Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Cześć Siluś
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Colorka podczas usypiania u nas jest cisza absolutna, bo Julek nie potrafi inaczej zasnąć. Czasami mnie to drażni, bo ani garów pomyć, ani posprzątać nie mogę, bo on zaraz w łóżeczku stoi.
      u nas nikt nie ma wstepu na gore jak maly zasypia (chyba ze idzie wlaczyc mu melodyjke ),bo od niedawna staram sie by robil to sam . Wieczorem nawet bez oporow to idzie ale gorzej popoludniami bo wlasnie zmienilam opiekunke i troche ciezko jej go uspic moimi sposobami
      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hanta widzę, że u Ciebie podobnie jak u nas Zresztą mnie też jest ciężko zasnąć jak ktoś krząta się po domu, więc rozumiem tego mojego smyka.
        A napisz proszę jak mają na imię Twoje dzieciaczki ?
        Ty mieszkasz w Belgii, tak ?
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          hanta widzę, że u Ciebie podobnie jak u nas Zresztą mnie też jest ciężko zasnąć jak ktoś krząta się po domu, więc rozumiem tego mojego smyka.
          A napisz proszę jak mają na imię Twoje dzieciaczki ?
          Ty mieszkasz w Belgii, tak ?
          Corcia to Magdalena a synio to Pascal i dobrze pamietasz -mieszkamy w Belgii
          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Ładnie Pascal !!! A macie jeszcze zamiar wrócić do Polski ??
            Madzia oczywiście też śliczne
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              No ciezko powiedziec czy zamierzamy wrocic na stale ,zwlaszcza ze niedawno dorobilismy sie wlasnego domu -wiec trzeba go troche jeszcze wyremontowac i pomieszkac w nim Maz ostatnio ma duzo pracy we Francji i nawet zaczal sie juz tam rozgladac za domem mnie sie to niestety nie podoba
              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hanta fajnie Wam Mnie to się Belgia kojarzy z takim dostojnym, eleganckim państwem. Nie wiem... chyba przez tę monarchię i to, że jest samą stolicą UE.
                A jakim językiem się posługujecie ??
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej dziewczyny..

                  Dzis jestem już wykonczona i ogolnie kiepsko .. Może od poczatku moj malutki - najmlodszy zaczol dziwnie kaszlec poszlam z nim do lekarza i okazalo sie ze ma wirusowe zapalenie oskrzelikow doktorka powiedziala ze mam bc czujna i cala noc do niego doglada wiec noc mam nie przespana

                  Wogole to dzis dowiedzielismy sie ze ukochana babcia mojego m nie zyje wczoaj wieczorem zemdlala i juz sie nie ocucila w sumie to kazdy sie z tym liczyl bo od dluzszego czasu chorowala ale smutek jest wielki .. w czwartek pogrzeb , niestety tylko moj m z Nadia pojedzie ja ze wzgledu na Damianka zostane no i w piatek mam pierwsza wizyte u logopedy z Adriankiem aa wogole to nie lubie bardzo pogrzebów mdleje becze i zanosze sie strasznie .. wiec omijam i ja tylko znajdzie sie okazja to zostaje w domu..

                  Dzis mam chwile zwatpienia czy podolam temu wszytskiemu dzieciaki ciagle choruja jak wchodze do przychodni to juz sie do mnie pielegniarki sumiechaja za niedlugo to na ty przejdziemy, ja ciagle w domu smierdzaca mlekiem pranie sprzatanie gotowanie nawet nie przypuszczalam ze kiedys tak bede tesknila z praca ..






                  http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    hanta fajnie Wam Mnie to się Belgia kojarzy z takim dostojnym, eleganckim państwem. Nie wiem... chyba przez tę monarchię i to, że jest samą stolicą UE.
                    A jakim językiem się posługujecie ??
                    no wlasnie i tu jest problem bo dotychczas mieszkajc w brukseli poslugiwalismy sie francuskim ,ale odkad kupilismy dom w rejonie flandrii to obowiazuje nas flamandzki (holenderski) a ja po flamandzku to tylko dziendobry i dziekuje nawet nie ma jak z sasiadami pogadac
                    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez hanta Pokaż wiadomość
                      no wlasnie i tu jest problem bo dotychczas mieszkajc w brukseli poslugiwalismy sie francuskim ,ale odkad kupilismy dom w rejonie flandrii to obowiazuje nas flamandzki (holenderski) a ja po flamandzku to tylko dziendobry i dziekuje nawet nie ma jak z sasiadami pogadac
                      a w jakim wieku masz dzieci no i wogole to co porabiasz w Belgii jakos nigdy nie mialysmy okazji poklikac ..






