Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a teraz lecę do solarium i na zakupy bo jutro na 6 do pracy.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      Pinki, jak ja Cię dawno nie widziałam... Jak życie?


      Skomentuj


        Froch, butki superowe. U nas też jeszcze trzeba w typowo letnie obuwie Viki zaopatrzyć. A słyszałyście o butkach z firmy Antylopa? Ja się czaję na sandałki stamtąd, tylko jeszcze nikogo nie nie spotkałam kto by je użytkował i miał na ich temat wyrobioną opinię. Mogę się tylko sugerować tym co w necie znalazłam, czyli same pozytywy w sumie.


        Skomentuj


          Witam!
          Niedawno wrocilam od lekarza. Fabian wazy 2200g zastanawiam sie jak ja go urodze jak on w tak zastarszajacym tempie rosnie Dla porownania synek mojej nauczycielkii w 30tc wazyl 1200g. Oboje jestesmy zdrowi i szczesliwi =) i mam swoje zwolnienie ze szkoly xD
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            Pinky witaj !!!! Ależ nam Cię na forum brakuje i takie afery Cię omijają

            Froch butki super !!! Dla dziewczynek jest jednak większy wybór niż dla
            chłopca. Też są .... ale nic ciekawego, ciężko coś wybrać.

            Lulla Goplana (hehe nasz guru) kiedyś o nich pisała, bo ja przyznam nie znałam się na firmach obuwia dziecięcego. Chwaliła je... spróbuj poszukać tutaj
            wątku na temat bucików
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Diabelcekie oooo to spory Fiabianek. Mój Julek w 29 tc ważył 1300g a urodził się 3900g. Pewnie spory będzie po urodzeniu Dasz radę
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Tree chcac nie chcac musze dac rade Ale przeraza mnie to, ze on taki wielki. Przynajmniej wiem zeby ciuszkow w najmniejszym rozmiarze nie kupowac :P
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale wiesz, może być tak, że potem Fabian już nie będzie tak rósł. A poza tym
                  każde USG ma jakiś tam pomiar błędu. U mnie np był +/- 0,5kg, zapytaj
                  następnym razem.
                  Np jeśli u mnie pomylili się na "niekorzyść" a u Ciebie na "korzyść" to mój by ważył 1800g a Twój 1700g, więc porównywalnie Okaże się przy porodzie
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    wedlug statystycznych powienien wazyc teraz 1800g, w 28tc wazyl 1200g, mi lekarz mowil, ze to jest takie mniej wiecej i, ze powinnam sie cieszyc, ze duzy z niego chlopak
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      Oczywiście, nie ma watpliwości, że się świetnie rozwija I tak trzymać
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        aaa i jeszcze dodal, ze to uwarunkowane genetycznie (tutaj akurat ida w ruch geny ojca =/ ) wiec te wszystkie statystyki to sa w sumie nic nie warte tylko pozwalaja mniej wiecej okreslic prawidlowy rozwoj
                        no ale najwazniejsze, ze i ze mna i z Fabianem wszystko ok, juz sie nie moge doczekac az sie spotkamy
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          poczekaj chwilkę dam Ci fajnego linka tylko muszę go znaleźć bo długo już
                          z niego nie korzystała
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            ooo mam http://www.9monate.de/Sono_daten.html tam wszystko jest
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              według tego co tam jest to w 30 tc dziecko powinno wazyć ok 1500 g, takim min jest 1200 a max 1800g Twój to jakiś wyrośnięty więc się nie mieści
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                ja na ebrzuszek wchodze przewaznie, bo tam mam zdjecia
                                ide p[ozamiatacx w pokoju, bo nie bed emiala gdzie spac, spale przynajmniej te tosty, ktore zjadlam na koalcje :P
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X