Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    mój "Aniołek" to chyba na tatę czeka. zazwyczaj jeszcze przed snem bawią się poduszkami w łóżku. Asia lubi się bawić w a kuku albo wkładać poduszki na głowę, a potem je zrzucać, a w przypływie dobrego humoru rozdaje tysiące buziaczków

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      a moje dziecko jak wypije miecio
      (dodam ze my już od 3-4 dni bezcyckowe) myje zebole, idzi e wszystkim dawać buzi i roibć papa, bierze swojego MIMA i po około 5-10 minutach kima
      oststnio nawet już nie zaglądam do łóżeczka tylko sama się wgramoli a ja jak zasnie tylko ją zakrywam

      gorzej z Julką mam bo wczoraj jej od 19 do 20 bajki czytałam i tak mnie zmorzyły ze padłam


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Joasia ma kota, ale ostatnio ściaga mu gacie i wyrzuca z łóżeczka

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Moja ma takiego ochydnego miśka po Julce żółtego i dziurą w glowie i brudnego
          i jak mu tą dziurę zaszyłam to tyle palucha wpychała mu w glowę że znów ja ma
          a jak uprałam go to też go z łóżeczka wyrzucała, teraz jest znow brudny w zupce i kaszce bo jak je to on też, jak idzie robic siusiu to mimo też jak idziemy po JUŁĘ do skzoły to MIMO też JIDZIE PO JUŁĘ SIPKO


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            fajna ta Twoja Maja a jak dużo mówi! Asia to się zatrzymała na etapie sylab. ostatnio jak podchodzi do klatki ze szczurkami to mówi: buu buuuuu, a jak wypuszczę jednego szczurka, to mówi na niego buuuu

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              ja to codziennie szoku doznaję bo takie trudne wyrazy czasem powtarza JAMOCHÓT to samochód i ciągle gada że czasem mam dość bo o wszystko sie pyta CO LOBI JUŁA, NIE MA TATA?, JUŁA PI?? MAJA SIUSIU ŚCIE
              Julka tak gadała jak miała 3 lata a ona
              np. wczoraj siedziła z dobra godzine i zakładała i ściągała skarpetki, dziś sama rękawiczkę nałozyła
              a jak Julki kolegów zaczepia, wyciaga ręke i woła CIE (czyli daje im cześć) i się zalotnie usmiecha


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej
                wiecie co mam rwe kulszową, boli jak diabli. wziełam ketanol mam nadzieje ze przejdzie. Marysia już śpi. aż dziwne. ostatnio nie chodziła wcześnie spać




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej Monia
                  a byłas u lekarza??? i co lekarz mówi??? i na czym ta choroba polega???


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Majek rzeczywiście Maja jest wygadana moja znajoma też ma dwie córeczki i ta pierwsza już w okolicach roku gadała, a ta druga też jest na etapie sylab jeszcze - jest starsza o miesiąc od Asi. czyli widać, że dzieci w różnym tempie się rozwijają.
                    Joasia akurat bardziej lubi takie "manualne" zabawy, np. klocki układa, wkłada i wyjmuje z wiaderka/sortera, układa pocią z drewnianych klocków, próbuje puzzle układać (takie mam drewniane zwierzątka i trzeba je w odpowiednie miejsca włożyć), piramidki lubi, miseczki, kubeczki...
                    Monia trzymaj się! a próbowałaś te plastry rozgrzewające? podobno też są dobre.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Magda moja mnie zadziwia bo ona jakaś wszechstronna
                      do garnuszka kolocuszka nawet już gwiazdkę włozy a to dość trudne
                      puzzle piankowe super zaczyna układać (narazie lepiej jej wychodzi rozmontowywanie ich) wieżę z 5-6 klocków postawi
                      z JUlką uklada budowle z takich normalnych klocków łączonych
                      gotuje i serwuje nam kawkę a przy tym gada jak najęta


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        do lekarza idę jutro, ale czytałam w internecie o tej chorobie i mam identyczne objawy.polega na
                        Nagły ból okolicy lędźwiowej, promieniujący do pośladka, tylnej powierzchni uda lub do łydki albo stopy. Zwykle towarzyszy mu uczucie osłabienia siły mięśniowej i drętwienia powyższych okolic ciała. Czasem bóle są tak silne, że chory zmuszony jest do przyjęcia pozycji leżącej. Mogą występować parestezje i drętwienia, zaburzenia czucia w różnych miejscach kończyn dolnych. Wzmożone napięcie mięśni przykręgosłupowych powoduje bólowe ograniczenie ruchomości tego odcinka oraz pojawienie się odruchowego skrzywienia kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Może wystąpić niedowład mięśni prostujących stopę i paluch (korzeń L5), opadanie stopy, pacjent chodząc zaczepia stopą o podłoże. Brak odruchu skokowego świadczy o ucisku krążka międzykręgowego na korzeń S1. Zaburzenia funkcji zwieraczy pęcherza moczowego i/lub odbytu, zaburzenia czynności mikcji i defekacji.

                        Charakterystycznym objawem rwy kulszowej jest narastający ból podczas podnoszenia kończyny dolnej w czasie leżenia na plecach (objaw Lasègue'a) oraz przy pochylaniu. Może być jednostronny lub obustronny.




                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          no to super! tylko się cieszyć powinnaś u mnie puzzle piankowe to jeszcze są jedynie demontowane i gryzione

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            no to super! tylko się cieszyć powinnaś u mnie puzzle piankowe to jeszcze są jedynie demontowane i gryzione
                            u nas gryzione jest wszysto, trzeba sprawdzić czy jest smaczne, np. dziś gotowała rybę i oczywiście gryzła plastikowe ryby
                            a ostatnio Julka zakupiła sztuczne frytki i parówki to Majka myslał ze prawdziwe i gryzła aż przegryzła parówkę
                            zjada kredki, kartki, plastelinę, dziś malowała farbami to i farbę spróbowała i pedzelek
                            a i tak nagminne wyciska sobie do buzi balsam nivea i krem na odparzenia i jak to je to mówi MNIAM MNIAM PISIA (czyli pycha)


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Czesc kobitki
                              Majek swiena ta twoja mala,moj jeszcze po swojemu mowi,co prawda nadaje non stop ale nic nie zrozumiesz ... co do spania to on wszystkim robi papa ale ja musze lezec obok niego ...
                              Poza tym musze doczytac jeszcze co sie tu u was dzialo bom nie w temacie

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej Dotka
                                u nas mało sie działo bo po południu forum szwankowało


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X