Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    http://wine.hipernet24.pl/prodinfo.p...ro_id=&char_id=

    Pawimi to ta!!!


    Skomentuj

    •    
         

      A ja sie obraze bo kiedys wkleilam swojego malego i zadna nie skomentowala ani ze brzydki ani ze ladny....nie bawie sie tak[/QUOTE]

      ty pitko ja oglądałam i fajny chłopczyk z niego i w ogóle zazdrosze wam okolicy do spacerków bo u nas to niech ch... strzeli same spaliny




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        Beti a ty ską jesteśno Pawimi na swietne widoczki z okna


        Skomentuj


          Napisane przez pawimi
          to w takim razie specjalnie dla sikornika , moze ja w takim razie nie doczytalam bo jakos tak co trzeci post bylam w stanie przez kilka ostatnich dni przeczytac.
          http://picasaweb.google.com/pawimi45...nZkJOlrb7s3wE#
          No i serce tak jak wcześniej zazdroszczę wam okolicy do spacerków




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            Napisane przez pawimi
            dlatego ja sie wynioslam z daleka od miasta na totalna wioche!
            pawimi przygarnij kropka nie obawiaj sie nie zasłonimy całego telewizora




            W DOMU PEŁNYM DZIECI
            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

            Skomentuj


              Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
              Beti a ty ską jesteśno Pawimi na swietne widoczki z okna
              Z za*****i..... skrzyżowania w rudzie śl że jak jedzie karetka to mi dziecko budzi niedaleko tesco ,




              W DOMU PEŁNYM DZIECI
              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

              Skomentuj


                Laski mam dość tego miasta




                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                Skomentuj

                •    
                     

                  Pawimi no ja mu czasem kupuje bo uwielbia ja
                  ale wcina też na szczęście jablka ,banany i inne owoce ,unikam jak ognia chipsow i lizaków blee

                  ale chrupki kukurydziane jeja robie w domu tosty ale małemu nie smakuja

                  wczoraj gotowałam zupke jarzynowa a dziś mi została więc dodałam jajka,mąkę i zmiksowałam ,kabanoski i usmazyłam placuszki a do tego sosik czosnkowy i serowy mniam


                  Beti to ty w samym kotle mieszkasz biedna,tam to dopiero masz zanieczyszczenia


                  Skomentuj


                    Cześć
                    Beti moja mama pochodzi z Rudy Śl. i mam tam bardzo dużo rodziny.

                    Silek mój synek też bardzo lubi mleczną kanapkę.

                    Sikornik życzę Ci duuużo cierpliwości, po narodzinach dziecka ja z moim m też stale wojny toczyliśmy chwilami miałam wszystkiego dość

                    Skomentuj


                      Pawimi ja juz nic nie miksuje dla niego on wszystko gryzie ładnie juz

                      potem zmiksowałam dla nas na placki hehhe

                      witaj MAMAKAROLKA JAK SYNEK?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Silek moje dziecię właśnie biega po całym mieszkaniu i rozrzuca zabawki, a właśnie znalazł telefon i dzwoni do taty

                        Skomentuj


                          Zapomniałam w pierwszym poście przywitać się z PAWIMI.

                          PAWIMI zdjęcie synusia prześliczne

                          Skomentuj


                            musiałam zniknąć, bo m. chciał pizzę na obiad i musiałam iść zrobić. w międzyczasie m. zajął komputer.
                            mlecznej kanapki Asia nie jadła, generalnie to nie daję jej jeszcze słodyczy, ewentualnie biszkopta czy herbatnika, ale i tak rzadko. o ostatnio spróbowała gorzką czekoladę. a ten smakołyk, który pokazała Pawimi ciekawie wygląda, sama bym takie coś zjadła ale ja to w ogóle jestem uzalezniona od słodyczy. zastanawiam się nawet czy istnieją jakieś ośrodki uzależnień od słodyczy, bo chyba powinnam się już do takiego wybrać.

                            Skomentuj


                              Magda to jak gdzieś znajdziesz taki ośrodek to daj znać pójdę razem z Tobą na odwyk

                              Skomentuj


                                ok
                                znowu musze uciekać, bo jedziemy do teściów
                                do wieczora!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X