Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    ewylynka no widzisz nie wiedzialam,myslalam ze radio maryja nadaje specjalny apel hahahahahaha

    moj mąż walczy z witryną a ja z nudow dopadlam kompa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Olcia na jakim osiedlu mieszkasz;>??

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej
        no coś cm nam podupada
        ja własnie piwko sącze-odkąd przestalam karmić prawie codziennie redsa piję bo inne jeszcze zbyt mocne dla mnie
        Była u mnie kumpela to se troche poplotkowałysmy i Julka szczęśliwa bo z koleżanka poszlała a Majka bidulek była w szoku bo z niej księżniczkę robiły. Uszy mnie troche bola tak się darły ja nie wiem jak pani w szkole z nim wytrzymuje
        Mąż znowu projek jakis robi więc odzywać się do niego nie mogę - niby potem ma mi to jakoś wynagrodzić hehe, no i dodatkowy kesz z tego będzie


        Anik a ja właśnie dzis o Tobie myślałam i się zastanawiał czy ten komp Ci już calkowicie padł.


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          na zielonym rembertowie

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hej Olcia to kiedy parapetówe robisz???
            Musimy sie kurcze jeszcze w tym roku spiknąć z Domi i Izką gdzieś.


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              łooo matko gdzie to? Mieszkałam w Wawie ale tego czegoś nie kojarzę hehe

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                jak sie jedzie na bialystok,na koncu warszawy!!!
                powiem c i ze pierwszy raz spotkaLAM SIE Z osoba ktora nie wie gdzie ziolony rembertow hahahaha
                zaraz mi laptop padnie hjahaha,mam takiego lenia ze nawet nie mam sily wstac z lozka i isc po kabel buhahahahahaha
                A mam tyle nauki ,ze nie wiem czy zdąże sie nauczyc tych bzdor z filozofii na sobote hahahaha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  majek no ja tez mam taka nadzieje
                  Ehhhhh....damy rade! KTO NIE DA RADY JAK MYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Hej panienki,
                    ni stąd ni zowąd po obiedzie pojechaliśmy szukać nowe maszynki za Gdański a ja jak na złość nie wziełam zabawki dla niuni , boze całe 3 godziny rozpacz , lament aż wysiedziec nie mogła...jutro zabieram

                    Olcia jak po urodzinach??była impra?
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      dobry wieczor

                      Anik kurcze a dzis myslałm o tobie bo znikłas tak nagle i równie nagle jestes z powrotem

                      dzis pogoda okropna leje od rana-ale bylismy rano zapąlcic mieszkanie nowe i okazało sie ze była na starym nadplata wiec tylko połowe zapłacilismy ale fajnie

                      teraz tylko na meble czekamy i heja stąd



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Anik kobieto gdzieś Ty była jak Cię nie było Stęskniłam się normalnie za Tobą
                        O to miło, ostatnio coś nie miałam weny udzielać się i tylko Was podczytywałam. Jak tam Paulinka? Moja jest dzisiaj po szczepieniu i trochę gorączkuje. A tak ogólnie to od soboty moja mała jest już bez cycusia
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Teraz już postaram bywać u Was w miarę regularnie....
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej
                            pogoda się strasznie popsuła, pada i wieje
                            marysia znowu nie chciała zostać z babcią, nie wiemczemu tak mocno mnie trzymała za szyję.
                            z dziadkiem moim tatą chętniej zostaje a z moją teśćiową nie chce.
                            dzisiaj w nocy tak płakała że musiałam ja obudzić bo nie szło jej uspokoić.
                            dopiero bo obudzeniu ładnie zasneła.
                            a jaka się słodka zrobiła. całuje mnie bo rękach , po brzuchu... gdzie tylko się da




                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Cześc dziewczyny ,
                              dzisiejszą noc zaliczam do najgorszych od czasu urodzenia Amesi.Obudziła się o 3 jak żywa biegała , skakała chciała kredki , bajkia ja ledwo żywa..tym bardziej że mała w dzień spała tylko godzinę
                              Jakiś diabeł w nią wstąpił czy co.....poszła spać po 5 i o 7 już na nogach

                              A do tego ta pogoda wrrrr...
                              Idę sprzątać bo dostanę warjacji zaraz z nią
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                witam Color to ładna ci młoda zrobiła pobudke 3 rano masakra ... nam ASKA w sobote zrobiła o 5 i tez zaczeła sie bawic właczyła sobie telewizor i ogladała bajki , u nas nie pada wiec moze jakis spacerek ,pranie sie pierze i zupka ogorkowa gotuje .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X