Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hehe no niewiem ja przewertowalam tv i nic ciekawego nie bylo, nawet brzydula mnie rozczarowala bo myslalam ze jakas super laska bedzie aa ona taka troche pospolita

    a co do forum to wertujac neta pomyslaam ze na jakism portalu fajnie by bylo znalesc sobie nowe kolezanki, bo te dotychczasowe to albo wielka kariere robia albo szaleja na dyskotekach hehe i o kupkach i dzieciecych problemach nie zabardzo chca sluchac , aaa przecierz to nie tylko o tym sie mowi.. szczerze to wizja bycia w domu (czyt. pospolita kura domowa) jeszcze przez rok meczy mnie, chyba sie do tego nie nadaje, fajnie jest byc z malenstwem patrzec jak rosnie ale fajnie jest tez wyjsc do ludzi porozmawiac z nimi i zarobic na siebie... tak sobie czytam i stwierdzam że Sikornik ma za*****... praca w domu to chyba cos o czym marze hehe






    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
      HEJ HEJ a ja sobie dzis posiedze troszke ale cos tu cichutko zaraz zdjecia zakupów moich wkleje a co

      co na tapecie?ja okiem patzre tez na MAM BIZNES i tak wszędzie po trochu

      jutro ide z Damiankeim na kontrolna morfologie mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko oki
      na co zerkasz fajnego ?? ja jakas nie zorientowana jestem aa z Twoim Damiankiem co jest że musisz kontrolowac jego krewke?






      http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Hej

        Colorka głowa do góry bedzie dobrze
        Madzia gratuluję 5 , aż mi do szkoły się chce iść a jesli chodzi o wciagnnięcie się to to dopiero poczatek. ja jak pracowałm studiowałm i dbałam o dom to właśnie po dłuższej pzrerwie nie mogłam tego wszystkiego ogarną ale potem wpadałm w rutynę i jakos szło
        Olcia ja tez juz myslałm ze kompa zapakowałas bo tak to od rana Cie było widać a tu cisza
        a Tree i Misska pewnie tam balują


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej Majek i Steffka

          Damiankowi m-ąc temu wyskoczył węzeł chlonny i ma podwyzszone leukocyty wiec patzra czy jest ok niby zdrowy jest tylko tak kontrolnie i nie wiedza dlaczego on wyskoczył moze po zabkowaniu?

          Majek jak dziewczynki?kurcze mi tez sie marzy taka praca w domku ,sper sprawa


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Hej ja jestem
            Moje posty tez często są niewidocznejak coś napiszę to potem jest jakiś czas cisza niewiem co jest grane.Ja mam dość duży staż na forum i dalej niemogę się wkręcić,może mój wiek wszystkich odstrasza
            Przecież nigdzie nie pisze ile masz wiosenek

            Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
            HEJ HEJ
            co na tapecie?
            jutro ide z Damiankeim na kontrolna morfologie mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko oki
            na tapecie alergie , testy i odczulenia
            A to co Damiankowi dolega

            Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
            hehe no niewiem ja przewertowalam tv i nic ciekawego nie bylo, nawet brzydula mnie rozczarowala bo myslalam ze jakas super laska bedzie aa ona taka troche pospolita

            a co do forum to wertujac neta pomyslaam ze na jakism portalu fajnie by bylo znalesc sobie nowe kolezanki, bo te dotychczasowe to albo wielka kariere robia albo szaleja na dyskotekach hehe i o kupkach i dzieciecych problemach nie zabardzo chca sluchac , aaa przecierz to nie tylko o tym sie mowi.. szczerze to wizja bycia w domu (czyt. pospolita kura domowa) jeszcze przez rok meczy mnie, chyba sie do tego nie nadaje, fajnie jest byc z malenstwem patrzec jak rosnie ale fajnie jest tez wyjsc do ludzi porozmawiac z nimi i zarobic na siebie... tak sobie czytam i stwierdzam że Sikornik ma za*****... praca w domu to chyba cos o czym marze hehe
            No to w końcu męczy cie te siedzenie w domu czy nie bo już nie wiem jak chcesz wyjść do ludzi a zarazem podoba ci sie praca w domu




            W DOMU PEŁNYM DZIECI
            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Majek jak ja się wciągnę, to już będzie koniec semestru haha.
              no ale udało mi się dobry rosołek na jutro ugotować.
              Steffka też myslałam, że z brzuduli jakąś lepszą laskę zrobią

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hejka dziewczyny- ja juz po pracy wreszcie wwyrku sobie do was zasiadlam.
                Madzia daj troche rosołku bo mi zimno. poszlam do pracy w topie , bluzie i bezrekawniku- nie ma co dobre ubranie na 4 st.

