Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a nasza Pinki wogóle żyje???odzywa sie na F??

    Skomentuj

    •    
         

      Froch też tak myślę, że jak będzie chłodniej to więcej nas tu będzie. Teraz szkoda czasu i pięknej pogody na komputer.
      Poza tym zaczęłam się włoskiego uczyć (kiedyś już zaczęłam, ale potem była przerwa). Muszę wykorzystać te czas siedzenia w domu, nie ?

      Diabeł, tylko, że jak jak zapalę gaz w piekarniku to za chwilę temp dochodzi do 200 stopni i nie mogę zmniejszyć bo jak kręce kurkiem to płomień gaśnie.
      Mam nadzieję, ze to wina właśnie piecyka.... bo jeśli nie ... to wina tkwi w moich lewych zdolnościach kulinarnych... a to mnie z lekka dołuje
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Froch nieeee no dziergam dla siebie, ale.... mam zamiar za niedługo zrobić kocyk.... o taki:
        http://4.bp.blogspot.com/_8A3jJ6mD-O...9755399292.jpg
        albo taki
        http://3.bp.blogspot.com/_8A3jJ6mD-O...1618497596.jpg
        jeśli wyjdą fajne to zacznę nimi handlować
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Tree ja mam elektryczny. A ten drugi kocyk jest boski, sama bym takie cos chciala tyle, ze by mi sie robic nie chcialo, a po za tym na szydelku nie umiem :P
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            taki zrobisz???
            to chyba za malo Cię doceniłam:P
            jak Ci wyjdzie to pierwsza kupie od Ciebie serio

            Skomentuj


              to ja tez juz chyba zloze zamowienie
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Nioo mam w planach,póki co studiuje schematy, który wygląda tak
                http://2.bp.blogspot.com/_8A3jJ6mD-O...2861395867.jpg

                muszę się póki co przygotować

                Ok Julcio zasnął więc lecę dalej sprzątać ....

                Miłego dnia
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  tree masz już zamówienie,tylko napisz jaki czas wykonania??
                  Frosia z Djabełkiem rozkręcą Ci interesik

                  Skomentuj


                    Cos mi mpowi ze czas oczekiwania bedzioe baaardzo dlugi... Tree ja moge do Bozego Narodzenia poczekac nawet, w prezencie komus dam
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      nooo prędko pewnie to nie będzie..... za pierwszym razem pewnie będzie więcej prucia niż szydełkowania... ale jak to mówią "trening czyni mistrza"
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cholera, znowu zle sioe czuje. Fabian na zoladek mi uciska i wystarczy, ze zjem 2 cukierki i umieram =/
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          Hello!

                          Święta, święta i po świętach...
                          Froch Milenka super wygląda. A te loczki i jeszcze wielkie oczęta rewelacja

                          Moja mama robi różne rzeczy na szydełku, dla mnie raczej bluzki niż
                          kocyki czy jakieś serwety. Ale ja jakoś nie mam weny na szydełko,
                          jedyne co lubię to haft krzyżykowy

                          A u nas nocka straszna była. Mała dostała ponad 39 stopni gorączki.
                          Na szczęście czopek i okłady pomogły. Ale dziś dalej ma stan
                          podgorączkowy, więc czeka nas wizyta u lekarza. A wszystko zaczęło się w Święta.
                          Najpierw katar straszny, lekka temp. A teraz już gorączka na
                          maksa.
                          Nienawidzę Świąt:
                          - Boże Narodzenie - ospa
                          - Wielkanoc - katar plus temperatura. Grrrr


                          Skomentuj


                            hej

                            co do ciasta, to ostatnio wielu ludziom nie rosnie, moze cos z maka nie tak? jakas zawilgotniala czy cus... ja jak kupie inna niz mlyny gdanskie to tez gorzej ciasta rosna a kiedys nie bylo roznicy(kryzys?)

                            ja sie ucze robic frywolitki, co prawda mam czulenko wlasnej roboty bo jak jestem na miescie to zawsze zapomne kupic

                            my dzis rano bylismy na dworzu teraz G spi i potem obiadek i dalej na plac zabaw.przestawiam mu godziny spania w dzien zeby jak najwiecej z ciepla kozystac, a zeby mi normalnie w nocy spal, zobaczymy jak sie bedzie zachowywal po jednej drzemce w dzien, no i ile przespi?

                            Skomentuj


                              witajcie mamuśki,
                              Froch Twoja córeczka jest rewelacyjna, loczki i rzęsy jak firany w oczach są boskie!!!, znów chcę córcię....kiedyś na pewno....

                              też rzadko tu zaglądam, szkoda dnia... poza tym wiadomo lepiej z dzieciakiem na dworzu niż w domu siedzieć,
                              teraz Julek śpi, po obiadku znów podwórko i jego jeździk, na którym szaleje i jeździ tak szybko, że niektórzy myślą że autko ma na baterie....

                              podziwiam Tree za cierpliwość w szydełkowaniu, chociaż plan ambitny, bo kocyki są extra!
                              tyle, że ja ani czasu ani natchnienia nie mam do takich spraw, ale życzę powodzenia - interes jak złoto!
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                Hej Kobitki,
                                troche nie zaglądałam bo u mamay jestem- a tu troszke nastukane. poczytam chwilke i bede w temacie
                                U nas po świetach Amelka strasznie sie wstydliwa zrobiła- chyba za dużo nowych ludzi było na raz podczas tych wszytkich odwiedzin.

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X