                      http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Steffka tak mi przykro Faktycznie kiepski okres nastąpił w Twoim życiu.
                        Trzymam kciuki by Damianek szybko wyzdrowiał, no i za Adrianową wizytę u logopedy. Daj znać czy mocno go męczyli.
                        Współczuję również straty babci
                        Podołasz, podołasz wszystkiemu !!!! Także o to się nie martw

                        Hanta no tak to już jest jak w jednym kraju jest kilka jezyków urzędowych Ale szybko się nauczysz i będziesz śmigać jak mała motorówka
                        Last edited by FamilyTree; 02-11-2009, 22:50.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hejka Ja tylko na momento wpadlam bo film ogladamy i jest reklama .
                          Tree , Frosia rogale zrobie na 11 listpada produkty mam kupione tylko co do nadzienia sie jeszcze zastanawiam,czesc na pewno bedzie z nutella
                          Hanta masz super podpisik ...
                          Frosia urodziny spoko,bylismy cala rodzina w takiej restauracji w stylu Ameryki z lat 60 -tych ,kolorowo i fajna atmosfera,najbardziej zachwycony byl Podzio bo mogl siedziec z nami przy stole na takiej fajnej kanapie i wyjadac z talerzy
                          Steffka kurcze widze po suwaczkach ze ty maluszki masz trzy w domu to nie dziwie sie ze troche ci teskno do zycia "na zewnatrz" zwlaszcza jak dzieciaczki choruja to czlowiekowi jakos tak ciezko ,powodzenia dasz rade ze wszystkim
                          Last edited by dotka238; 02-11-2009, 22:52.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
                            Hej dziewczyny..

                            Dzis jestem już wykonczona i ogolnie kiepsko .. Może od poczatku moj malutki - najmlodszy zaczol dziwnie kaszlec poszlam z nim do lekarza i okazalo sie ze ma wirusowe zapalenie oskrzelikow doktorka powiedziala ze mam bc czujna i cala noc do niego doglada wiec noc mam nie przespana

                            Wogole to dzis dowiedzielismy sie ze ukochana babcia mojego m nie zyje wczoaj wieczorem zemdlala i juz sie nie ocucila w sumie to kazdy sie z tym liczyl bo od dluzszego czasu chorowala ale smutek jest wielki .. w czwartek pogrzeb , niestety tylko moj m z Nadia pojedzie ja ze wzgledu na Damianka zostane no i w piatek mam pierwsza wizyte u logopedy z Adriankiem aa wogole to nie lubie bardzo pogrzebów mdleje becze i zanosze sie strasznie .. wiec omijam i ja tylko znajdzie sie okazja to zostaje w domu..

                            Dzis mam chwile zwatpienia czy podolam temu wszytskiemu dzieciaki ciagle choruja jak wchodze do przychodni to juz sie do mnie pielegniarki sumiechaja za niedlugo to na ty przejdziemy, ja ciagle w domu smierdzaca mlekiem pranie sprzatanie gotowanie nawet nie przypuszczalam ze kiedys tak bede tesknila z praca ..
                            Witaj
                            No faktycznie zwalio Ci sie sporo na glowe ,ale coz my kobietki ze wszystkim musimy sobie poradzic.
                            Mnie ostatnio tez los nie oszczedzal ,ale to dosc obszerna opowiesc
                            Kobieto nie zalamuj sie -dasz rade ,bo szczerze mowiac nie masz wyjscia
                            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              Hanta no tak to już jest jak w jednym kraju jest kilka jezyków urzędowych Ale szybko się nauczysz i będzie śmigać na mała motorówka
                              no szczerze watpie bo ten jezyk jakos mi nie pasi

                              dotka dzieki
                              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hanta hehe faktycznie... fajny podpis i taki prawdziwy

                                Ja będę się zbierać powoli, zimno mi okrutnie. Wskoczę pod kołderkę i będę czytać książkę.

                                Dobranoc
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X