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                  Hej Majek i Steffka

                  Damiankowi m-ąc temu wyskoczył węzeł chlonny i ma podwyzszone leukocyty wiec patzra czy jest ok niby zdrowy jest tylko tak kontrolnie i nie wiedza dlaczego on wyskoczył moze po zabkowaniu?

                  Majek jak dziewczynki?kurcze mi tez sie marzy taka praca w domku ,sper sprawa
                  hej Syla
                  dziewuszki troche podziębione, Julka kaszle ale juz jej mija. Majka była zakatarzona juz dzis nie (byłysmy 3 h na dworku takie słonko) i jej odetkało nochala. ma tylko jeszcze chrypę, ale syrop z cebulii i syrop malinowy poszedł w ruch i mysle że jutro bedzie zdrowa

                  A jak Twoje bobasy???


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                    Przecież nigdzie nie pisze ile masz wiosenek



                    na tapecie alergie , testy i odczulenia
                    A to co Damiankowi dolega



                    No to w końcu męczy cie te siedzenie w domu czy nie bo już nie wiem jak chcesz wyjść do ludzi a zarazem podoba ci sie praca w domu
                    wiesz myslę że meczą mnie obowiazki zwiazane z siedzeniem w domu :P gotowanie pranie i sprzatanie aa taka praca w domu to byloby oderwanie sie od tego wszytskiego a zarazem wyjscie do ludzi no bo w koncu musialabym sie z kims spotkac zeby omawiac efekty mojej pracy :P

                    jak moja coreczka skonczyla 5 m-c wrocilam do pracy a ona z bratem zostali z opiekunka to byl najgorszy okres w moim zyciu kiedy ciagle rozmyslalam jak moja mala sie sprawuje teraz nie wyobrazam zostawic Damianka i znow sie zamartwiac co z nim dlatego taka praca w domu fajna sprawa

                    hmm mam nadzieje ze zrozumialas o co mi chodzi hehe






                    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      Majek jak ja się wciągnę, to już będzie koniec semestru haha.
                      no ale udało mi się dobry rosołek na jutro ugotować.
                      Steffka też myslałam, że z brzuduli jakąś lepszą laskę zrobią
                      Nie no co Ty myslę że jeszcze teochę i bedzie spoko. zresztą juz jest: 5 i rosół na obiad, tylko pogratulować


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
                        wiesz myslę że meczą mnie obowiazki zwiazane z siedzeniem w domu :P gotowanie pranie i sprzatanie aa taka praca w domu to byloby oderwanie sie od tego wszytskiego a zarazem wyjscie do ludzi no bo w koncu musialabym sie z kims spotkac zeby omawiac efekty mojej pracy :P

                        jak moja coreczka skonczyla 5 m-c wrocilam do pracy a ona z bratem zostali z opiekunka to byl najgorszy okres w moim zyciu kiedy ciagle rozmyslalam jak moja mala sie sprawuje teraz nie wyobrazam zostawic Damianka i znow sie zamartwiac co z nim dlatego taka praca w domu fajna sprawa

                        hmm mam nadzieje ze zrozumialas o co mi chodzi hehe
                        noooo teraz kumam




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Dominika może kablem ten rosołek poleci
                          ja już się na szczęście zaopatrzyłam w grubą bluzę, w środku kaptura ma nawet futerko
                          widzę, że wszyscy robią te syropki cebulowe, będę też musiała spróbować. mam nadzieję, że często nie będzie okazji do próbowania, ale jakby co to już wiem jak zrobić.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Dobranoc miłe panie
                            mały głód się odzywa




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Dziewczyny ja nie wiem jak wkleic zdjecia normalnie wiec wam linka zapodam -taki kombizezon kupilam dzis jest ciemnoniebieski z czerwonymi wstawkami ,cieplutki i małemu barzdo pasujei kupiłam tez sweterek

                              http://www.loonapix.com/images/31924222

                              http://www.loonapix.com/images/31924440

                              witam Dominikę i Madzię

                              Majek dzieci zdrowe,miodzik wcinaja i jest ok tylko mały ma ten węzelek nieciekawy ale nic mu nie jestSylwia ciągle z nosem w książkach ehhe


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Magda syrop z cebuli jest rewelacyjny. i ja robię go tylkoz miodem a majka to sie nim zajada. podlatuje tylko do stołu w kuchni staje na palcach i woła mniam mniam tup tup


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X