Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ewylynka Ty masz Mikrusa widziałam na NK. Myslałam, że masz Mutsy - mój ukochany,ale potem dopatrzyłam, ze to nie Mutsy
    ładny zielony.

    Cześć Silek
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      no standardowo z przodu do starszego z tyłu do młodszego (we wkładzie) chyba że wpinam fotelik to obojętne w które siedzenie ale mati z tyłu by sie chyba wkurzał bo nic by nie widział




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Ewylynka Ty masz Mikrusa widziałam na NK. Myslałam, że masz Mutsy - mój ukochany,ale potem dopatrzyłam, ze to nie Mutsy
        ładny zielony.

        Cześć Silek
        Osz Ty! Myślałam że będę mogła się pochwalić

        Skomentuj


          pawimy my początkowo na allegro chcieliśmy ze stanów sprowadzać ale jeśli dodaliśmy koszt przesyłki to wychodził tyle co w polsce




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            o ja też myślałam, że Evylynka ma Mutsy

            Skomentuj


              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
              Osz Ty! Myślałam że będę mogła się pochwalić
              Przepraszam, że popsułam niespodziankę.
              Ale nic straconego pokaż nam tutaj zdjątka Twojej królewny
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Pisałam, ja zwracam uwagę na wózki i gdyby mi tylko pieniądze na kwiatkach w domu rosły to bym taką brykę mojemu Julciowi sprawiła, że szok
                Bo ja lubię wózki
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Nie już się chwalić nie będę skoro i tak większość z was mam na nk

                  Skomentuj


                    Chyba każdej kobiecie podobają się wózki Bynajmniej ja jak jestem na spacerku to kątem oka spoglądam na inne mamy, czym jadą hehe

                    Skomentuj


                      hehe ja też spoglądam, chociaż teraz już coraz rzadziej. ja mam teraz obsejsę na punkcie kolekcjonowania skarpetek i kubków dziś kolejny dołączył do kolekcji haha. a butelki tylko trzy miałam z czego jedną ze trzy-cztery razy uzyłam i tak stała i stała, aż wymieniłam się ze znajomą - ona wzięła butelkę a ja od niej parę ciuszków.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Madzia kubeczków dla Joasi ?? Ooo... ja mam tylko jeden dla Julka. Ale muszę mu kupić jeszcze ze 2.
                        Butelek mam kilka, dwa niekapki i dwa bidony, ale teraz one to tylko na podwórku, a w domu kubeczek.
                        A skarpetki.... Julek ma chyba z 20 par i wiecznie ich brakuje

                        Też tak macie ... po praniu brakuje skarpet do pary ?? Normalnie pralka chyba je wciaga
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Witam Was kochane,nie nadrobię tego co naskrobałyście
                          widzę że wreszcie widac suwaczki
                          to Izuś jest już tym moderatorem?bo wcześniej to nie było jeszcze pewne.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Martynka, jest jest. Na dole strony na niebieskim pasku pisze"Lista moderatorów" Wejdź tam i zobacz .... Nick Colorkowej we własnej osobie
                            Last edited by FamilyTree; 30-09-2009, 18:57.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Tree Asia ma trzy niekapki, jeden taki dziwny kubek kapko-bidon i dziś kupiłam kubek ze słomką. ale Asia z kubka dopiero od miesiąca pije także dobiero zaczynam kubki kolekcjonować. skarpetek mamy ze 40 par i dwie pojedyncze - coś w tym jest, że pralka je wciąga

                              Skomentuj


                                Pawimi chyba muszę się najpierw na facebook zarejestrowac, bo niestety proszą mnie o login i hasło
                                wieczorem się tam pobawię i sobie pooglądam

                                Ale te wózki na picasaweb świetne, małe i widać, że lekkie
                                Last edited by FamilyTree; 30-09-2009, 18:59.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X