Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    w zasadzie Froch to byłaś pierwsza bo ja meczyłam się ze zdjeciem tak dawno nie wklejałam - wiec edycja o 9.18

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      cholera a dlaczego na forum jest po 9-tej skoro rzeczywiście jest po 8...
      Pani Admin

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        ja na swoim kompie mam godzine : 8:22 a godzinę na forum 7:22
        więc też nic nie czaję
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          izabelka22 co do godziny to musisz mieć złe ustawienia w swoim profilu.
          Wejdź na ustawienia ->edytuj opcje-> i na dole jest strefa daty i czasu.
          Tam musisz ustawić sobie (GMT) western europa time itd.
          wczoraj pisałam Izie jak sobie poradzić z godziną
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Sikornik życzę Wam udanego wyjazdu teraz już tak będzie zawsze 99% wyjazdów w liczbie większej niż dwie osoby

            no i widzę, że przy tym półroczu Jonka wzięło cię na czułości,
            pamiętam właśnie pierwsze miesiące życia Julka te tak od pół roku,
            to piękne chwile, bo z każdym dniem widzisz, że dziecko nauczyło się czegoś nowego.
            Mój mąż jak wracał z pracy codziennie Julek chwalił się nową umiejętnością...niesamowite...

            potem będzie chwilka przestoju, tak było u nas - bo Julek późno zaczął mówić, ale teraz znów z każdym dniem mamy jakąś nowość - jakieś nowe wyrażenie strzeli, że nam kopary opadają skąd on to łapie

            miłego dnia,
            biorę się za ogarnianie mieszkanka i włosy muszę ufarbować
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              wczoraj pisałam Izie jak sobie poradzić z godziną
              Family ja mam ustawiony ten czas (Gmt) a i tak mam złą godzinę
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                A spróbuj zmienić i jeszcze raz ustawić GMT i zapisać ustawienia.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  dzieki Iza
                  hehe ja też dziś mam w planach farbowanie, ale to za kilka ładnych godzina jak odgruzuję mieszkanko i musze zrobić dla mojej mamy ciacho bez glutenu co wcale nie jest takie proste

                  powiem Ci że chyba każdy rodzic tak ma
                  my to z Radkiem nawet "rywalizujemy" ze sobą kto pierwszy zauważył coś nowego, no i nagrywamy filmiki bo zdjęcia mało oddają, jakie ten Cudak wali miny i co wyprawia

                  buzi dla Julka:*

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    cześć kobietki
                    ale u nas dzis słoneczko od rana swieci, odrazu lepiej się człowiek czuje
                    moje latorośla szaleją i bałaganią

                    majka z braku cycka i wieczornego mleczka wstała przed szóstą i wołała cycy no i muknęła ze 3 razy i zrobiła bleee

                    Idę trochę pierzyn powywalać na balkon i pranko nastawię coby słonka nie zmarnować
                    ciao


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej dziewczyny!
                      my sobie jeszcze nie przestawiliśmy zegarów w pokoju i kuchni i dzisiaj o 6:30 zagoniłam m. do pracy
                      ale dzięki temu ja i Asia jesteśmy już umyte, ubrane, baza pod sosik do klopsików się gotuje, a drożdze rosną i zaraz będę buły piekła.
                      czytałam, że dajecie już dzieciom lody, to chyba tylko ja taka zacofana, bo Asia jedynie w lecie parę razy polizała mojego loda. a od kiedy można już dawać?
                      Sikornik wszystkiego najlepszego dla Jonka! niech rośnie duuuuuży i zdrowy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        wszystkiego dobrego dla Jonka zokazji pól roczku
                        a dopiero co w ciąży byłaś i marudziłaś, ach ten czas zapierda...a


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          dzieki Iza
                          hehe ja też dziś mam w planach farbowanie, ale to za kilka ładnych godzina jak odgruzuję mieszkanko i musze zrobić dla mojej mamy ciacho bez glutenu co wcale nie jest takie proste

                          powiem Ci że chyba każdy rodzic tak ma
                          my to z Radkiem nawet "rywalizujemy" ze sobą kto pierwszy zauważył coś nowego, no i nagrywamy filmiki bo zdjęcia mało oddają, jakie ten Cudak wali miny i co wyprawia

                          buzi dla Julka:*
                          już mam farbę na głowie, ciekawe czy równo -bo szybko machnęłam..

                          Sikorek jakie ciacho bez glutenu dla mamy?
                          Sikorek my też rywalizowaliśmy ale to takie śmieszne jak dzieci co?
                          Te miny dzieciaka są zabójcze, pochwaliłam Jonka na NK ale ale jeszcze pochwalę bo z niego ładniusi i słodki chłopak jest, a buzia sama się cieszy na widok takiej japki uśmiechniętej

                          Majek u mnie też słoneczko więc wybiorę się z Julem na spacer i po jakieś zakupy, ma jeszcze kaszel, mnie dopadło teraz nos zapchany, gardło boli, najgorzej rano, kaszel A ty masz obie córy w domu?

                          Magda lubię tak czasem wcześnie wstać, choć zła jestem jak nie wyspana, ale później wszystko szybko ogarnięte Podaj przepis na bułeczki, ja do drożdżowego mam dwie lewe ręce...
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Izabelka przepis wziełam z wątku kulinarnego, zaraz poszukam i wkleję.
                            a na jaki kolor farbujesz? ja sobie kupiłam w sobotę jasny blond, ale nie mam odwagi sobie pofarbować m. mnie poganiał i zamiast czegoś zmywalnego wzięłam kolor trwały i teraz jak wyjdzie brzydki, to będzie lipa
                            o tu jest ten przepis: http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=3341

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              ja zawsze farbuję farbami, zmywalne mi się nie opłacają, bo mam siwe włosy (kępka na czubku głowy ) więc zmywalne nie dają rady... a tylko dla tej kępki farbuje...no nie tylko, po farbie włosy mam błyszczące i żywsze a nie takie mysie i nijakie.. chociaż wypadają mi to fakt
                              teraz mam złotą, świetlistą czekoladę - zwykle farbuję w jasnych brązach, kasztanach, blondynką raczej nie będę
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej.
                                jak tam. ja w pracy. Marysia cos ostatnio nie chce mnie wypuscić z domu rano.
                                dzisiaj mam rocznice ślubu. przyjde do domu to bede szykować kolacyjke we dwoje. ciekawe co będzie na deser




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X