Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    froch a gdzie Ty mieszkasz dokładnie w Fr ??To jest miasto czy jakie zadupie ?
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      pytam bo ostatnio pisałaś, że mąż niechętnie podchodzi do prokreacji

      Ja też chcę najpierw do pracy, poza tym w lipcu też zaczynam spłacać kredyt studencki.
      W ostatnich dniach coś zaczoł przebąkiwac,że fajnie by było miec parkę a jeszcze jakiś miesiąc temu nie był taki chętny.Co mu sie stało to nie wiem
      Chciałabym dzieciaczka ale rozsądek mówi narazie NIE



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        froch a gdzie Ty mieszkasz dokładnie w Fr ??To jest miasto czy jakie zadupie ?
        mieszkam na zadupiu- ale ładnym zadupiu(nam się podoba) Veujeaucourt(czyt.wużekur)ale mam 6km do większego miasta Monthbeliard,które JUZ widac na mapie,a to z kolei leży niedaleko SOCHAUX które jest bardziej znane
        FROCH

        Skomentuj


          family poogladalam sobie twoje foteczki hehehehe

          Inaczej sobie ciebie wyobrazałam
          synuś sliczny..... a zdjecie meża spiacego z malcem.... super

          Skomentuj


            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
            mieszkam na zadupiu- ale ładnym zadupiu(nam się podoba) Veujeaucourt(czyt.wużekur)ale mam 6km do większego miasta Monthbeliard,które JUZ widac na mapie,a to z kolei leży niedaleko SOCHAUX które jest bardziej znane
            froch wużekur ....DLA MNIE BOMBA ,NAZWA MIESCOWOSCI JEST REWELACJA
            za sama nazwe bym tam juz zamieszkała

            Skomentuj


              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              mieszkam na zadupiu- ale ładnym zadupiu(nam się podoba) Veujeaucourt(czyt.wużekur)ale mam 6km do większego miasta Monthbeliard,które JUZ widac na mapie,a to z kolei leży niedaleko SOCHAUX które jest bardziej znane
              Froch a macie tam sklepy spożywcze czy musisz jeździc do miasta na zakupy?
              ja mieszkałam przez 19 lat na zadupiu-jeden mały sklepik spożywczy z ogromnymi cenami ale jak tam było ładnie i wiosną śpiewały ptaki i tak zielono...



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                hehe wużekur... wożą tam kury... pewnie na furmankach. też bym tam chętnie zamieszkała

                Olcia dzięki w imieniu Julcia nioooo Julek fajowy jest ... mówią, ze do mamy podobny
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Pytanie z innej beczki: palicie już w mieszkaniu?



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Pawcia, Olcia jak sobie wyobrażałyście??

                    Noooo niestety nie jestem piękną, szczupłą i długonogą laską przykro mi,że sie tak zwiodłyście
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      myslalam ze masz krótkie czarne włosy....tzn tak sobie wyobrazalam,a mąż widze to taka chudzinka
                      family wstydz sie niedobra..... nie gotujesz mu .... czy go lepiej ubierac niz karmic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                        Pytanie z innej beczki: palicie już w mieszkaniu?
                        papierosów nie palę, ale jeśli chodzi o kaloryfery to owszem grzeją już ale ja
                        ich jeszcze nie odkręcam bo ja zimnolubna jestem
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          olcia noo mój mężul to szczypiorek, choć jak zaczynaliśmy z sobą być to był o 20kg cięższy.
                          wszyscy mówią, że go wykańczam powoli
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Ja za to jestem ciepłolubna,zawsze mam zimne dłonie i stopy nawet jak upał na zewnątrz.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                              Froch a macie tam sklepy spożywcze czy musisz jeździc do miasta na zakupy?
                              ja mieszkałam przez 19 lat na zadupiu-jeden mały sklepik spożywczy z ogromnymi cenami ale jak tam było ładnie i wiosną śpiewały ptaki i tak zielono...
                              tu nie ma sklepów spozywczych tak jak to u nas w Pl jest.
                              tam jedziesz na obrzeża miast i są te geant-y,auchan-y, carrefour-y itd.
                              więc jak jesteś w hipermarkecie to nie kupujesz 1 soczku tylko całą zgrzewkę.
                              ja to veujeaocourt nazywam WZGÓRZE KUR

                              mam 2 gimnazja i przedszkola,2 bagieciarnie,2 kościoły,na przeciwko rzekę i park dla dzieci..30 minut na nogach do lidla
                              więc nie jest tak tragicznie..a dzień przed wyjazdem odkryliśmy drugą bagieciarnie i takie pyszne bagietki,.że aż ślinka cieknie i dupa rosnie..
                              Last edited by Miss; 05-10-2009, 00:22.
                              FROCH

                              Skomentuj


                                a Froch pisze i pisze od 5 min, a w rezultacie naskrobie jedną linijkę tekstu
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X