Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hey Laseczki...
    odrazu piszę,że nie jestem w temacie,bo nie chce mi się tego czytac,teraz to rzadko tu zaglądam bo nie mam czasu:/
    moja Niunia taka sie zrobila upierdliwa,że szok...wychodzę z nią na spacer,bo w domu ciężko,a przy kompie to tylko wtedy kiedy śpi...

    Skomentuj

    •    
         

      Goplana świetne są te naklejki na ścianie. Ładnie je podobierałaś Ja może w przyszłości też zrobie taki pokoik dla mojej córeczki a jak na razie bedę musiała wygospodarować jej koncik w naszej sypialni. W planach mamy przebudowę także Werka na pewno w niedługim czasie doczeka się własnych 4 ścian.
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Ja mam wykladzine w pokoju ale nie dywanowa tylko ta gumowa taka. Fajna sprawa szybko sie kladziie i latwo myje, a wyglada jak panele, bo taki wzor wybralam. Dywanowa w mieszkaniu tez mam i najwiekszy problem to z czyszczeniem tego, bo dywan zwine a tego juz nie. Tak wiec najladniejsze to jest w momencie polozenia, a jak zaczyna sie uzytkowac to robic sie co raz brzydsze. Moj wujek u siebie pozrywal wykladziny dywanowe, bo go wlasnie czyszczenie tego wkurzalo.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          Ja preferuje panele - nie sa takim siedliskiem kurzu.
          My za jakies pol roku chcemy mlodemu zmienic wystroj bo przeniesiemy go do doroslego lozeczka Moze zafundujemy mu fototapete.

          Skomentuj


            Ha ha Goplana a moze to była kukułka


            Skomentuj


              Co wy sie tak wszystkie na puchatka uparlyscie

              Gopi fajna masz ta komode z przewiojakiem. Planuje cos takiego, powiedz mi warto kupowac czy lepiej po prostu przewijak na lozeczko?
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                oo Goplanka fajne te naklejki na ścianę
                ja narazie do mojego mieszkania nowego kupiłam do pokoju dla Milenki komodę z ikeii(podałam linka) i będzie jak narazie łóżeczko.
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  izabela22 ja obstawałabym za panelami ewentualnie deską. Moja znajoma ma wykładzinę w każdym pokoju i jak tylko się z nią spotkam to tak zemści tą wykładzinę, bo non stop ją czyści. Ja mam panele i jestem zadowolona. W sumie to jesteśmy dopiero na etapie urzadzania i nawet dywanu jeszcze nie mam ale jakoś naprawde wolałam panele niż wykładzinkę. Szybciej z nich coś zmyjesz
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Co do szaf to ja sie wszystkich pozbywam, bo bede miala garderobe budowana.
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      Golabek bo siedzi i wysiaduje
                      Diabeleckie dla mnie przewijak byl uzyteczny przez ok 3 miechy bo potem maly sie wiercil i wogole. Przewijak na lozeczku dla mnie nie jest wygodny bo jak maluch podrosnie to trza go sciagac bo zawadza przy wkladaniu dziecka do lozeczka. Kanapa na przewijanie najwygodniejsza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        djab taka komoda jaka ma Gopi jest fajna,bo masz wszystko pod ręką.
                        ja takiej nie mam,mam zwykły przwijak na lóżeczku,ale w zasięgu ręki mam półkę na której jest wszystko czego potrzebuje
                        moja ma 15m a nadal kładę ją na przewijak:P jak np.zmieniam pieluche,albo cuś

                        Skomentuj


                          No to pozostane jednak przy komodzie, bo gdzies pod reka rzeczy synka musze trzymac.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            My mamy podlogi drewniane po np.10 latach lakier się zetrze to się cyklinuje i podłoga jak nowa ja mam taż małe dywany w razie "W" wynoszę na dwór i czyszczę.


                            Skomentuj


                              Ja wogole nie mam dywanow, bo i tak nikomu by sie nie chcialo ich odkurzac. Tak wiec lezy sobie ten gumolit i wyglada bardzo ladnie.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                Ja też jestem za panelami, ale..... jeśli mogę doradzić to takie lepsze. Ja mam kiepskiej jakości i pomimo gąbki pod nimi w niektórych miejscach skrzypią.

                                Tak Goplana super te naklejki. Zresztą pokój bardzo fajny

                                my mamy coś takiego


                                i wydaje mi się, że ten kolor na ścianie jest trochę za ciemny, ale mamy stronę południową, cały czas nasłonecznioną i te ściany trochę rozjaśnia. Ale w przyszłości wybiorę ciut jaśniejszy.
                                Mimo wszystko preferuję do pokoju dziecięcego jasne kolory. Trzeb mieć na uwadze, że to będzie pokój zabaw i nauki a przy ciemnych kolorach się ciężko skupić.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X