Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
    Miss lodowiec wyszedł świetny
    świetny Ci wyszedł ten lodowiec


    pawimi
    powiem krótko: ahaaa
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      dzieci tam dobrze wiedzą do kogo jak mówić i wiedzą co od kogo moga dostać
      kiedy moja mama jest w domu odrazu Milenka ciągnie ją do kompa,bo wie że babcia zawsze music wpóść z youtube..hehe
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        WITAM WAS

        dzis cały dzien was podczytuje ale nie pisałam bo nie moge przy biurku siedziec,teraz leze na łózku ,z laptopikiem i powoli pisze..............

        byłam rano u lekarza i dostałAM NOWE zastrzyki dwa aż DICLAC I WIT B12 oraz leki przeciwbólowe tak ze teraz jak po kielichu sie czuje
        i dostałam wyrok ostateczny-rwa kulszowai jestem podłamana,boje sie ,musze zacząć regularnie ćwiczyć zeby mięśnie wzmocnic i rower oraz rehabilitacja ,musze schudnąć bo kżdy dodatkowy kg spowoduje naisk na nerw,i ból

        Sikornik biedny twój Jonek ,dużo zdrówka życzę mu


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Pawimi to jedyny sposób by zmniejszyc czestotliwość ataków bo wyleczyc sie nie da może akumpresura pomogłaby też

          mam skierowanie do neurochirurga i na rezonans pewnie,mam doła przeciez ja mam tylko 28 lat,co bedzie potem???

          nic trzeba się spiąć i brac za siebie

          faajne ciuszki kupiłas małemu


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            no poddac sie nie moge ,mam dzieci i mojego męża ,trzeba waczyc o zdrówkochoc przerasta mnie to wszystko czsami

            a gdzie reszta crejzolek?


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              [QUOTE=Sileczek;130864]no poddac sie nie moge ,mam dzieci i mojego męża ,trzeba waczyc o zdrówkochoc przerasta mnie to wszystko czsami



              Biedaku Ty mój. Jak troszkę poćwiczysz to nie dość, że zmniejszy się ból, a jeszcze do tego będziesz pełna energii. Tylko najgorzej zacząć ćwiczyć Ze mnie to jest typ kanapowca moje dziecko siedzi w wannie i się plumska, muszę iść po nią bo już słyszę mama!!!
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Dziewczyny co się dzisiaj z Wami dzieje??
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez pawimi
                  froszku chyba zle zrozumialas bo one mowia tylko po pierwsze nie chca a po drugie maja spory akcent i czasem im slownictwa brakuje, moj najmlodszy sie teraz calkiem przestawil na angielski zupelnie nie wiem skad bo tak ladnie po polsku zaczal mowic i nagle taki przeskok. Jednak starsze rodzenstwo i bajki w TV robia swoje. My rozmawiamy w domu po polsku. Czasem z Jonathanem rozmawiam po ang. ale to wtedy jak ma jakis powazny problem to sam zaczyna w polskim a pozniej konczy juz po angielsku bo po prostu mu latwiej. Natomiast zadne nie czyta po polsku (oczywiscie Vincent wogole nie czyta zeby nie bylo hahaha) Oliver jak odbieram ze szkoly to tez w samochodzie trajkocze po angielsku ale ja zaczynam odpowiadac po polsku to on juz tez, najpierw duzo miesza a pozniej juz stara sie uzywac polskigo zwlaszcza przy moim mezu ktory uparcie powtarza ze on nie zna angielskiego czasem dochodzi do takich komicznych sytuacji ze jak Oliver juz naprawde nie potrafi znalesc polskiego slowa zwraca sie do mnie i pyta jak to powiedziec po polsku bo tata nie rozumie haha.
                  pawimi może udzielisz mi lekcji angielskiego co?
                  hihi
                  szukałam lektora, który udzielałby mi lekcji - głównie chodzi mi o mowę, bo jestem totalnie zablokowana, słownictwo gdzieś w mózgu ugrzęzło taka lektorka od siedmiu boleści zresztą, która do mnie przyszła ostatnio wzięła 50zł za godzinę....i weź takich co najmniej 6-8 w miesiącu-ile to kasy!
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    tak w ogóle to dzień dobry wszystkim mamusiom

                    szykuję się dzisiaj na Targi Pracy, ciekawe co tam ciekawego mają, pierwszą pracę znalazłam na targach równo 10 lat temu, o kurde to już 10 lat!

                    Julek w przedszkolu, wczoraj był w domu po tym jak miał dolegliwości z brzuchem znów -biegunka, podejrzewamy, że tym razem wychodzące piątki były przyczyną. Napoiłam go kompocikiem z suszonych jagód

                    Pawimi a nad tym angielskim ja bym jednak pomyślała może byśmy od czasu do czasu popisały po angielsku? Ty byś mnie poprawiała?
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hey laski
                      pusto tu jak choleraaa
                      ja jadę na zakupy do tesco,więc będę później....
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hello!

                        No pustki jak diabli.
                        Ja niedlugo wybywam na spacerek, bo pogoda ładna a Julkę nosi w domu.


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          u nas tez ładnie sie zapowiada...ok lecę...ciao
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej,
                            u Was ladnie a u nas leje i leje
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              U nas teoretycznie zapowiadają burze na popołudnie. Ale teraz świeci słonko,
                              więc pewnie wybęde do parku.


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                                U nas teoretycznie zapowiadają burze na popołudnie. Ale teraz świeci słonko,
                                więc pewnie wybęde do parku.
                                To zabieraj moją pogodę a daj mi swoją
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X