Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    a my dzis idziemy na pierwsze zajęcia karate ciekawe czy Julce się spodoba

    idę pod prysznic
    no no no to super,bedziesz miała mała wojowniczke w domu

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      Na mini mini niema takiego dinka
      no to na jim jam niezły jest,własnie taki "zywy" hehehe i pełno dzieci jest jeszcze

      dobra spadam się wyremontowac bo wyglądam jak czarownica i ide gdzies do sklepu
      zmiana planów,ide na obiad do babci hahahaha wiec w takim razie zabieram sie za sprzatanie
      Last edited by olcia79; 23-09-2009, 09:36.

      Skomentuj


        hej dziewczyny!
        właśnie przyjechałam z Asią do mamyi teraz czekamy aż mama wróci od lekarza. na razie jest babcia i cały czas gada do Asi, że ta do niej przyszła, a Asia jej odpowiada: nie
        a w ogóle to moje dziecko nie lubi bajek, z minutę popatrzy i koniec.

        Skomentuj


          Magda moje dziecię też nie lubiło bajek. Od 2 tygodni patrzy ale tylko na
          "Tomka i przyjaciół" nic więcej go nie interesuje. Woli jak czytam bajkę i ja się z tego cieszę, że woli książki od TV - póki co
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            family powiem Ci ze ja wczesniej tez emilce nie wlaczalam bajek,ale ostatnio mialam bardzo wazny telefon i akurat lecial"tomek i przyjaciele:" no i teraz tomek i przyjaciele ulubiona bajka hehehehe
            No ja mam taka książkę "poczytaj mi mamo,50 bajrek do czytania na głos"
            Superasna książka bo bajek jest duzo i każda oznaczona jest 2,5 i 10 min czykli my przerabiamy te bajeczki po 2 min ale emilcia strasznie lubi wiec czytamy jak leżymy na podłodze

            jakby która chciała to podaje linka bo na allegro tez to jest
            http://www.allegro.pl/item723287392_...a_na_glos.html

            Skomentuj


              ja też się cieszę że Majka bajek nie lubi i też woli oglądać kisążeczki bo jak jej czytam to mi zabiera i woła JA Ja
              ale Julka to maniak bajkowy, raz chcąc sprawdzić ile czasu jest w stanie oglądać bez jedzenia itd. to dopiero po 11 h stwierdziła że ja głowa boli i kazała wylączyć telewizję


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                family powiem Ci ze ja wczesniej tez emilce nie wlaczalam bajek,ale ostatnio mialam bardzo wazny telefon i akurat lecial"tomek i przyjaciele:" no i teraz tomek i przyjaciele ulubiona bajka hehehehe
                No ja mam taka książkę "poczytaj mi mamo,50 bajrek do czytania na głos"
                Superasna książka bo bajek jest duzo i każda oznaczona jest 2,5 i 10 min czykli my przerabiamy te bajeczki po 2 min ale emilcia strasznie lubi wiec czytamy jak leżymy na podłodze

                jakby która chciała to podaje linka bo na allegro tez to jest
                http://www.allegro.pl/item723287392_...a_na_glos.html
                my tez taka mamy ale nam sie porozklejała i jest tak poklejona


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  majajula no nasza jest jeszcze w stanie idealnym ale jak bedziemy ją tak codziennie meczyć to tez nie wiem jak będzie wyglądać hahahaha,
                  moja emilka dostala ja od moich dziadków na 1 urodziny,bo sie pytali co jej kupic a zabawek ma ogrom(gdzie wiekszością i tak sie nie bawi) to własnie wolałam ksiązkę z bajkami
                  Last edited by olcia79; 23-09-2009, 10:10.

                  Skomentuj


                    my mamy już całkiem sporo książek z opowieściami albo z wierszykami, ale trzeba je z dala od Asi trzymać, bo je rozrywa. ona ma swoje z twardymi kartkami
                    moja babcia mnie normanie do szału doprowadza. stawia Asie na nogi i każe jej chodzic, a jak Asia siada, to ja na siłę podnosi i dalej swoje teksty... ja też bym chciała żeby Asia już chodziła, ale bez przesady, zmuszać jej nie będę!

                    Skomentuj


                      Olcia bajka faktycznie wygląda ciekawie, muszę zajść do księgarni może
                      będzie.

                      Majek 11h ?? toż to cały dzień
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                        majajula no nasza jest jeszcze w stanie idealnym ale jak bedziemy ją tak codziennie meczyć to tez nie wiem jak będzie wyglądać hahahaha,
                        my ją kupiliśmy już jakiś czas temu dla Julki, ale była fatalnie sklejona i po pierwszym czytaniu połowa kartek powypadała ale ją pokleiłam i przynajmniej widać że czytana
                        ale ulubioną dziewczyn jest encyklopedia disney'a http://www.allegro.pl/item743589283_...ia_natura.html
                        zdjęcia w niej są cudowne


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          Olcia bajka faktycznie wygląda ciekawie, muszę zajść do księgarni może
                          będzie.

                          Majek 11h ?? toż to cały dzień
                          family moi dziadkowie gdzies przez jakis katalog wysyłkowy kupowali,no na allegro tez jest bo specjalnie dla was sprawdziłam ale faktycznie mozesz zobaczyc w ksiegarni
                          Fajne są te bajki,bo taki szkrab mały 2 minuty wisiedzi wiec jesli o mnie chodzi to polecam ta bajke

                          My mammy całą kolekcje Kubusia pPuchatka (chyba z 30 ksiazek formatu a-4) to jeszcze po moim kamilu,narazie schowane są,bo ona za mała jest ale tak jak będzie miala 3-4 latka to mysle ze bedzie gicior

                          Mysmy kamilowi zamawiali to z jakiejs wysylkowej ksiegarni,super sprawa,tym bardziej ze kamil od malego lubiał zeby mu czytac,teraz to go nie musze gonic do czytania( no chyba że lektura w szkole hehehehe )
                          Last edited by olcia79; 23-09-2009, 10:16.

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Olcia bajka faktycznie wygląda ciekawie, muszę zajść do księgarni może
                            będzie.

                            Majek 11h ?? toż to cały dzień
                            Tree ale po takim maratonie i bólu glowy ma nauczkę że bajki to nic dobrego i teraz sama sie pilnuje i około 30 min ogląda ale też nie codziennie


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              olcia ja głównie czytam na dobranoc. Więc jak Julek nie za bardzo jest senny
                              to i 40 min czasami czytam
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                hihihihihih no to niezle,moja emilka to za chiny 40min nie da rady wytrzymać

                                Mam tylko nadzieje że bedzie lubiała potem czytac książki tak jak kamil

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X