Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez pawimi
    bo strasznie szastal fuckami w swoich opisach, a to ze jest fucken bored albo fucken tired....to dowalilam mu komentarz o dirty mouth i o tym ze to nie czyni go doroslym a raczej przeciwnie, no to sie wkurzyl i mnie wykleslil zebym mu komentarzy nie robila.
    haha to sobie z synkiem popisałaś ciekawe co nas czeka za tych naście lat
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      I
      majek nooo ja sie wcale nie dziwię !!!! Z tego co widziałam na zdjęciu to Ty rarytasy tej swojej rodzince przygotowujesz
      Tree bez przesady, ale stwierdziłam ze muszę zacząc ich zywić zdrowo, jak być eko to na całego (choć dziś znów pani w sklepie mnie chciała torebką uszcześliwić, i jak mówię dziękuję za to paskudztwo to się oburzyła ze mi zakupy chciała zapakowac a ja na nią krzyczę)


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez pawimi
        łolcia dziecko drogie co ty wygadujesz????????????????
        ale się z tej łolci pośmiałam
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witajcie.
          Kobity a próbowałyście Wiziru Sensitive równie skuteczny a nie uczula.
          SIKORNIK boskie półśpiochy szkoda że Marlenka jest już duża bo z chęcią bym jej takie kupiła.


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Tree no to rzeczywiście macie niewesoło, najważniejsze żeby Juleczek wrócił do formy jak najszybciej. Miło, że sobie pomyślałaś o nas kochana, szczęście, że ten etap mamy już za sobą, bo jest to męczące dla dziecka przede wszystkim. Dlatego mój jest taką chudzinką.
            a śliwki suszone to raczej na zatwardzenia? czy się mylę? bo nie wiedziałam, że i na biegunkę pomagają?
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
              a ja znów na noc jem
              kurcze we wtorek kg szynki upiekłam dzis juz nie ma
              a jak ze sklepu kupie to tygodniami po lodówce się wala aż wyrzucę
              majek bo swoje zawsze jest lepsze...a ja tez przed chwilą wperniczyłam budyn
              smietankowy...a codziennie sobie mowie....nie będę jeść na noc
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Sikorka ale po co Ci półśpiochy rozpinane w kroku toż to szybciej ściągniesz i założysz niż pozapinasz napy
                a ja wogóle półspiochów nienawidziłam


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez sikornik
                  cholerka jakoś mi sie to szybciej od dołu robi - moze juz sie przyzwyczaiłam do tego przewijania "odkrocznego" hehe
                  jak np. musze rajty sciągac to jestem chora - szczególnie w nocy
                  Aaa no chyba, że tak. Powiem Ci, ze półśpiochy to była moja naulubieńsza garderoba Julka. Długo mu kupowałam takie półśpiochy ale jak już zaczął chodzić to mu z tyłka spadały i przerzuciłam się na rajstopki.
                  Ale ogólnie bardzo fajne, ja nawet bym różowe wzięła by mieć więcej

                  Witaj Ania
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Sikorka ale po co Ci półśpiochy rozpinane w kroku toż to szybciej ściągniesz i założysz niż pozapinasz napy
                    hahaha faktycznie mają guziki,no jeszcze takich z napami to ja w sklepie nie widziałam
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      witaj Ania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                        Tree bez przesady, ale stwierdziłam ze muszę zacząc ich zywić zdrowo, jak być eko to na całego (choć dziś znów pani w sklepie mnie chciała torebką uszcześliwić, i jak mówię dziękuję za to paskudztwo to się oburzyła ze mi zakupy chciała zapakowac a ja na nią krzyczę)
                        my byliśmy w Biedronce i pani również mi proponowała reklamóweczkę za 7 zł. tylko że ja grzecznie odmówiłam
                        Ja mam takie torby hmm... nie płócienne, tylko jakby z czegoś sztucznego,
                        ale w pełni biodegradalne i zawsze mam w torbie wózkowej taką torbę
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Froszku a Ty w PL czy FR??? nie w temacie jestem...
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            my byliśmy w Biedronce i pani również mi proponowała reklamóweczkę za 7 zł. tylko że ja grzecznie odmówiłam
                            Ja mam takie torby hmm... nie płócienne, tylko jakby z czegoś sztucznego,
                            ale w pełni biodegradalne i zawsze mam w torbie wózkowej taką torbę
                            a ja noszę torby z rossmana, na każdą porę roku inny kolor i wzorek, dobieram do mojego ubrania mają fajną kieszonkę, w którą można je złożyć i zajmują wtedy tyle miejsca, co grubszy telefon komórkowy
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                              Froszku a Ty w PL czy FR??? nie w temacie jestem...
                              made in poland
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                my byliśmy w Biedronce i pani również mi proponowała reklamóweczkę za 7 zł. tylko że ja grzecznie odmówiłam
                                Ja mam takie torby hmm... nie płócienne, tylko jakby z czegoś sztucznego,
                                ale w pełni biodegradalne i zawsze mam w torbie wózkowej taką torbę
                                ja też zawsze mam w wózku, ale zanim wyjęłam to pani mi pakuje a ja też spokojnie tylko że uzyłam słowa "paskudztwo" i to ją oburzyło


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X