Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    czesc dziewczynki

    zdałam sobie sprawę, że dość sporo mam do nadrobienia - więc tego nie robię

    25anita25 witaj !!!

    A ja mam jedno dziecko i też u mnie naczynia często zalegają, piorę na bieżąco za to nie na bieżąco prasuję
    Zresztą teraz jakoś co raz mniej czasu mam, pomyślicie, że to głupie ale ja już świętami żyję, zaczynam prezenty kupować, zastanawiam się nad dekoracjami, lampion Julkowi na roraty muszę zrobić
    Mimo wszystko lubię te przygotowania.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Tree ja też już zaczynam mysleć o prezentach, tylko jeszcze nie wiem co teściowa z ciocią m. ustalą. u nich w rodzine jest 17 osób i w tym roku ma być chyba losowanie kto komu kupuje. wszyscy mają kupić prezenty tylko dzieciom.
      z dekoracji to jestem w trakcie robienia bombki, ale mi się cekiny skończyły muszę skoczyć do empiku po nowe.
      w szkole już jest nawet całkiem ok, ludzie już się do mnie odzywają hahahaha.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Cześć
        Przez cały weekend byłam zabiegana że nawet ni miałam czasu nic napisać, ale widzę że nie tylko ja.
        A jeszcze dzisiaj z małym u lekarza byłam bo bidulka ma stulejkę i w piątek do chirurga śmigamy, normalnie ryczeć mi się chce

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          witam moje dzieci juz spia ,az nie moge uwierzyc .Za to rano 5-6 beda juz sie bawic bo wyspia sie za wszystkie czasy ha ha ha.TREE dzieki za przypomnienie o lampionie w tamtym roku mielismy taki z papieru, w kosciele dzieci miały takie super jakby z dawnych czasow musze pochodzic i poszukac .Ja bardzo lubie świeta i cały ten szum wokół nich .....swieta śnieg prezenty to cofniecie sie do czasow dziecinstwa (CZYLI BARDZO BARDZO DAWNO TEMU)

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            25anita25 witam

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Joasia też już śpi i szczerze mówiąc może się obudzić o 6, bo ja sama wtedy wstaję do szkoły.
              widzę, że jakiś zastój na forum się zrobił.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Dobry wieczór

                Święta za pasem nie ma co się oszukiwać , sklepy mają już asortyment świąteczny.Reklamują co się da , no ale reklama dźwignią handlu.Ja na razie święta zrzuciłam na ostatni plan gdyż póki co mamy listopad

                Witam Anite
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Dziewczyny czy Wy przedłużyliście sobie weekend czy jak
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dziewczęta gdzie się podziewacie .... ??

                    Madzia a cóż to za bombę robisz cekinową ? Do styropianu przypinasz cekiny ?
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ja dziś w sumie na chwilkę, weny nie mam na pisanie,muszę męża poprzytulać....a tu jeszcze @
                      od jutra bede bardziej aktywna...

                      Witaj Nowa Mamuśku
                      zastanawiwm się czy naszej dotce wyjda te rogale,bo jeśli jej się udadzą to też je zrobię
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Misska przecież robiłaś już te rogale, to dlaczego chcesz je robić dopiero jak Dotce wyjdą
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Ja również żyję już świętami,dziś znalazłam przepis na pierniczki świąteczne,będziemy z Alankiem robic i wieszac na choince.Niedługo zabiorę sie również za robienie ozdób świątecznych,łańcuchy z wycinanki na choinkę i bałwanki z masy solnej.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Dobry wieczór

                            z małym niedobrzebyło rano lepiej ale potem nic prawie nie jadł tylko pił duzo


                            i wieczorem wogóle cały dzien apatyczny wieczorem ok 20 zaczął wymiotowac i po wymiotach mial straszne dreszcze z osłabieniaaz temp ok 37-38 raz 35 tylko,i ma taki slinotok
                            teraz zasnął ze zmeczenia ale pokasłuje co jakis czas i rzęsi mu tak

                            rano do lekarza ale mój na 7 do pracy i nie ma zastepcy wiec zadzwonilismy do dziadka i pojedzie ze mna
                            i tak nad sila sie zastanawiam bo tez zakatarzona i oczy ma podpuchniete i mruga cały czas




                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Marti ooo matkoooo.... zapomniałam sobie !!!!!!!!!!!!
                              Jasne, że się spotkamy Z wieeeeeeeelką przyjemnością. Tym razem przyjedziecie do nas. Nawet z meżusiem możesz nasi panowie się też poznają.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                Marti ooo matkoooo.... zapomniałam sobie !!!!!!!!!!!!
                                Jasne, że się spotkamy Z wieeeeeeeelką przyjemnością. Tym razem przyjedziecie do nas. Nawet z meżusiem możesz nasi panowie się też poznają.
                                He he a już myślałam,że może nie masz czasu na spotkanie,że nie odpisałaś wtedy na mojego posta Przyjedziemy do Was na pewno tylko jeszcze nie wiem dokładnie kiedy.Jedno wiem,że z pewnością w czasie mojego urlopu a mam go od 1 grudnia do 6



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X