Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
    Wy takie szczuplutkie jesteście i narzekacie, to co ja mam powiedzieć? 67 kilo żywej wagi przy Was to ja jak sumo jestem
    chcciała bym tyle ważyć
    ŁUKASZ 08.09.2006

    NATALIA JULIA 30.11.2007



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
      Madzia a jakąś impreze masz dzisiaj?
      imprezę mam w sobotę, ale już się szykuję - porządki, jutro zaczynam gotowanie...

      Skomentuj


        WITAM MAMUSIE

        TAK was podczytuje od rana ale nie pisałm nic,bo miałam dzieciaczki i musiałąm ich mieć na okuteraz mały lula ,ja pije kawkę

        zdjęcia boskie są!!!Milenka sliczna a wy laseczki jak sie patrzyAsia niedlugo bedzie sama jeśc !!!

        co do awantur,mąż mnie nigdy nie wyzwał i nawet bym mu na to nie pozwoliła....czasami sie kłocimy ale nia wyzwisk nawet sobie tego nie wyobrażam,a Damianek widzi i Sylwia że tata szanuje mamę i maja dobry przykładna pomoc w prowadzeniu domu też nie narzekam ale nie jest bez wad jak kazdy facet(i chyba każdy z nas heheh)!!!


        Skomentuj


          Pawimi możliwe, że Asia jest z mojego powodu podenerwowana, ale jak tu się uspokoić? chyba wyślę m. po realnium haha

          Skomentuj


            Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka życzę

            Majek a co się stało ze taka zdołowana jesteś?chyba cie przesilenie bierze....łykaj jakieś witaminki i uważam że za duzo na siebie bierzesz ,przystopuj troszeczke bo się zamęczysz!!!

            Anik duzo zdrówka!!!

            kupiłam wczoraj małemu kompleciki 4 aż na 86,92,98 i 104 w Auchan jak bylismy w Zielonej Górze ,zaraz wam fotki pokaże mam dwa niebiesko-białe i dwa pomaranczowo-biało-brązowe (jeden kosztował 5 zł)


            Skomentuj


              Pawimi mój poranny post przeszedł bez echa , dlatego napisałam że moje posty sa bez odzewu.I wcale nie wymyślam
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Pawimi zabiłas mnie haha jak ty wyłapujesz te wsystkie postyaz przewijać musiałm stronke


                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć SIluś pamietaj o mnie
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Pawimi nie zauważyłam do tej pory że Twój Olivier jest z 19 stycznia tak jak ja



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Pawimi ma dziwnie daty urodzenia napisane. U Was się tak pisze ??
                      Jeszcze rozumiem rok, miesiąc, dzień, ale miesiąc, dzień, rok to już dla mnie
                      dziwacznie
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                        Pawimi mój poranny post przeszedł bez echa , dlatego napisałam że moje posty sa bez odzewu.I wcale nie wymyślam
                        Colorku moje posty też czasem są bez echa



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Silek ale tanie te ubranka,dawaj zdjęcia



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                            Colorku moje posty też czasem są bez echa
                            Tak wiem , i nie tylko Twoje ale i innch tez.
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Ehh ... a ja czasami mam wrażenie jakbym lekceważona była, ale co zrobić.
                              Dużo nas tutaj, to tak jest.
                              Ale się tym nie przejmuję Jak mam coś do powiedzenia ważnego piszę w "Na każdy temat"
                              tam wiem, że zawsze mi ktoś odpisze
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                to ten komplecikjeszcze mam z pomaranczowa kamizelka i brążowymi spodniami






                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X