Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Moja Julisława odpukać na razie się trzyma. M przyjdzie wczesniej z pracy,
    coby mogła się do łóżka zapakowac.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      MAMAKAROLKA buciki fajne.Ja mojej tez takie kupilam tylko dziewczęce sznurowane i jeszcze mają suwak.
      OLCIA mój Kamil w 3 klasie miał taki test no i zdobył największą liczbę punktów.Ale w 4 klasie zaczeły się schody bo wymagania nauczycieli wieksze.
      bo ja kamila teraz gonie do tych testów zeby robil i nawet nie idzie to tak źle,tym bardziej ze egzamin jest dopiero w kwietniu wiec to z czym ma problem bedzie mógł sie pouczyc hahahaha


      spadam na chwile do babci bo dzwoniła zebym po obiadek wpadła hahahahahahaah
      kurcze skoncza się obiadki jak do warszawy wybedziemy

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Anna jak ja mojemu bym kupiła sznurowane to chyba o sznurowadła by mi się zabił bo ciągle by miał rozsznurowane a rzepy rozepnie ale się o nie nie przewróci

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          a mnie nikt nie zauważył tak szybko piszecie
          siedzę i się nudzę. taka praca to jo
          tylko za Marysią tęskno
          a już tak fajnie się z nią rozmawia




          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Monia to masz fajnie w tej pracy u mnie w biurze to kamera była i w zyciu na internet nie weszłam zreszta nie miaąłm czasu heheh

            ja juz poodkurzaąłm i podłogi pomyłam czyli tylko obiad został mi do wykonania,mały sie do spania przykłada,zaraz pewnie odpłynie
            Olcia no obiadki sie skoncza trudno ale ile tam mozliwosci dla dzieci ,chodzi mi o zainteresowanie taniec itd zobacz jak Majek z Julka smigaa w tej mojej dziurze to niewielkie pole do popisu....


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
              Olcia no obiadki sie skoncza trudno ale ile tam mozliwosci dla dzieci ,chodzi mi o zainteresowanie taniec itd zobacz jak Majek z Julka smigaa w tej mojej dziurze to niewielkie pole do popisu....
              hehehe no ja tez tak myslę,ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
              Kamil i tak musi zostac tutaj,bo nie bedziemy go jeszcze dodatkowo stresowac,skonczy tutaj w spokoju szkołe a gimnazjum zacznie juz w nowej szkole w nowym miescie

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                czesc dziewczyny,
                mi wczoraj net padl i nie mialam jak z wami pogadac. Pogoda u nas do d... zimno, szaro i leje. Mlka płakała dzis jak szła do przedszkola- nie wiem co jej jest. A mi sie do pracy na popoludnie isc nie chce...

                Butki fajne, nas czeka wypad do sklepu, ale na M czekam bo sama z mala to masakra.

                teraz troche rzeczy po malej na zime sprobuje wystawic..ciekawe jak mi pojdzie.

                Olcia a gdzie miezkac bedziece?

                AMELCIA ur. 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej babeczki
                  u nas szaro buro i ponuro

                  wybieram się dziś na szczepienie z Natalką tylko nie wiem czy ją szczepić bo
                  dostała dziś katarku

                  OLCIA a Ty samego KAmila zostawiasz w Nysie a sama emigrujesz do męża ?
                  ŁUKASZ 08.09.2006

                  NATALIA JULIA 30.11.2007



                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                    czesc dziewczyny,
                    mi wczoraj net padl i nie mialam jak z wami pogadac. Pogoda u nas do d... zimno, szaro i leje. Mlka płakała dzis jak szła do przedszkola- nie wiem co jej jest. A mi sie do pracy na popoludnie isc nie chce...


                    Olcia a gdzie miezkac bedziece?
                    eh u nas tez pada i do duszy z taka pogoda,cały dzien w domu bedziemy sie kisić ,ja musze na poczte wyskoczyc bo musze wyslac paczke

                    dominika pisałam ci ze "zielona dzielnica" rembertów buhahahahaha
                    czyli koniec swiata,na samym koncu

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                      hej babeczki
                      u nas szaro buro i ponuro

                      wybieram się dziś na szczepienie z Natalką tylko nie wiem czy ją szczepić bo
                      dostała dziś katarku

                      OLCIA a Ty samego KAmila zostawiasz w Nysie a sama emigrujesz do męża ?
                      i tak i nie
                      narazie zanim sie nie pozbieramy z ta przeprowadzka i remontem bedziemy u dziadków,pozatym ja co 2 tyg mam szkole wiec moze teraz jak zima bedzie to zeby nie jechac autem tyle km bede w nysie
                      sam nie bede bo u dziadków,zreszta pytalismy sie go jak on to widzi ,bo przeciez nie bedziemy tez pewnych rzeczy za niego decydowac.....on bardzo sie cieszy przeprowadzka i tym ze bedzie z tatem w koncu ale chcial skonczyc szkołe tutaj w nysie,tym bardziej ze to ostatnia klasa,te testy kompetencji to i tak stresa ma a my go nie chcemy jeszcze rozpraszac przenoszeniemw srodkuroku( zreszta na pol roku tylko) do nowej szkoly

                      Musimy to wszytsko"logistycznie" dopracować .... narazie mamy 3 tyg zeby sie zapakować ,a to wbrew pozorom nie jest takie fajne i proste,co innego przeprwadzka w jednym miescie a tu 400km trzeba sie taszczyć z bambetlami
                      Dobrze że robciu wezmie auto z pracy wiec zabierzemy to wszytsko na jeden raz.... a potem będziemy dogrywać wszytsko zeby mialo to rece i nogi
                      Last edited by olcia79; 12-10-2009, 13:02.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Olcia przepraszam nie zauwazyłam, jak mam do nadrobienia 200 postow to odpuszczam.
                        To kobieto zapraszam na kawke bo rzut beretem ode mnie bedziesz rezydowac

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                          Olcia przepraszam nie zauwazyłam, jak mam do nadrobienia 200 postow to odpuszczam.
                          To kobieto zapraszam na kawke bo rzut beretem ode mnie bedziesz rezydowac

                          nooooooooooooo to mowisz i masz a ty gdzie????????
                          bo ja dokladnie na e.gierczak hahahahaha

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            a ja piekę ciacho..pierwszy raz,jak wyjdzie to wrzucę przepisik..wczoraj znalazłam w jakiejś gazecie i tak mi się zachciało je zrobić
                            pogoda dupna,a mnie łeb boli
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              czemu ja mam tak daleko do wszystkich

                              Froszku napij się kawki albo wez tabsa.....moze pomoze


                              Tree Ty wczoraj pisałas ze będziesz usuwała znajomych z NK ale że mnie usunełaś jak mogłaś


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Siluś mam nadzieję, że się nie obrazisz. Ale pousuwałam wszystkich z kim nawet jednej rozmowy nie przeprowadziłam na gg/skype.
                                Ale innego kryterium nie znalazłam. Wszystkich z forum, czy też znajomych z którymi już dawno kontaktu nie miałam.
                                Zresztą chętnie usunęłabym w ogóle ten profil gdyby nie to, że mam rodzinę daleko i się komunikujemy najcześciej na NK.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X