Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    witam miłe panie
    na początek gorace pozdrowienia od olki która grzecznie siedzi w szkole . doczytam was i zaraz wracam
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej u nas zimno i deszczowa dzieci grandza bo dzis zadnego spacerku nie bylo . Sikornik jeszcze raz gratulacje . Odnosnie bucikow dla tak małych dzieci to ja stawiam na takie z futerka od gorali cieplutkie i mieciutkie ....

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Hej dziewczyny


        Sikornik gratuluje jeszcze raz!!!!!!!!naprawdę się cieszę ,ze w koncu wam sie układajak wylukasz sukienki to pochwal się my cos tam zawsze doradzimy

        Madzia ja myśle ze to zabki małą męcząobserwuje ja uważnie,oby się nic nie rozwineło,duzo zdrówka zyczę!!!

        dzis u nas cały czas pada i zimnno tak brrrrr rosolek ugotowałm i potem udka mniam były nawet zrobiłam rogaliki z ciasta francuskiego


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          Sikorka ale fajna historia będziesz miała na starość co wspominać!
          a moje dziecko nie chce jeść ani pić pediatra mówiła, żeby do jedzenia nie zmuszać, nic jej nie będzie, ale pić powinna. no i co ja mam zrobić? na siłę jej strzykawką wodę dawać?
          Duzo zdrowka dla Joasi .... wiesz pic powinna zeby sie nie odwodnila pomalu lyzeczka podawaj moze cos wypije .

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            uff doczytalam was wreszcie

            Ewylynka przykro słyszeć takie rzeczy jak sie komus nie układa, trzymam gorąco kciuki na pewno się Ci dobrze życie ułoży .

            sikornik no to nieźle nasza panno młoda , od razu przypomniały mi się mojego m oświadczyny. jeszcze raz gratuluję.

            u nas dzien nawet oki u teścia na imieninach byliśmy sobie ale wreszcie w domku już, co do pogody to jest do d...
            Oskar Michał
            1 kwiecień 2009
            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              GRATULACJE SIKORKO
              I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
              WKRACZAJĄC NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA

              Wcześnij Ci nie gratulowałam bo postanowiłam poczekać aż sie pojawisz na forum




              W DOMU PEŁNYM DZIECI
              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                już nie wiem co mam z tym dzieckiem robić. picie dawałam jej strzykawką, bo nic nie chciała - ani kubka, ani butelki czy łyżeczki. teraz mleka też nie chciała. nic dzisiaj nie jadła a temperatury na szczęście brak.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  już nie wiem co mam z tym dzieckiem robić. picie dawałam jej strzykawką, bo nic nie chciała - ani kubka, ani butelki czy łyżeczki. teraz mleka też nie chciała. nic dzisiaj nie jadła a temperatury na szczęście brak.
                  moze bola ja dziasełka dlatego nie chce nic najwazniejsze ze nie ma goraczki ....

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez sikornik
                    kurcze ja tak podawałam po troszku strzykawą jak Mały był chory
                    a co Asi jest??????
                    chyba jej zęby rosną.
                    trochę ciężko jej dawać picie strzykawką, bo ona nie lubi nic na siłę, ale ja już innego sposobu nie znam.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Cześć, ja tylko na chwilkę
                      Magda nie chciała bym Cię straszyć ale u nas tak najczęściej zaczynały się problemy z gardłem. Mały dostawał gorączkę która po lekach ustępowała, następnie przestawał jeść a później nie chciał też pić Mam nadzieję że u was to tylko ząbki.
                      Życzę dużo zdrówka dla Joasi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        temperatury nadal nie ma, ale im więcej czasu mija od podania nurofenu, tym Asia ma gorszy humor. teraz na szczęście chyba śpi. w ogóle już w ogóle na nią nie patrzeć, bo jeszcze się obudzi i znowu da koncert.
                        niektórzy to mają fajnie, dzieciom bezobjawowo rosną zęby i nikt się nie namęczy. teraz to i mi chce się płakać z tej bezradności, bo nawet nie wiem jak Asi ulżyć, bo nic nie działa. no nawet głupi syrop przeciwbólowy 1,5-2 godziny i histeria od nowa. jeszcze tego podłego dziada praktycznie od rana nie ma i sama siedzę z tym wszystkim.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                          Cześć, ja tylko na chwilkę
                          Magda nie chciała bym Cię straszyć ale u nas tak najczęściej zaczynały się problemy z gardłem. Mały dostawał gorączkę która po lekach ustępowała, następnie przestawał jeść a później nie chciał też pić. Mam nadzieję że u was to tylko ząbki.
                          Życzę dużo zdrówka dla Joasi
                          a jakoś kaszlał, chrypiał czy coś jeszcze miał dodatkowo?
                          a i czy wysoka była ta gorączka? bo Asia nad ranem miała 38 stopni, do 15 nic, a potem 37. teraz też jest ok.
                          ja zęby obstawiam, bo już raz była taka sytuacja, że przez 3-4 dni nic nie jadła, mało piła, jęczała, płakała, w nocy też cyrki, dużo kup. teraz jest identycznie + gorączka. katar już przeszedł
                          Last edited by magda8528; 11-10-2009, 19:20.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Sikornik mi podoba się ta śliwkowa. Super kolorek

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              a jakoś kaszlał czy coś jeszcze miał dodatkowo?
                              Nie. Tylko widziałam że ciężko przełykał i ciągle tak dziwnie językiem "wiercił" i był strasznie marudny.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                kurcze no sama nie wiem, rano wypiła butlę mleka, to normalnie jadła, potem jeszcze trochę mleka i kaszke zjadła i po południu trochę soku wypiła, nic nie zauważyłam dziwnego. a na czym polegało, to wiercenie językiem? a w ogóle były momenty, że był wesoły? bo jak Asia się obudziła o 8 to do 13 była wesoła, potem coś jej nie pasowało, po podaniu nurofenu znowu super humor.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X