Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Czesc dziewczyny,witam nowa mamcie
    Ja tylko na chwile,zaraz ide spac,Frosia dzwonilam do ciebie ale bylo zajete,pozniej ogladalismy film...jutro ide do gina a jak wroce biore sie za rogale,martwie sie tylko bo tej smietany 18 proc.nigdzie nie bylo i kupilam 15 proc...mam nadzieje ze wyjda...
    pinki fajne te tablice,ja mysle o czyms takim dla Poldka bo chyba warto rozwijac jego zainteresowanie nie tylko w kierunku autek ktorych ma az za duzo
    pinki jest taki super zdalnie sterowany dla dzieci od 2 lat chicco,w ubieglym roku kupilam dla siostrzenca

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hey dotka!
      no ta tablicę mielismy rozłożona w smyku to każde dziecko się bawiło nawet te małe jak nasze stąd ten pomysł.


      mężusiowi się ten traktor własnnie spodobał -sukces!

      zdalnie sterowanych mam tone po starszym synu, on ma chrzestnego co go zawsze zabawkami zarzucał i to teraz dla Szymka przeszło.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dotka jasne, że warto tylko, że czasami to co nam się podoba nie koniecznie trafi w gust naszych dzieci - przynajmniej z moim synem tak jest.
        Więc wolę mu kupić coś czym wiem, że się tym pobawi a na inne rzeczy przyjdzie jeszcze czas.

        Pinky hehe mój mąż też ciągle marudzi o samochodzie zdalnie sterowanym To są ich chyba takie chęci pobawienia się czymś takim.
        Ale ja stanowczo odmówiłam. Nasze dzieci ledwo 1,5 roku skończyły i wydaje mi się, ze jeszcze czas na takie zabawki.
        Julek uwielbia Tomka i chętnie kupiłabym mu taką ciufę tylko nie znalazłam nic takiego
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Bo dzieci lubia po czyms bazgrac
          Moj M chce kupic malemu pod choinke taki motor miniaturowy ,chyba chicco,ja oszaleje,on swoje jezdziki do lozeczka proboje wepchnac,na spacer zawsze cos za soba ciagnie a teraz jeszcze to dojdzie...
          ok.spadam do lozka,jutro napisze jak wyszedl moj wypiek

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            No własnie jeden dzieciak ma fazę na auta, inny na klocki.
            my wiemy czym się nasze bawia i pod tym wzgledem patrzymy.
            Kurde ten traktor mnie zaciekawił bardzo.
            mąż marudzi że drogi ale się sknera zrobił
            Zaszaleję za swoja premię! he he


            a ten motor Ducatti z chicco tez oglądałam ale pedałów nie ma więc odpada

            a Tomka to tylko z Lego duplo widziałam w Smyku
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Dobranoc Dotka

              Pinky ja na allegro widziałam kila fajnych rzeczy z tego Tomka ale cena mnie powala muszę przyznać.
              Ja nie wiem, wszystko co jest na topie to od razu kosztuje majątek.
              Ten traktor i mnie się bardzo podoba
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                no tak ceny są duże bo na topie i Mikołajki...
                ja spadam Tree bo mam jutro zalatany dzień.
                pojawię się wieczorem pewnie dopiero

                do usłyszenia
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hey Mamusie

                  doczytalam Was,przynajmniej nie dużo nastukałyście
                  siluś biedny twój maly- zdrówka życze,Tobie również
                  dotka bo gadalam przez tel,bo podjarana byłam,że wkońcu mam telefon
                  dziś tyrknij,albo podaj mi na prv twój stacjonarny tree podaj mi też swoj tel domowy, bo mam za darmo do wszytkich państw uni o każdej porze dnia.
                  tree co do tych rogali to wiem,że je robilam,ale tu np.ja nie znam się jeszcze na produktach,a jesli dotka kupi i jej wyjdą tz.że ja tez będę mogła je zrobić
                  pinki moja mała ma etap tzw" pisiu pisiu" i strasznie jest zaabsorbowana kredkami,długopisami itd,też się zastanawiam nad taką tablicą?!
                  a jako prezent na mikołaja chcialabym jej kupić ta kuchnie.
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    cześć!
                    ja na chwile bo mam pełno roboty.

                    Frochu no tablica fajna jest, mój mały od miesiąca tylko notesy i długopis więc myslę też że to dobry u nas pomysł.


                    Na kuchnie nie zgadza się mąż bo twierdzi że po naszym oparzeniu lepiej nie.

                    Ja sprzątam, czekam na mame i wyruszam w miast!
                    W ko.ńcu wypłata na koncie to mozna szaleć ,nie?
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      pinki jak wypłata to trza zaszaleć...lubisz chodzic po sklepach?? moja sąsiadka to nazywa mnie już galerianka
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        oj kocham froszku!
                        zaczynam od dziecięcych i kupuję co mi w oczko wpadnie bo dla siebie to zawsze mi szkoda jakoś. ja pracuje w galerii to jak po niej nie lazić???

                        Tree chyba zdecydowałam sie na traktor.
                        cholera premię dużą dostałam to trza wydac
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          witam kobitki:-)
                          Ta tablica rzeczywiście fajna, ale nie na moją kieszeń.... Ja narazie małemu \zamówiłam odkurzach hehehe bo niedaje mi w domu wogule nic zrobić, uwielbia odkurzacze,miksery,itd

                          http://www.allegro.pl/item804674255_...al_wyglad.html





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Pinky bo ten traktor superancki !!!
                            Noo my też właśnie z mężem rozmawialiśmy, że tu się tłumaczy dziecku, ze do garnków, kuchenki podchodzić nie wolno i nagle się taką kuchnię sprawi.
                            Zastanawiam się, czy takie dziecko wtedy zajmuję się tylko tą kuchnią czy myśli sobie, że skoro przy swojej urzędować może to przy maminej również ??

                            Co do tablicy jeszcze to Julek też kredkami i długopisami bazgrze, a a kredą nie chciał. Może za jakiś czas.

                            froch ja niestety nie mam stacjonarnego telefonu. Tylko komórki mamy
                            Aaaa.... o to chodzi z tymi rogalami Nooo fajny plan
                            Hehe.... galerianka trafione jak w pysk strzelił
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              cześć kruszynka odkurzacz fajowy. Widzę, że Twój smyk też taki sprzatacz jak mój Nic tylko by odkurzał, stąd też mu dziadkowie kupili
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                ja to rzeby mieć spokuj to zdałoby się rzebym kupiła mu wszystkie kuchenne sprzęty a jeszcze miesiąc temu to się bał wszystkiego i płakał... u nas jakiś katarek się zaczyna- średnio Cyprian łapie jakies przeziębienieco 1-1.5 miesiąca niech ta pogoda już się skończy...
                                teraz muszę zająć się szukaniem prezentów dla mojej chrześnicy-ma 6miesięcy i syna chrześniaka ma 8lat. może ktoś ma jakieś pomysły





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X