Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Silek ale ci zazdroszcze,ja ubie szwablandie
    Zapytaj,dostaniesz wszedzieitaka malutka butelka ale po 3 dniach najgorsze grypy mijaja tylko musisz isc spac po zazyciu bo ten syrop tak dziala ze odlatujesz od razu ,hi hi ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Dzięki Dotka
      ale już mam jedną gafę na koncie.. przenoszę z mojego działu watki do działu regionalnego i zamiast Białą Podlaske przenieść do woj. lubelskiego to przeniosłam do lubuskiego ... ehh...

      Beti Pinky napisała w "Na każdy temat", że jej mały miał wypadek i od 2 tyg. leżą w szpitalu i najprawdopodobniej drugie tyle jeszcze tam spędzą
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dotka nie wiem jak w dalszej częsci Niemiec ale tu w Guben jest ładnie i bardzo czysto przedzewszystkim
        gorzej jak po zazyciu tego syropku będę latac a mały sie obudzi

        Beti no własnie nie wiemy tylko tyle ze miał wypadek i od 2 tyg w szpitalu sa i jeszcze z 2 będą


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Dzięki Dotka
          ale już mam jedną gafę na koncie.. przenoszę z mojego działu watki do działu regionalnego i zamiast Białą Podlaske przenieść do woj. lubelskiego to przeniosłam do lubuskiego ... ehh...

          Beti Pinky napisała w "Na każdy temat", że jej mały miał wypadek i od 2 tyg. leżą w szpitalu i najprawdopodobniej drugie tyle jeszcze tam spędzą
          a to nikt nie wie jaki to wypadek
          o losie... no to jak tak długo już leżą i jeszcze będą leżeć to nie wesoło




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Tree takie wpadki sie kazdemu moga zdarzyc...kurcze nie wyobrazam sobie co u Pinki moglo sie stac ...

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              I co najgorsze żadna nie ma jej nr tel żeby się czegoś dowiedzieć
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Silek po tym syropku nie wolno auta prowadzic,spoko bedziesz poprostu spac kamiennym snem ale bez przesady maluszka chyba uslyszysz.
                Co do Niemiec to ja mieszkalam 5 lat w Hamburgu,super czysto moze nie bylo wszedzie bo to ogromne miasto ale z francuskim syfem i arabstwem to nie ma porownania...chetnie bysmy tam pojechali zyc ale tu moj M ma swoja firme i caly dobytek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Dotka no czysto maja bardzo choc oni nie koniecznie tez tacychociaż nasz dziadek to wręcz pedancik

                  Tree no własnie nr tel nikt nie ma raczej oby wszystko dobrze sie skonczyło


                  Dotka ja nie mam prawka heheh ale mam w planach zrobienie


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dotka a jak to się stało, że wyjechałas najpierw do Niemiec a później do Francji ??
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Silek jak nie masz prawka to masz o jeden klopot mniej hi hi ,dla mnie kurs to byla przyjemnosc ale jezdzic regularnie sama sie dopiero niedawno odwazylam
                      Powiedz jak tam twoja dzialalnosc?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Tree to dluuuga hstoria,w kazdym razie mam w Niemczech rodzine i wyjechalam najpierw do kuzynki bo byla w ciazy i miala problemy i jakos zostalam
                        Jeszcze jak bylam w Polsce poznalam mojego i pozniej jezdzilismy do siebie az nie zmajstrowalismy Poldomeusza No i wtedy przyjechalam tutaj bo moj facet jednak ma wieksze predyspozycje finansowe do utrzymania rodziny niz ja i zdecydowalismy ze to ja zrezygnuje z dotychczasowego zycia.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Kurcze ja to podziwiam ludzi,którzy się tak decydują pojechać i zyć "od nowa". Też zawsze chciałam wyjechać... ale brak odwagi u mnie.

                          hehe Poldomeusz fajnie sie tutaj przeinacza imiona, mojego Julka Nusiakova ostatnio nazwała Julisławem
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Dotka to tez sie najezdziałas
                            a moja dziłalnosc na razie stoi poniewaz zbieram informacje i dzwonie po hurtowniach chce wybadac rynek w pierwszej kolejnosci i byc gotowa

                            zresztą teraz z mieszkaniem sie skomplikowało i mam szanse dostac inne wiec tym jest obecnie pochłonieta nasza uwaga ale dziłalnośc mam równiez w planach


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Julislaw Fajnie , Tree nie masz czego zalowac,owszem duzo widzialam,standard zycia na zachodzie troche inny jest,wczesniej jakos nie tesknilam ale teraz coraz czesciej sie zastanawiam co ja tutaj robie?To trudne do wytlumaczenia uczucie jak masz wrazenie ze juz nidzie nie pasujesz...mlodo wyjechalam (niecale 21 lat) i szybko przywyklam ale coraz czesciej czuje ze nie jestem "w domu" a w pl znowu widze ze ludzie zupelnie inne problemy i poglady maja...mieszaja w glowie tylko takie wyjazdy

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Silus jak to mawaial moja babcia ,jak nie urok to sraczka...zawsze cos staje na drodze .Powiedz w jakies branzy bedziesz dokladnie?Ja lekkoopozniona z tematami...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X