Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    haha Olcia dziękować

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Wiecie co? Mam mega doła jak sobie pomyślę że w ten weekend muszę moją Paulę zostawić na całe dnie wliczając piątek

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
        Wiecie co? Mam mega doła jak sobie pomyślę że w ten weekend muszę moją Paulę zostawić na całe dnie wliczając piątek
        Oj będziesz tęsknić i to mocno.
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Acha moja się budzi
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Kochana studia mi się zaczynają, jeszcze na dobre ich nie zaczęłam a już je nienawidzę

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              kiedyś już się chwaliłam Pedagogika o spec. wychowanie przedszkolne i wczesnoszolne No póki co to mama zostaje bo nie wiadomo co z "Ł"

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez olcia79
                hihihi

                ja tam lubiewekendy ,bez dzieci,meza....troche luzu


                dasz rade
                Ale dla mnie to chyba trochę za szybko, 6 tygodni dopiero w czwartek mija a ja już mam moją Paulę zostawić? I boję się tego że cycki mi pękną

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez olcia79
                  oooooooooooo a ja pedagogika resocjalizacyjna
                  o same "pedagożki" proszę bardzo
                  ja pedagogikę opiekuńczą z ustawodawstwem rodzinnym -pracy w zawodzie nie szukam, a chyba zacznę

                  ale wasze kierunki mają większe możliwości na dzisiejszym rynku pracy!
                  niestety za grosze...
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                    cześć kobietki,
                    widzę humory dopisują,
                    ja w sumie też na humor nie narzekam, tylko tyle, że czasu mało ostatnio by tu się z wami zżyć i popisać...
                    dzisiaj byłam na rozmowie w sprawie pracy, a raczej na castingu zamiast rozmowy z każdą z kandydatek wymyślili ankietę, na jej podstawie zdecydują czy się odezwać czy nie...na dalsze rozmowy....pewnie poległam na części angielskiej
                    Izabelka a o jaką pracę sie ubiegasz?



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hahahaha pójdę do kibelka i będę się spuszczać Tak trenowałam już z tym i wiem na czym to polega, tylko boję się że w kiblu będzie niezbyt przyjemnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez olcia79
                        martyna pisalam wczesniej dociebie ale chyba nie zauwazylas mojego postu


                        pytalam jak tam bokserek znaczy bokserka
                        Przepraszam Olcia przeczytałam tylko ostatnią stronę,bokserka jest super-energia ją rozpiera i gryzie wszystko,łącznie z narzutą i moimi nogawkami od spodni ah jeszcze sika i robi kupę gdzie popadnie.Jak nauczyłaś Bolsa czystości?żeby nie robił w domu?



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej dziewczyny!
                          tylko się przywitam, bo muszę Was doczytać i pewnie będzie tak, ze jak już skończę, to m. przyjdzie i mnie stąd przegoni
                          Evylynka ja też muszę od zeszłego tygodnia Asię zostawiać od poniedziałku do piątku i jakoś muszę to przeżyć. chociaż dzisiaj ciężko mi się rano szło na zajęcia, bo Asia taka niecałkiem zdrowa jest i się martwiłam.
                          Martyna masz zdjęcie pieska?
                          dziś Asia obudziła się z gorączką 37,4st, czyli chyba niezbyt duża jak na dziecko? teraz jak wróciłam, to wszystko jest ok. kataru nie ma, gorączki też nie, zębów nadal brak i nie wiemo co chodzi? Asia je i pije i ma dobry humor
                          m. nawet kupił trzy koty z Ikei dla małego chorowitka. dwa na zapas i jednego nowego, bo był miękki

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Pawełkowi zaczyna wychodzić ząbek....dolny prawy.....już go można wyczuć palcem i zmierzły jest jak parszywka, a PIotruś jeździ sobie paluchami po dziąsełkach jak opętany już się boję.....
                            A pogoda dalej do pupeńki spaćmi się chce


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez pawimi
                              wiesz co...szczerze to to spuszczanie wogole nie jest przyjemne a o kiblu juz nie wspominajac
                              .
                              Będę się czuła jak krowa

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                hej dziewczyny!
                                tylko się przywitam, bo muszę Was doczytać i pewnie będzie tak, ze jak już skończę, to m. przyjdzie i mnie stąd przegoni
                                Evylynka ja też muszę od zeszłego tygodnia Asię zostawiać od poniedziałku do piątku i jakoś muszę to przeżyć. chociaż dzisiaj ciężko mi się rano szło na zajęcia, bo Asia taka niecałkiem zdrowa jest i się martwiłam.
                                Martyna masz zdjęcie pieska?
                                dziś Asia obudziła się z gorączką 37,4st, czyli chyba niezbyt duża jak na dziecko? teraz jak wróciłam, to wszystko jest ok. kataru nie ma, gorączki też nie, zębów nadal brak i nie wiemo co chodzi? Asia je i pije i ma dobry humor
                                m. nawet kupił trzy koty z Ikei dla małego chorowitka. dwa na zapas i jednego nowego, bo był miękki
                                Madzia zdjęcia pieska są na nk



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X