie dwie książeczki z serii Książeczka Malucha-ma już 4 +2 =6 , wiec pozostanie jeszcze 9

                      A na święta klocki drewniane i ciuchcię grającą z cyferkami no i może słodycze
                      Przy okazji pochwalę się nowymi słówkami Amesi : miś i zaraś
                      Byliśmy dziś w parku i mówię do Amelki chodź idziemy do domku na obiad a ona :zaraś hehe
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Od wczoraj nikogo jeszcze tu nie bylo?
                        Ja jakos nie moge sie zalogowac,teraz za chyba 10 razem sie udalo...nie wiem czy to forum ma jakis problem czy moj komp wirusa...
                        Wczoraj zaczelam przedswiateczne porzadki,wywiozlam makulature i sprzatnelam kilka szaf.Musze sie rozejrzec za jakimis drobiazgami na Mikolaja

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          Sikorka a jak praca?

                          madziu
                          , teraz to "pracuję" od 12.00-18 - sezon przedświąteczny hehe
                          ale na szczęście od 20 gr. do 2 stycznia mam labę...
                          potem jeszcze 2 miesiące pracuję przez neta (książki wystawiamy już jako księgarnia na allegro) i od marca biore dzidzię do siebie na "przechowanie" od pon. do pt. - Jonatan będzie miał kolegę / lub koleżankę
                          wstępnie dogaduję sie z taką babką, której od marca kończy sie macierzyński i wraca do pracy i ze swoim Maluszkiem nie ma co zrobic więc będę nianią
                          cholernie sie tym stresuję ale moja kumpela tak już zajmuje się od pół roku swoją córą i czyimś chłopczykiem i bardzo sobie tę robotę chwali...

                          finansowo też jest oki, poza tym przyznali nam od grudnia zasiłek więc jest dobrze, w miarę, bo mogłoby być lepiej hehe

                          a jak tam meblowanie mieszkanka Waszego?

                          dotka, no pustki straszne ale w końcu niedziela, a mój chłop poszedł na nockę do pracy

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej kochane

                            ja dzis 1 raz od malowania byłam na mieszkaniu jest slicznie tylko u dzieci na 1 scianie wyszly smugi duze ale zrobie grafitii hehe i u nas ciut i tez cos wymysle a kuchnia boska jest meble idealnie pasuja tam jestem zadowolona bardzo a nasz niuniu cały dzien marudzi i stan podgoraczkowy ma i sie tak martwie a jeszcze dyda zgubił i spi bez ale co chwile sie budzi i szuka .ale kurcze co nie kupimy to gdzies rzuci wiec ma za swoje ,moze to będzie koniec?mam nadzieje hehe tylko to jego osłabienie mnie niepokoi bo niedawno brał antybiotyk

                            Sikornik fajnie tak przez internet ja ost rozmawiałam z kolezanka która jest konsultantka Avon i on achce zeby ktos na neta wystawiał kosmetyki hmmm jak myslicie czy to by dało jakiekkolwiek dochód?


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Łoooo matko a co tutaj takie pustki Myślałam że będę miała dużo do nadrabiania a tutaj zonk!

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                                Sikornik fajnie tak przez internet ja ost rozmawiałam z kolezanka która jest konsultantka Avon i ona chce zeby ktos na neta wystawiał kosmetyki hmmm jak myslicie czy to by dało jakiekkolwiek dochód?
                                jest sporo lasek które wystawiają Avon czy Oriflame na Allegro...
                                jak kupuje konsultantka kosmetyki dla siebie to ma tam jakaś zniżkę, nie?
                                potem można wystawiać, ale zastanawiam sie jaki jest dochód na reke z tego bo przecież trzeba liczyć koszt wysyłki

                                dziś byłam u alergologa i dostaliśmy lek antyhistaminowy na dychawicę oskrzelową i AZS - KETOTIFEN ma Młody brac do 1 r.ż. na razie w syropie

                                niestety naczytałam sie na innych forach o jego skutkach ubocznych, które dość często występują: na początku leczenia, zwłaszcza w ciągu pierwszych 2 tygodnie mogą wystąpić zawroty głowy, zaburzenia koordynacji mięśniowej, zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, zaparcia lub biegunka);
                                W rzadkich przypadkach, szczególnie u dzieci pobudzenie psychoruchowe, drażliwość, bezsenność i nerwowość - fantastycznie i tak Jonatan prawie w ogóle nie śpi
                                Sporadycznie zwiększenie masy ciała - super tym bardziej że już dobija do 11 kg
                                Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną szczególnie w początkowym leczenia.

                                Czy któraś z Was miała styczność z tym lekiem

                                mam już tego wszystkiego serdecznie dosyć...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X