Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    AAAAAAAAAAAAAAAAA

    zwariowałam... własnie tak bezcelowo pierwszy raz pozbylam sie dziecka na 2 dni i nie wiem co ze soba zrobic... mój plan dnia sie rozpadl, a na sprzatanie nie mam ochoty(choc by sie przydaly gruntowne ) wiec blakam sie od ksiazki do telewizora i teraz komputer


    massakra nie wiedzialam ze jak przyjdzie wolny dzien to bede taka zagubiona...hliphlip

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Pieczulka połóż się, odpocznij, wyśpij się
      dzisiaj Joasi już trzy razy ubranie zmieniałam, raz robiła pfrrrrrrrrr podczas picia i cała była mokra, potem piła i wszystko na siebie wypluwała, potem kupa jej wyszła i jeszcze dodatkowo się zsikała jak tylko zbarałam pieluchę. teraz chodzi niezadowolona i schochowana, bo nie dałam jej do zabawy moich wyników pomiarów z fizyki
      Olcia i Dominika życzę miłego spotkania!
      Last edited by magda8528; 20-11-2009, 16:41.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej madziu
        jestem załamana bo zostały mi tylko 2 pary spioszków polarowych do spania r. 86 dla Małego - z reszty wyrósł
        no puści mnie z torbami!
        w ogóle nie moge takich ciepłych na allegro znaleźć a potrzebuję już 92 rozm.

        fizyka brrr...

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
          hej dziewczynki

          W stolicy dzis piekne sloneczko hehehehehe
          Ja po poludniu jade DO NASzEJ DOMINIKI NA KAWKE hehehehe,ale sie ciesze
          ale macie fajno że możecie se na żywca poplotkować babki
          Olcia stęskniłam sie za Tobą Brzydalu:*

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            a tak zimno macie w domu, że musisz polarkowe kupować? może mogłabyś pajaca zakładać i pod to body z krótkim/długim rękawem?
            a w ogóle na 92 nie powinno się już piżamek kupować? hmmmm.... jak masz kasę żeby zaszaleć to popatrz na rzeczy H&M, tam napewno znajdzieś jakieś welurkowe pajace/rampersy. ostatnio widziałam też welurkową piżamkę, tylko że dla dziewczynki, na chłopięce rzeczy nie chodzę

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              O widze ze tu straszne pustki sa? za ładna pogoda czy co?
              Ja juz po wizycie Olci- dziewczynki jak sie rozkreciły to skonczyc zabawy nie mogły.
              wpadne potem moze ktos bedzie.

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Co tu tak pusto???
                U mnie w domu wszystko stoi na glowie bo moj M jutro rano leci do Polski ,
                wiecie ile u nas dzis bylo stopni? 23 klimat zwariowal,ja dziecku dopiero co kurtke na zime kupilam...
                Zajrze do was jutro,dzis jeszcze szwagierka na noc przyjezdza wiec bedziemy pewnie gadac do pozna

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  no właśnie jakoś pusto tu znowu. właśnie Asia poszła spać, m. sobie wybył, ja mam czas dla siebie, myślałam, że będzie tu można pogadać.
                  no nic, pójdę się umyć, może później ktoś wpadnie.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    U nas tez było bardzo ciepło bo chyba nawet 17 stopni.
                    Resztę okien sobie umyłam wyprałam i zawiesiłam firanki troszkę sprzątałam w ogrodzie i tak dzień minął.Mąż gdzieś wybył a dzieci wygłupiają się ale zaraz spadam usypiać małą bo już marudzi.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      sikor patolu tez cie tulam mocno i przesylam buziaki

                      dominika zyjesz opo naszej wizycie.........hahahaha,nie wystraszyłas sie nowaczki buhashahahas????

                      reszta baboli dobry wieczór

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        kurza twarz właśnie wróciłam z Małym z pogotowia
                        no prawie juz mu dupka pękła, bo zatwardzenie trzyma już kilka ładnych dni i tak płacze bo nie może sie wykupkać
                        ale dziś to już było apogeum, nie mogłam go uspokoić i w końcu mu dupka zaczęła krwawić

                        szkoda że wcześniej nie poszłam do lekarza bo ten lek który od dziś dostaje czytam że zadziała dopiero za 3-4 dni...
                        bidne dziecko

                        Oluś Warszawianko
                        , ale miło Cie w końcu widzieć, choć ja tez tu raz na ruski rok tyle mam roboty i jeszcze te korepetycje uff

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          ojoj to biedny ten twoj mlody..... moja emilka ostatnio 2 dni nie robila ze jak walnela potem kupe to az sie biedna poplakala


                          sikor ciesze sie ze tesknilas..... heheheheh znaczy ze mnie i love you

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            pewnie że "aj lof ju" - a Ty mieszkasz coraz bliżej mnie hehe
                            może niedługo w planach Trójmiasto
                            a w stolicy zadomowiona już i jak tam wrażenia z kawki u Domi


                            faktycznie tu pustki, a takie spędy wieczorne pod koniec lata były na crazy

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              nie wiem jak dominika ale mnie sie podobalo
                              nastepnym razem zabieram flaszke hahahaha

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                I ja jestem hej ho

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X