Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Betti no masz rację, ale jak wracam, to staram się poświęcić Asi naprawdę dużo czasu. wiadomo, że cały czas się z nią bawić nie mogę, bo trzeba obiad ugotować, pouczyć się czy posprzątać. myslę, że nie mogę jej ustępować jak akurat ma focha albo zacznie robić coś czego jej nie wolno. kurcze, rzeczywiście ciężka sprawa. nie chcę też, żeby myślała, że mama i tata, to tylko NIE mówią i trzeba się ich bać czy robić im na złość.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Colorka a jak Amelka? dalej kuleje?
      ostatnio oglądałam jakiś film na faktach o rodzinie, która kupiła dom, w którym były zamurowane setki ciał i ich dusze zaczęły atakować tę rodzinę. ale jakoś jeszcze funkcjonuję po tym filmie

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        wiesz zawsze możesz powiedzieć NIE a jak usłuchnie to pochwała




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Beti- swietnie to brzmi- zapomina oddychac. Super ze czuje sie spoko i oczka ładne

          Silek- z tą babcia duchem to calkeim mozliwe
          Iza- teraz juz tylko czekanie na opis i bedzie cos wiadomo.

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
            Colorka a jak Amelka? dalej kuleje?
            ostatnio oglądałam jakiś film na faktach o rodzinie, która kupiła dom, w którym były zamurowane setki ciał i ich dusze zaczęły atakować tę rodzinę. ale jakoś jeszcze funkcjonuję po tym filmie
            Tak nadal kuleje
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              problem jest taki, że wczoraj w ogóle nie chciała słuchać. tak jak się bawiłyśmy to wszystko było super. gorzej jak już szłyśmy do kuchni, zawsze bawiła się magnesami z lodówki albo przeglądała moje kartki i gazety, a wczoraj cały czas coś szkodowała i normalnie aż trzeba ją było odciągać - oczywiście było wyrywanie się i krzyki.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                Tak nadal kuleje
                to może ma zwichniętą tę nogę? moja koleżanka raz upadła i też coś jej się stalo z nogą (ale nie miała złamanej) i w gips ją musieli wkładać. w sumie jej historia jest trochę śmieszna, bo jak chodziła z jedną nogą w gipsie i raz jak schodziła z 2-go piętra, to upadła na OSTATNIM schodku i sobie druga nogę skręciła i miała dwie nogi w gipsie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  to może ma zwichniętą tę nogę? moja koleżanka raz upadła i też coś jej się stalo z nogą (ale nie miała złamanej) i w gips ją musieli wkładać. w sumie jej historia jest trochę śmieszna, bo jak chodziła z jedną nogą w gipsie i raz jak schodziła z 2-go piętra, to upadła na OSTATNIM schodku i sobie druga nogę skręciła i miała dwie nogi w gipsie
                  Na dobry rozum gdyby miała zwichnięta nie chodziła by , ani nie biegała prawda?Ja już przestałam myśleć od czego , bo to nic nie pomaga a Amelka i tak dalej utyka.

                  No nic uciekam położyć ją spać...

                  Aha-dziewczyny nie twórzcie osobnych roczników w dziale dzieci rok po rok,gdyż stare watki tam będą przeniesione
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    wiesz co Colorka ta moja koleżanka chodziła z ta nogą, tzn nie chodziła a kulała. tylko że to się w szkole stało i ją zaraz na pogotowie zabrali, ale do czasu zabrania chodziła.
                    ale wiesz, nie mówię, że Twoja Amelka ma to samo. nie ma zresztą co gdybać, jutro się dowiesz. mam nadzieję, że to jednak nic poważnego.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Colorka a co z wątkiem crazy mums??
                      będzie gdzieś przeniesiony?
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Iza moja ciotka przeczytańczyła całego sylwestra ze zwichniętą nogą
                        i dopiero na drugi dzień ją wujek siłą zaprowadził do lekarza. Bo ona
                        właśnie myślała, że to nic się nie stało. A noga była zwichnięta


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Nuriakova to dobrze, że tylko zwichnęła nogę, bo moja mama na moim weselu złamała w dwóch miejscach nogę i musieli jej drutować
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej my juz po obiadku i kawke pijemy

                            Madzia ten film o setkach ciał to czasem nie "Duch"?bo jak tak to tam były tez dzieci i ta dziewczyna po zakonczeniu zdjęc podobno wpala w jakąs depresje i szok ,wystraszyła sie tak i zmarła ,pisali o tym głosno bylo przez jakis czas

                            Iza mam nadzieje ze bedzie ok z malutkądaj znac
                            a ty juz tak na TY z adminem co hehe fajnie...to pozdrów Elke


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              jak tak piszecie o tych duchach to mi się przypomina sytuacja która nam sie przytrafiła po śmierci babci,
                              dodam że babcia zmarła w tym roku
                              po śmierci babci z którą z resztą mieszkaliśmy (umarła na moich oczach)
                              dziadek strasznie zaczął pić
                              no a mojemu m to przeszkadzało
                              no i doszło między nimi w kuchni do kłótni i to porządnej
                              Dark przyszedł wku... do pokoju i zaczął rozcielać tapczan
                              i nagle szklanke która stała na stole ROZERWAŁO
                              stała tam jakiś czas i nikt jej nie ruszał
                              w dodatku była to szklanka z duraleksu czy arcopalu - te które się nie tłuką




                              W DOMU PEŁNYM DZIECI
                              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej
                                jak tam? my dzisiaj bylismy na szczepieniu. Marysia była dzielna. waży 11,260. w nagrode dostała ksiązeczke ode mnie. pielęgniarka nie przypuszczała że moja niunia jest tak silna




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X