Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pewnie masz Goplana racje,moze nie wszystko z chin to bubel,ja np.mam duzo drewnianych zabawek produkowanych w niemczech,niby atestowane i super jakosc a juz kilka malych elementow poodpadalo i samam bylam zdziwiona bo to polecana firma a zabawki w rekach sie sypia.Co do ciuchow tej marki o ktorej pisalam to na prawde stracily na jakosci.

    Skomentuj

    •    
         

      Pytanko mam trochę nie w temacie - na jaki serwer moge wrzucić sekwencję video, bo chciałam Wam pokazać jak moje cudne PÓŁTORAROCZNE bejbi samo pomyka na rowerku. Wiem że dziewczyny tu czasem linki dawały, ale nie pamiętam co to było.


      Skomentuj


        cześć dziewczyny, tak tu czytam i chyba ominęłam jakiś wątek o Diabelecke, bo nie wiedziałam że nie słyszysz

        nie dziwię się Tobie Diabełku, że do ludzi z dystansem podchodzisz, bo tak na serio to większość z nas nie wie jak ma z ludźmi niepełnosprawnymi rozmawiać, choć bardzo by chciała... taka prawda. Dlatego Ty się zrażasz, bo masz takie a nie inne doświadczenia. Uwierz mi, jak z wózkiem będziesz pomykać, to nie będzie to miało najmniejszego znaczenia jak już podłapiesz nowe znajomości i wszyscy Cię poznają to zacznie być fajnie...
        Dla mnie osoby ubrane na czarno w glanach też budziły kiedyś respekt, ale dzisiaj nie ma najmniejszego znaczenia, kto i jak się ubiera jaki ma styl itd.

        Ostatnio strzygł mnie chłopak, wytatuowany (a propos mój mąż też ma tatuaż), z jakąś wycudowaną fryzurą na głowie, kolczykach gdzie się da... wow pomyślałam "chyba się trochę boję" ale jak mnie strzygł to zauważyłam w nim delikatnego, ciepłego faceta, który tylko z zewnątrz wydawał mi się groźnie....,
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          Lulla www.wrzuta.pl

          Skomentuj


            lulla poltoraroczny maluch na rowerku?sam?Gratuluje zdolnego dziecka moj jeszcze nie zalapal jak jezdzik dziala,ciagle z niego schodzi i pcha ...

            Skomentuj


              To też właśnie chcę się pochwalić dlatego
              Dzięki Gopi, wrzutę znam, znowu źle się wyraziłam, chodziło mi o ten portal o dzieciaczkach, ze zdjęciami i filmikami, co tu już dziewczyny pokazywały swoje konta.
              I tak jednak póżniej wrzucę, bo mi własnie mała usneła i nie będę teraz usb szukać.


              Skomentuj


                mój ma dwa latka a od zeszłego lata zasuwa na jeździku,
                najpierw go pchał, tak jak twój Dotka, później zaczął odpychać się nogami,
                a teraz tak zasuwa, że ciężko go dogonić,
                najśmieszniejsze jest to, że odpycha się jedną nogą, jest mu wygodniej i szybciej,
                znajomy z osiedla pytał czy ten jeźdźik jest na akumulatorek, bo taki szybki,
                muszę go nagrać...
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  My z mężem w ten weekend wzieliśmy kamerę na spacer i mamy pare filmików na pamiątkę, z placu zabaw, z piaskownicy, Viki na rowerku, Viki i pogoń za ptaszkami. Będzie co wspominać za pare latek
                  A z tym rowerkiem, to też nie jest tak, że śmiga jak rajdowiec, bo czasem jeszcze jej się nogi mylą, albo z pedałów spadają, przeważnie dlatego że tak szałapuci właśnie, ona w ogóle jest bardzo niecierpliwa, ale jeżdzi sama


                  Skomentuj


                    Hej,
                    u mnie dzisiaj super pogoda byla chociaz do 15 wiec kozystalismy. Bylismy na dluuugim spacerku i na placu zabaw oczywiscie Teraz siedzimy w domku i odpoczywamy,Filipek spi, mąż w pracy (bedzie pozno) wiec posiedze dzisiaj z wami wieczorkiem troszeczke- o ile bedziecie
                    Wiktoria - 23.11.2004r
                    Filipek - 22.10.2008r

                    Skomentuj


                      Ja sie zaraz zalamie. To co mi z pokojem zrobili to jest istna tragedia. Mieszkam w starym budownictwie wiec jak kumpel zaczal skuwac tynk kolo okien to przy okazji polowa cegiel odpadla. Mam wrazenie, ze ten pokoj juz nigdy nie bedzie ladny i nie bede miala sie gdzie z Fabianem podziac.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        może nie będzie tak źle, przy okazji lepiej uszczelni Ci okna,
                        dobry fachowiec da sobie radę,
                        na pewno będziecie mieli przytulny pokoik z Fabiankiem
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          a ja dzisiaj z Julkiem cały boży dzień, jak co dzień zresztą,
                          właśnie wróciliśmy z podwórka (jest. 19.45),
                          męża nadal nie ma - szkolenie jakieś,
                          ostatnio zaczynam mieć dosyć tego, że on ciągle nie ma dla nas czasu
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                            Hahaha To teraz Froch musisz pytać tak: "Przepraszam bardzo, ale pomyślalam sobie że wygląda pan na takiego co mógłby mieć zegarek, więc zakładając że się nie mylę, mógłby pan spojrzeć na ten zegarek i powiedziec mi która jest teraz godzina, no ale niestety hipotetycznie mogę odebrać pana osobę błędnie jako osobę posiadającą zegarek, dlatego załużmy że pan może wcale nie posiadac wyżej wymienionego zegarka, a co za tym idzie nie powie mi pan która jest godzina, bo pan po prostu nie wie, a ja moge wyjść nawet troche na idiotkę dlatego ustalmy, że jeśli pan zegarek posiada, to pan mi powie, że posiada i że chciałby mi pan powiedziec jaki mamy czas, a jeśli pan nie posiada, to proszą po prostu udawać, że mnie tu wcale nie było i o nic pana nie pytałam, ok?

                            Lullaby
                            tosz to czysta poezja....hahhahahahahahaaha
                            Last edited by froch; 22-04-2009, 19:56.

                            Skomentuj


                              dotka te twoje cyce zwisające to mnie tak rośmieszyły,że..hey
                              ja mam jeszcze gorzej....dziewczyny ja to mam dopiero ZWIS po pas
                              jak rozmiar F ma nie być obwisły??chyba jak wprawie sobie implanty?!

                              Skomentuj


                                froszku no mnie te moje cyce tez rozsmieszyly ,zupelnie jakbym u obcej baby patrzyla a nie na swoje...poczekam moze troche sie podniosa po pigulce.Ja moze bym sobie dala zrobic silikony ale widzialam juz tyle fatalnie zrobionych ze wole swoje maluchy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X