Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cze diabelku
    ja tez robiłam 3bita i metrowca i pycha wyszły
    ale jestem taka zmęczona i przejedzona że ledwo siedzę


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Wesołego po świętach !!

      Święta i po świętach.
      To były okropne święta , od piątku miałam gorączkę 39 , wczoraj pojechałam na pogotowie i angina ropna , nic nie zjadłam ze specjałów Mamy a tym bardziej swego ulubionego sernika.Dziś już biorę antybiotyk niema temp.ale gardło jak pożar i ta ropa blee.Mam nadzieję że Amesia się nie zarazi.

      Przy okazji się pochwalę że Amelka nauczyła się mówić cici co oznacza ciocia

      Diabełku gratuluję udanych wypieków!!aż mi smaka narobiłaś
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Iza to wspólczuję
        wracaj do zdrówka

        my za to wczoraj swiętowaliśmy
        Jula miała urodzinki a dzisiaj odpoczywamy

        a taki torcik jej zrobiłam
        [IMG][/IMG]


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          hej Swiąteczne dziewczynki

          Izunia- współczuje, wrtacaj szybciutko do zdrowia
          Majajula- tort superaśny Ci wyszedł.
          DIBEŁKU-na opuchlizne podobmnop jest dobry i nie drogi krem do stóp z serii Rosmman.

          Mykam , pozdrowionka

          AMELKA 08.02.2007

          Skomentuj


            Hej crejzolki
            dokładnie świeta i po świętach
            ale się objadłam i tu koniec mojej diety muszę zaczynać od nowa ech......

            w pierwszy dzien bylismy na chrzcinach córki mojego szwagra-Karolinki było bardzo zabawnie na mszy i strasznie fajny ksiądz -u mnie w parafii by sie taki przydał

            Izunia szybko wracaj do zdrówka nam ,wygrzewaj się i popijaj rosołek!!!
            Majek piękny tort ci wyszedl!!!dużo zdrówka dla Julki
            Diabełku leż często z nogami wyzej ułożonymi-mi pomagało na opuchliznę
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              Hej dziewczyny U nas tez po swietach ale obzarstwo bedzie pewne kontynuowane przez najblizsze dni sadzac po zapasach w lodowce
              Majek super torcik,ja slabo ciasta dekorowac umiem
              Diabelek mi nogi spuchly jakies dwa miechy przed porodem i tak juz zostalo dopoki maly nie wyskoczyl na swiat...ukladanie nog do gory troche pomagalo ale nie na dlugo...jeszcze troche i bedziesz leciutka i zwinna jak motylek spacerowac z wozkiem po parku

              Skomentuj


                czesc dziewczyny , milego po swietach, mnie nie bylo bo maz mial tydzoien urlopu, a poza tym taka pogoda ze nie siedzimy w domu.
                u nas swieta spokojnie, tylko G znowu sie nasilil katarek przez wyżynane zeby no i ostatnio ma krwawe gluty wiec pewnie dzis pojdziemy do pediatry(albo jutro)
                dostalam @ i ledwo zyje no i nie jestem w ciazy, tylko mi hormony wariują , musze isc na badania, bo strasznie spuchlam i nie mam na nic sily... mam nadzieje ze to nie hashimoto ktore ma moja mama... no nic pora wziasc sie za swoje zdrowie, bo dziecko wymaga zdrowej mamy

                mnie pewnie zaraz tez nie bedzie bo wstawie pranie , sniadanko i na dwor.. G podchodzi do drzwi i robi nam papa i wola dzidzidzi...(czyli dzieci)

                Skomentuj

                •    
                     

                  wlasnie doczytalam troszke
                  iza na angine lody sa wskazane!! lagodza zapalenie (oczywiscie wszystko z umiarem )

                  majajula pikny ten torcik,

                  diabelicke 3maj sie, ja spuchlam tragicznie i dostalam jakis tam specyfik na gospodarke wodna. ale najlepiej slozy wylegiwanie sie,(co bylo trudne do zrealizowania na sali wykladowej(hehehe) ale w domu to prawie caly czas

                  ja robilam swieta z tesciowa, no ona gotowala ja pieklam ciasta i zrobilam zur ze smieciami, potem na popoludnie do moich rodzicow a wczoraj to tylko we troje i spacerek po zoo, G na zwierzeta smiesznie reagowal alpaki i lamy mu sie najbardziej podobaly takie puszyste i mile...no i do wilkow wył i szczekał ale to po mamusi takie zainteresowania
                  Last edited by pieczulka; 14-04-2009, 08:58.

                  Skomentuj


                    Heloł
                    Nie lubie swiat wielkanocnych , jakies takie nijakie sa. Ludzie spedzali je na ogrodkach przy grillu itp. To nie to co swieta bozonarodzeniowe.
                    W niedziele moi rodzice byli u nas na obiedzie, wczoraj my u nich .
                    Zarelko pierwsza klasa, ciasta o dziwo mi sie tez udały Dzis ruszac mi sie nie chce - pranie nastawione, troszke trzeba mieszkanie ogarnac a jak maz wroci do malego do wozka i na spacerko-zakupy.
                    majajula

                    Skomentuj


                      Goplana no Wilkanoc nie ma tego uroku co Boze Narodzenie. Ja to ogolnie nie lubie zdanych swiat na ktporych musze przy stole siedziec ze szwagrem. Mam byc grzeczna jak to mowi moja mama i to jets naprawde trudne gdy jak go widze to mam ochote mu wbic niz w gardlo, a pozniej popijajac martini patrzec jak sie wykrwawia i delektowac ta chwila. Wiem jestem okrutna, ale tak mi dziala na nerwy ten czlowiek.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Diabeleckie to jest nas dwie - jamam 3 "ulubionych" czlonkow rodziny z ktorymi zrobilabyl to samo.

                        Skomentuj


                          Goplana a juz myslalam, ze tylko ja mam "takich" w rodiznie - choc jakd la mnie to szwagier to nie rodzina
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            witam!

                            tęskniłam za wami.

                            ja juz w domku, święta minęły, ja odpoczywałam bo w pracy zapiernicz. jutro ide juz
                            do siebie.

                            Diabełek miałam
                            hotel koło stadionu i normalnie byłam na żużlu - akurat rozpoczęcie sezonu było.
                            teraz sprzątam bo jutro do pracy.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              pinki ja wczoraj na stadionie bylam xD Usiadlam sobie normalnie legalnie w najnizszym rzedzie i ogladalam jak jezdza. Moj pierwszy i ostatni mecz w tym roku, na szczescie zwycieski =) W przyszlym roku juz z Fabianem pojade
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                HEJ DZIEWCZYNY
                                długo nie pisałam bo wpadłam w wir światecznej krzątaniny
                                no i pogogda tak ładna że nie siedzimy w domku tylko ciągle zaliczamy milowe spacerki.
                                diabelecke na puchnięcie trzeba też ograniczyć sól,bo zatrzymuje wodę w organiźmie.
                                Dawid 06.03.1995
                                Julia 18.05.2004
                                Adaś 30.06.2008



                                http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X