Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    cholerka może cię pomyliłam w trych piorących, takich eko ha,ha
    jak pomyłka to sorki





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      majajula mama nadzieję, że uda ci się z tą pracą w marketingu. Ja również pracuję w tej branży i jestem zadowolona. marketing naprawdę jest ciekawym doświadczeniem i ma szerokie pojęcie swojej działalności.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
        cholerka może cię pomyliłam w trych piorących, takich eko ha,ha
        jak pomyłka to sorki
        a nie pomyłka tylko ja nie zajarzyłam i o kulinariach myslałam
        nie ja nie moczę tylko rozłamuję te orzeszki na ćwiartki i wkładam do lnianego woreczka (dołączony od opakowania) zawiązuję i wrzucam do bebna. jeśli mam wieksze zabrudzenie to gotuje kilka skorupek w około litrze i mam roztwór i np. skarpoetki i rajstopki w tym zamaczam i szoruję zamiast mydła bo jeszcze nie zakupiłam żadnego odplamiacza eko

        a i głowę nim myłam (tym wywarem) i włoskie takie fajne no ale szybko sie przetłuszczają


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
          o no to trzymam kciuki kochana, wiem gdzie to jest i wiem, że odległość to podstawa!!!!!! mnie też zależy na czwartkowej rozmowie z kolei )))

          a te wypindzione lalki niech się lansują w miniówkach....a pracodawca poślini się na taką a potem zorientuje się, że ma pusto w głowie a praca stoi i czeka nie wiem na co?
          ach...to sobie napisałam
          to zycze powodzenia
          obyśmy od nastepnego miesiąca były juz pracującymi mamami


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez sikornik
            majek
            początek astmy oskrzelowej na tle alergicznym - to samo ma mój ojciec
            w ogóle lekarz powiedział ze w skórze własciwej sa ogniska zapalne których nie widac dlatego dziecko sie drapie do krwi

            Jonatan przestał jesc, co zje to ulewa - koszmarrrr
            Współczuję ci cholernie. my niedawno przechodziliśmy angine z odrą ledwo co to wytrzymałam, mały tak schudł prawie nic niejadł i wszystko wymiotował





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez sikornik
              majek
              początek astmy oskrzelowej na tle alergicznym - to samo ma mój ojciec
              w ogóle lekarz powiedział ze w skórze własciwej sa ogniska zapalne których nie widac dlatego dziecko sie drapie do krwi

              Jonatan przestał jesc, co zje to ulewa - koszmarrrr
              o boże to sie mały męczy
              my jestesmy nosicielami gronkowca złocistego tzn. majek i też nam wyłażą świństwa pod skórą i sterydy nie uniknione no ale to pryszcz co Wy macie
              trzymajcie się dzielnie


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                a nie pomyłka tylko ja nie zajarzyłam i o kulinariach myslałam
                nie ja nie moczę tylko rozłamuję te orzeszki na ćwiartki i wkładam do lnianego woreczka (dołączony od opakowania) zawiązuję i wrzucam do bebna. jeśli mam wieksze zabrudzenie to gotuje kilka skorupek w około litrze i mam roztwór i np. skarpoetki i rajstopki w tym zamaczam i szoruję zamiast mydła bo jeszcze nie zakupiłam żadnego odplamiacza eko

                a i głowę nim myłam (tym wywarem) i włoskie takie fajne no ale szybko sie przetłuszczają
                aw jakiej temperaturze pierzesz? bo ja zazwyczaj w 30 st. dlatego może u mnie tak kijowo-szkoda mi czasu na dluższe czekanieaż pranie się zrobi





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez sikornik
                  majek
                  początek astmy oskrzelowej na tle alergicznym - to samo ma mój ojciec
                  w ogóle lekarz powiedział ze w skórze własciwej sa ogniska zapalne których nie widac dlatego dziecko sie drapie do krwi

                  Jonatan przestał jesc, co zje to ulewa - koszmarrrr
                  Sikornik gratuluję pracy!!! fajnie, że będziesz pracować w domu,
                  cieszę się, że masz synka już w domu ale mam do ciebie pytania:
                  * a jak się postępuje przy takiej astmie? ja zielona jestem w tej kwestii? do zostaje do końca życia?
                  * co zrobić z tymi ogniskami zapalnymi w skórze właściwej? jak to leczyć? pytałaś lekarza o candidę? o której Ci kiedyś pisałam?
                  * jak to ulewa? Boże mój Julek miał wymioty-chlustające od 2go mż do 8 miesiąca, podejrzewano refluks dodatkowo nałożyła się ta nietolerancja laktozy nieszczęsna
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Sikornik a jakieś wziewy stosujesz? np. oxis, ale ten lek stosuje się chyba dopiero po 5 roku życia. ale może jest coś równie skuteczne dla maluchów?

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Czesc wszytkim!!
                      Sikorka- fajnie ze juz w domku jestescie

                      Izka- mamajula- powodzenia w szukaniu- znam ten bol;( moze wam sie poszczeci trzymam kciuki.

                      Kolorka- jak moja Almelcia do mnie przylezie w nocy to juz konie ze spaniem, jest jak wskazowka w zegarku - ta sekundowa

                      Ja wlasnie zjadlam sniadanie bo mi sie przypomnialojak moje soasiadki poszly z kawki.

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Cześć

                        Dziewczyny szukające pracy, trzymam kciuki !!!

                        Majek a Maja będzie z opiekunką, do żłobka pójdzie?

                        Cieszę się, że Jonatan już w domu.

                        Ok lecę się dalej pakować, a wieczorem odezwiemy się razem z Frochem
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Ooo cześć Dominika
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            czesc TREE wlasnie do ciebie pisalam , ze zdjecia kolczykow beda pozniej bo moj lapek dalej nie dziala
                            kiedys wklejalam juz z 3 pary jak bys chcial zaobaczyc

                            AMELCIA ur. 08.02.2007

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                              aw jakiej temperaturze pierzesz? bo ja zazwyczaj w 30 st. dlatego może u mnie tak kijowo-szkoda mi czasu na dluższe czekanieaż pranie się zrobi
                              40-60 zależy co no np. pieluchy w 90 czasami ale w proszku nappy fresh bo w orzechach nie mozna
                              no w 30 to napewno plamy zostaną na dzieciowych ciuszkach, ja tylko bielizne w tej tem piorę


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                                czesc TREE wlasnie do ciebie pisalam , ze zdjecia kolczykow beda pozniej bo moj lapek dalej nie dziala
                                kiedys wklejalam juz z 3 pary jak bys chcial zaobaczyc
                                Dominika tak, tak widziałam, te które umieściłaś- cudne.
                                Chciałam zobaczyć te dziergane o których pisałaś
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X