Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    Nie no co Ty myslę że jeszcze teochę i bedzie spoko. zresztą juz jest: 5 i rosół na obiad, tylko pogratulować
    no w końcu się wzięłam do roboty, jak na razie to po szkole zajmowałam się jedynie Asią i nauczyłam się na dwie wejściówki (z jednej nie mam jeszcze oceny, ale też mi dobrze poszła). a tak, to jak pisałam - nie pamiętam kiedy obiad jadłam.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Dziewczyny a ten syrop z cebuli to mozna dwulatkowi podawac?? kiedys gdzies przeczytalam ze dziecko musi skonczyc 4 lata i hmm teraz niewiem bo moje dzieciaki cos niewyraźne są wiec moze warto im taki syropek podac? hmm niewiem co z przedszkole moze jutro w domu zostana wykuruja sie ..






      http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Silus kombinezon fajniutki i praktyczny, nasz różowy i kurcze chyba czesto bedziemy go prać (dzis tylko rękawek zaprałam-ale super schodzinaszczęście)
        a sweterek BOSKI uwielbiam takie ubranka na świeta idealny motyw renifera mam na mysli


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          Olcia ja tez juz myslałm ze kompa zapakowałas bo tak to od rana Cie było widać a tu cisza
          eh.... sprzedaż mieszkania YWKAŃCZA,ale juz po wszytskim wiec pewnie psychicznie tez czuje ulge i zmeczenie
          No a jeszcze to pakowanie..... ale juz mało zostało wiec na dziś koniec
          Ide z psem,po browarka do sklpeu i hop do wyra bo mam serdecznie dosc dzisiejszego dnia

          dominika dzieki za priv

          resta baboli buziloe dla was za to że tęskniłyscie mimo wszytsko za mna hehehehe

          Odezwe się jutro papapapa

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            a w ogóle jak Wasze dzieciaczki zaczynają smarkać i kaszleć, to idziecie do lekarza czy próbujecie najpierw domowych sposobów?
            o tym syropie z cebuli dowiedziałam się dopiero w zeszłą sobotę, więc dlatego taką akcję w piątek z lekarzami urządziłam, bo nie chciałam powtórki sprzed roku, a nie wiedziałam co sama mogę podać Asi na kaszel.
            Silek super zakupy. świetny jest ten sweterek!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Silus fajne zakupy

              Olcia- nie ma za co tez sie odezwij
              bede uciekac dziewczyny musze sie trochre douczyc na jutro do pracy- milego wieczorku życze.
              do jutra

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
                Dziewczyny a ten syrop z cebuli to mozna dwulatkowi podawac?? kiedys gdzies przeczytalam ze dziecko musi skonczyc 4 lata i hmm teraz niewiem bo moje dzieciaki cos niewyraźne są wiec moze warto im taki syropek podac? hmm niewiem co z przedszkole moze jutro w domu zostana wykuruja sie ..
                Stefka moja ma rok i 4 miechy a piła go juz przed 1 urodzinami (tylko wtedy bez miodu) także dla 2 latka spoko
                bo własciwie tam tylko cebula i miód


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  pa Dominika!
                  ja też już uciekam. trzeba wypocząć na jutro.
                  dobranoc!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Ja jeszcze nie miałm okazji dac małemu ale podam jak będzie trzeba syropekSila pije moja i zawsze pomaga lub prawoslazowy daje jej


                    a do lekarza z nia nie chodzę chyba ze ma temp wysoka na początku jak ma katar i kaszel to syrop z cebuli i euphorium do noska,nogi wymoczy i skarpetki na noc ciepłe ,mleko z miodem i jest ok

                    temp ma czasem wys od gardłato tantum verde pomaga

                    a małego tak samo ,raz tylko miał antybiotyk i oby tak zostało

                    Majek no ja o swietach pomyslałm jak zobaczyłam ten sweterek hehe


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      a w ogóle jak Wasze dzieciaczki zaczynają smarkać i kaszleć, to idziecie do lekarza czy próbujecie najpierw domowych sposobów?
                      o tym syropie z cebuli dowiedziałam się dopiero w zeszłą sobotę, więc dlatego taką akcję w piątek z lekarzami urządziłam, bo nie chciałam powtórki sprzed roku, a nie wiedziałam co sama mogę podać Asi na kaszel.
                      Silek super zakupy. świetny jest ten sweterek!
                      Madzia ja jak po 3 dniach sobie nie radzę domowymi sposobami to wtedy do lekarza
                      ale też zależy bo czasem to odrazu lecę np. jak Majka miała 40 stopni gorączki i nie dała sie do głowki dotknąć i diagnoza zapalenie ucha i zastrzyki
                      także zalezy, każdy zna swoje dziecko i wie kiedy mozna leczyc takimi syropkami z cebuli a kiedy marsz na sygnale do lekarza


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                        Stefka moja ma rok i 4 miechy a piła go juz przed 1 urodzinami (tylko wtedy bez miodu) także dla 2 latka spoko
                        bo własciwie tam tylko cebula i miód
                        hmm z miodem to mam rozumiec że zamiast cukrem to zalewasz miodem czy dodajesz troche miodu ??






                        http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Pa OLCIA, DOMI, MADZIA
                          miłych snów


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
                            hmm z miodem to mam rozumiec że zamiast cukrem to zalewasz miodem czy dodajesz troche miodu ??
                            dodaje troche miodu na jedną cebulę 2 łyżeczki


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              dzięki Majajula w takim razie dodam troche miodu moze beda chetnie pily i obejdzie sie bez chemii

                              Dominik natchnelas mnie kolczykami i tak szprelam po necie znalazlam fajna stronke moze sie juz na nia natknelas podsyłam linka
                              http://www.sebzda.pl/kurs
                              hehe teraz juz wiem co zrobic zeby mi sie w domu nie nudzilo a przy tym zeby moj m. po mnie nie krzyczal ze kolejna pare kolczykow przytargalam do domu.. teraz bedzie zrob to sam hehe






                              http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Steffka ty masz tez Damianka


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X