Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Sikorka mi też się podoba bardziej ta śliwkowa, ale ta pierwsza chyba będzie lepiej biust podtrzymywać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      kurcze no sama nie wiem, rano wypiła butlę mleka, to normalnie jadła, potem jeszcze trochę mleka i kaszke zjadła i po południu trochę soku wypiła, nic nie zauważyłam dziwnego. a na czym polegało, to wiercenie językiem? a w ogóle były momenty, że był wesoły? bo jak Asia się obudziła o 8 to do 13 była wesoła, potem coś jej nie pasowało, po podaniu nurofenu znowu super humor.
      Kurcze nie wiem jak to opisać to tak jakby coś miał w buzi (czasem jak ma włos to też tak robi) i chciałby to językiem wypchnąć

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witaj Olcia!
        Mamokarolka Asia się tak nie zachowuje, tylko gryzie różne rzeczy. jeszcze jutro ją poobserwuję i wtedy podejmę decyzję co robić.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam Was z wieczorka. Miałam dzisiaj gości po południu także nie wypadało przed kompem.
          Olcia a na którym Ty roku jesteś???
          Magda Ty się nie martw, bo to pewnie na zęby. A przeciwgorączkowe leki od jakiej temp. dajesz?
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
            Magda Ty się nie martw, bo to pewnie na zęby. A przeciwgorączkowe leki od jakiej temp. dajesz?
            Anik mi pediatra dzisiaj powiedziała, żeby dawać syrop co ok 6 godzin. on też działa przeciwbólowo.
            dzwoniłam też do mamy i powiedziała, że ze mną było tak samo. nie jadłam, nie piłam, miałam 39 stopni i szły mi 4 zęby na raz
            Last edited by magda8528; 11-10-2009, 20:00.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Miałam jeszcze dodać, że mój mąż to wspaniały człowiek, o zaręczynach wiedziałam, ale i tak się cieszyłam.
              Sikorka mi się podobają obydwie sukienki.
              Moja Paulina dzisiaj wlazła sama na schody 13 stopni. a ja poszłam tylko siku, wychodzę z łazienki pateze do jednego pokoju- nie ma jej, patrzę do drugiego tez nie ma, zerkam na schody a ona na samej górze uśmiechnięta. o mało nie padłam na zawał Zawsze zamykam bramke na górę, a dzisiaj zapomniałam
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                Anik mi pediatra dzisiaj powiedziała, żeby dawać syrop co ok 6 godzin. on też działa przeciwbólowo.
                Wiesz co ja Pauli jak się oparzyła czy miała trzydniówkę to dawałam jej czopki, bo syropu za bardzo nie chciała. Kurcze moja mała przechodzi zęby bezobjawowo więc nie wiem co to ząbkowanie, ale współczuję Ci
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez olcia79
                  na 2

                  anik pan nowak do ostrudy własnie jedzie hahahahah
                  To niech skieruje się na Nowe Miasto do anika
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    no dobra, na razie śpi i jest spokój może przestanę o tym na chwilę myśleć, bo się wykończę i osiwieję. czy Wy też tak się martwicie o dzieci czy to ja jestem jakaś przewrażliwiona?

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      no dobra, na razie śpi i jest spokój może przestanę o tym na chwilę myśleć, bo się wykończę i osiwieję. czy Wy też tak się martwicie o dzieci czy to ja jestem jakaś przewrażliwiona?
                      ja tak z doskoku ,bo maz wyjezdza w nocy wiec troche z nim troche tu . Magda ja przy pierwszym dziecku panikowalam strasznie jak byl chory czy jak mu sie cos dzialo , przy coreczce jest inaczej tez sie martwie ,ale mniej wiecej wiem co moge zrobic moj maz sie smieje ze przy 5 6 dziecku ,bedzie juz super tzw.rutyna ha ha ha jestem tylko ciekawa kto mu jeszcze tyle dzieci urodzi ,bo ja juz chyba nie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        sikornik mi sie obie podobają ale jakbym miała wybierac to ta śliwkowa.
                        Oskar Michał
                        1 kwiecień 2009
                        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez sikornik
                          haha z narzeczonym mi wolno
                          seks z narzyczonym nawet powiedziałabym ze wskazany ha ha ha

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            no dobra, na razie śpi i jest spokój może przestanę o tym na chwilę myśleć, bo się wykończę i osiwieję. czy Wy też tak się martwicie o dzieci czy to ja jestem jakaś przewrażliwiona?
                            ja tez podejrzewałabym zęby , na pewno się jutro bedzie lepiej , nie tylko ty jesteś przewrażliwiona dlatego rozumiem twoją panike
                            Oskar Michał
                            1 kwiecień 2009
                            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Czesc mamulce
                              Poldi tradycyjnie juz o tej porze kombinuje co robic zeby nie spac...
                              sikorka mi sie pdoba kroj sliwkowej ale kolorek wzielabym jakis jasniejszy.
                              Przyszedl moj szkodnik,jak widzi ze jestem przy kompie to chce zebym mu piosenki na you tubie wlaczyla

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Dotka Asia od razu jak się obudzi to na komputer pokazuje, żeby jej piosenki włączyć. dziś nawet o 5-tej rano chciała nieważne, że z gorączką i płaczem się obudziła....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X