Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
    a co ty tak o mojego męża pytasz? twój ci nie wystarcza?
    ha ha ha chciałam go poznac .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
      narazie spadam ide sama cos posprzątac bo mi tu koleżanka chce sprzątnąć ale męża pa
      I o to chodziło ,abys sama sobie posprzatała ha ha ha

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
        wariatki:

        Ja uciekam sprzątać.....
        Miłego dnia wam życzę,odezwę się później
        papapapappa

        buziaki
        Miłego dnia pa pa

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej
          Ja dzis nie mam weny do sprzatania tylko pieluchy nastawiłam, obiad mam wczorajszy - gołąbki.
          My z rana na spacer poszłysmy i Maja wpadła w kałużę hehe a na rękach miała takie błoto i na buźce że kąpiel trzeba było zaliczyć hehe no i po południu musimy na spacer w wiosennej kurcie iść bo zimówka w praniu. Chyba trzeba jakąś drugą awaryjną kurtę zakupić


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hejak laski, ja tez weny na sprzatanie nie mam- tyle ze mnie czeka pakowanie w pudła;(
            Dzis Amelka poszła wreszcie na krotki spacer- zadowolona byłe że hoho

            miłego dnia

            AMELCIA ur. 08.02.2007

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              wiecie jutro w realu nocne promocje na art. przemysłowe wiecie moze beda jakies zabawki na promocji co o tym myslicie

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Ja jadę dzisiaj to zobaczę co będzie






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  [QUOTE=magda8528;151803]hej dziewczyny!
                  widzę, że tu straszna cisza ostatnio.
                  Jaroszka doczekałaś się swojego męża w końcu
                  Anik jak Paulinka się czuje? pisałaś wczoraj coś o mleku Bebiko Bananowym, nigdy takiego nie widziałam

                  No już jutro będzie tydzień bez cycusia i wszystko ok, ładnie przytula się i zasypia. No mam mleko bananowe, bo ona lubi banany i tak jej podpasowało, tylko w nocy 3 razy budzi się na mleko, ale byłam u lekarza i stwierdził, że to normalne te budzenie.
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam wszystkie mamusie

                    Wczoraj wieczorem wrocilismy od Frosi,musze przyznac ze spedzilismy kilka fajowych dni az do domu mi sie wracac nie chcialo do obowiazkow
                    Poldkowi jednak musze troche bardziej sie przyjrzec i zaczac jakies kary stosowac czy cos bo Milenke caly czas szturchal,popychal i ogolnie prowokowal do placzu diabel maly ...

                    Moj M w Polsce jest do poniedzialku wiec wieczorkiem bede mogla sobie z wami popisac jak Poldzio pojdzie spac

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      witam ja dopiero usiadłam zachciało mi sie pierogów jedne robiłam z serem , drugie z miesem. Zrobiłam tez barszcz czerwony wiec jutro obiad z głowy .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        [QUOTE=anik12;152310]
                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        hej dziewczyny!
                        widzę, że tu straszna cisza ostatnio.
                        Jaroszka doczekałaś się swojego męża w końcu
                        Anik jak Paulinka się czuje? pisałaś wczoraj coś o mleku Bebiko Bananowym, nigdy takiego nie widziałam

                        No już jutro będzie tydzień bez cycusia i wszystko ok, ładnie przytula się i zasypia. No mam mleko bananowe, bo ona lubi banany i tak jej podpasowało, tylko w nocy 3 razy budzi się na mleko, ale byłam u lekarza i stwierdził, że to normalne te budzenie.
                        no to wielkie gratulacje dla małej

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          HELLLLO
                          w końcu doczekałam sie mobilnego neta do lapka
                          teraz już mogę zawsze i wszędzie hehe

                          Jaroszka - cieszy mnie że masz męża i to widze na pół roku przy sobie
                          i humorek Ci sie poprawił!

                          madziu
                          odp. Ci na prv. i sorki że tak późno ale znowu przez tydzień byłam bezinternetowa

                          Anik Ciebie to ja kobieto wieki nie "widziałam", widze że odcyckowujesz Paulę...

                          a co się dzieje z Kiyą, bo Olka powróciła na dobre hihi

                          oki, biorę sie za dalsze szukanie prezentów, bo zostali mi najgorsi do obkupienia, czyli faceci z mojej rodziny

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Dziewczyny muszę się Wam pochwalić, dzisiaj jest drugi dzień jak NIE PALĘ !!! Kurcze mam nadzieję, że jakoś wytrzymam, a bierze mnie mocno, no zobaczymy ale jestem dobrej myśli
                            Sikoreczko ja też Cię wieki nie widziałam, jak tam Johny? A Twoja praca przez neta?
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Aniu, trzym sie z tym paleniem Kochana, a raczej z nie-paleniem
                              wziełas się za dwie sprawy jednocześnie - odcyckowanie i rzucanie szlugów, podziwiam!

                              przez 10 dni walczyłam z zatwardzeniem u Jonatana (zapchałam go bananami)
                              było tak ch...wo że aż mu krew leciała z dupci, teraz lecze jego jelitka podwójnym probiotykiem
                              poza tym jest wszystko oki

                              nie mogę się zdecydować na kieckę na Sylwka bo mam jedną ale mama mi na mikołaja jakąś przysłała hehe

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                No cycusia to już tydzień nie ma a papieroska dopiero drugi dzień - a ze mnie to straszny nalogowiec jest, zobaczymy mam nadzieję, że się uda. Moja Paula uwielbia banany i mandarynki, ale teraz jak nie ma cycka to dziecko je wszystko, śniadania, obiady i kolacje no i dużo soków pije. w końcu.
                                Ja sylwka jak zwykle w domku będę spędzać, bo Michał w pracy.
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X