Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Ehh ... a ja czasami mam wrażenie jakbym lekceważona była, ale co zrobić.
    Dużo nas tutaj, to tak jest.
    Ale się tym nie przejmuję Jak mam coś do powiedzenia ważnego piszę w "Na każdy temat"
    tam wiem, że zawsze mi ktoś odpisze
    Dokładnie Tree ja sie czuję tak samo-lekceważona ale doszłam do wniosku że to normalne jeśli nas jest tak dużo.Ja zawsze czytam to co piszesz bo jakoś został mi ten sentyment że zawsze większą uwagę zwracam na posty Twoje,Colorka,Nusiaka,Silka albo Majajuli-ale to już taki odruch



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
      Dokładnie Tree ja sie czuję tak samo-lekceważona ale doszłam do wniosku że to normalne jeśli nas jest tak dużo.Ja zawsze czytam to co piszesz bo jakoś został mi ten sentyment że zawsze większą uwagę zwracam na posty Twoje,Colorka czy Nusiaka

      Marti bo sie obrażę


      Skomentuj


        Silek nie wierze że te kompleciki kosztowały tylko 5 zł ?ja bym powiedziała że z 35, to super że udało Ci sie to upolowac



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          a ja dopiero obiad skończyłam
          troche was podczytuję i idę się troche umalować bo na zebranie idę o 18:30 nie chce mi się po nudy są na tych ogólnoszkolnych no ale cóż ktoś musi.
          a ja dziś majce ogrodniczki kupilam sztruksowe w kolorze przypalanego rózu boskie


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
            Marti bo sie obrażę
            Sileczku kochany odrazu zrobiłam edycje i wpisałam Cie na listę,wybacz



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
              Marti bo sie obrażę
              I ja też


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                a ja dopiero obiad skończyłam
                troche was podczytuję i idę się troche umalować bo na zebranie idę o 18:30 nie chce mi się po nudy są na tych ogólnoszkolnych no ale cóż ktoś musi.
                a ja dziś majce ogrodniczki kupilam sztruksowe w kolorze przypalanego rózu boskie
                Fajnie to określiłaś-przypalany róż to jest taki róż pod czerwony czy brązowy?



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  I ja też
                  Kobietki spójrzcie że od razu Was dopisałam,od razu sie skapłam,że nie ma Silka i Majajuli



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Napisane przez pawimi
                    moj dzis w dzinsowych ogrodniczkach ale z krotkimi nogawakami/spodenkami jeszcze uwielbiam dzieciaki w ogrodniczkach!
                    Mi sie też bardzo podobają ogrodniczki a zwłaszcza malutkie chłopaczki w ogrodniczkach



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                      Fajnie to określiłaś-przypalany róż to jest taki róż pod czerwony czy brązowy?
                      bardziej pod brązowy, no jakby rozowy się przypalił wlaśnie hehe


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a to mój chłopak heheh





                        Skomentuj


                          ja rowniez bardzo lubię ogrodniczki,mam na zime fajne sztruksowe brązowe ,ocieplane takie i dzinsowe na teraz na allegro ku piłam i bardzo lubie dresy

                          MARTYNA NAPRAWDĘ ZA 5 ZŁ!!!!!sama nie wierzyłam bo cena wisiał 25 i 35 zł obok ale sprawdziła mi babka na dziale obslugi i wyszło 5 zł więc wziełam 4 sztuki w kazdym rozmiarze heheh i zapłaciłąm 20 zł tylkoja nie wiem czy oni się jie chypsneli...................


                          Skomentuj


                            Oglądam sobie telewizję, a Paulinka śpi. Pije kawe, chce któraś??? Tylko ja mam zwykłą rozpuszczalną z mlekiem- niestety nie mam takiego czegoś jak Olka do parzenia kawy
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Ale Damianek słodko wygląda,tak jakby próbował sie skryc za tym misiem.Widzę że nadal dydek w buzi-nie chce sie chyba z nim rozstac?próbowałaś może go już oduczac czy jeszcze nie?



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                                Kobietki spójrzcie że od razu Was dopisałam,od razu sie skapłam,że nie ma Silka i Majajuli
                                tak tak naprawiłaś swój błąd - żartuję oczywiście


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X