Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No to masz szczescie Olcia ja niestety wg mojego skoro nie pracuje jestem odpowiedzialna za wszystko co jest zwiazane z domem.
    Czasem sie ruszy i umyje kilka naczyn (ale nie moga byc zbyt brudne !!!)rece opadaja,szkola jego mamusi,nic nie poradze...
    Poradzisz sobie na pewno z tym biurem z przyslowiowym palcem w d... nie stresuj nie potrzebnie

    Skomentuj

    •    
         

      Kurcze chyba nikogo nie ma...ide w takim razie,moze jakis filmik w kinie niedzielnym bedzie.

      Skomentuj


        hej dotka ja jestem jestem,ale jednym okiem na mecz zaglądam
        POLSKA-FRANCJA W SIATKE hehehehehe

        Skomentuj


          witam was serdecznie

          zaraz doczytam .......jest ktoś na forum?

          Dziś u nas strasznie zimno było ,i deszcz padał tyle dobrze że bylismy u dziadka na obiadku i miałóam z głowy gotowanie bo dziadek pichcił mniam a robi to znakomicie bo kucharz z zamiłłowania

          dzieci sie pobawily tylko szkoda ze na dworek wyjśc njie moglismy


          Skomentuj


            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
            No to masz szczescie Olcia ja niestety wg mojego skoro nie pracuje jestem odpowiedzialna za wszystko co jest zwiazane z domem.
            Czasem sie ruszy i umyje kilka naczyn (ale nie moga byc zbyt brudne !!!)rece opadaja,szkola jego mamusi,nic nie poradze...
            Poradzisz sobie na pewno z tym biurem z przyslowiowym palcem w d... nie stresuj nie potrzebnie
            to tak jak u mnie skoro w domu to wszystko na mojeje głowie
            Oskar Michał
            1 kwiecień 2009
            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


            Skomentuj


              Sileczek jestem ja , tylko z doskoku bo znajomi siedzą tacy nie ten teges wiec mam chwilke niby to cos zrobic, ale i tak na forum zaraz zagladam
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                my już jesteśmy w domku. Asia jak tylko weszła, to od razu poszła do komputera i zaczeła pokazywać, że chce 'halo, dziadku'. po paru razach właćzyłam coś innego, a ona się oburzyła także dalej leci dziadek.[/quote]

                Madzia ja mam identycznie z moim szkrabem jak tylko rano wstaje,ubieramy sie pojemy i jemy np i on za chwilę chce do komputera zeby mu włączyć halo dziadku hehe,to równiez jego ulubiona a ja juz mam jej dość

                Hej Kija jak tam synuś?zdrowy?ja sie juz zaczynam stresowac bo zaczyna się zimno robić i znów te choróbska sie zaczną,dajecie cos dzieciom na wzmocnienie?starsza pije codziennie mleko z miodem a mały nie chce nic co jest związane z mlekiem


                Skomentuj

                •    
                     

                  co ten 'dziadek' ma w sobie takiego? haha.
                  Asia się przyzwyczaiła do zasypiania w wózku i już dwie godziny się w łóżku kotłuje :/ jeszcze m. ją wyjął, chwilę się pobawił, wsadził z powrotem do łóżka i teraz jest straszna rozpacz.

                  Skomentuj


                    hej Magdano własnie oni tacy cwani są ,pobawia się i zostawia

                    a ja pytałam czy cos dajecie dzieciom teraz na wzmocnienie,a jak to u ciebie jest?


                    Skomentuj


                      na wzmocnienie, czyli o witaminy chodzi?
                      ja na razie daję 7 kropli cebionu multi, ale zamierzam kupic tran. podobno jest taki dla dzieci, sądzę, że będzie lepszy, niż sztuczne witaminy. sama jesienią i zimą łykam tran.
                      kurcze, jeszcze nie wiadomo co z tą grypą? panikować czy nie? szczepić? ja na razie o tym nie myslałam, ale jesień i sezon grypowy się zbliża. ja na grypę nawet zwykłą (odkukać) nigdy nie chorowałam, mnie jak już to łapie zapalenie gardła. a Asia też pewnie by nie zachorowała zeszłej zimy, gdyby m. nie przyniósł tego wirusowego zapalenia oskrzeli. ode mnie zapaleniem gardła ani razu się nie zaraziła - miałam już dwa razy i wiem, że to głupie z mojej strony, ale jadłam razem z Asią, całowałam ją, przytulałam itp.
                      Last edited by magda8528; 13-09-2009, 21:53.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        puk puk jestescie tam jeszcze?????????????????????



                        HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOO CZY KTOS MNIE SŁYSZY????

                        silek ,madzia
                        Last edited by olcia79; 13-09-2009, 22:00.

                        Skomentuj


                          hej Olcia ja tu jestem cały czas
                          moje dziecko w końcu padło. ale dzisiaj ciężko było. mój m. chyba zaczyna rozumieć, że siedzenie z dzieckiem w domu nie jest takie bezproblemowe. dziś już sam był zdenerwowany, a rano mówił, że teraz taki spokój i cisza - a przecież z Joasią widzi się z godzinę-dwie dziennie (nie licząc weekendów).

                          Skomentuj


                            madzia z tymi facetami to oszalec mozna


                            Ja oglądałam mecz jednym okiem,nie przepadam za siatka(wogóle nie lubie oglądac meczy hihihih) ale w reprezentacji gra nasz dobry kolega PIOTREK GACEK ,to tak patrzyłam hihihihih
                            A z Piotrkiem to się znam od małolata,nasi rodzice razem pracowali w jednym zakładzie a my kupe lat z rzędu na kolonie do jarosławca i w góry jeżdzilismy...........ehhhhhhhh co tam sie dziaaaaaaaaaaało

                            Skomentuj


                              hehehe, czyli patrzysz nie na siatkówkę a na Piotrka

                              Skomentuj


                                MadziA mój miał uczulenie po ceblionieSylwia bierze tran w zelkach taki rewelka jest i pije mleko z miodem,tak mysle może do herbatki jakis sok czy cytryna albo witaminki kupie jutro sie przejde do apteki bo i tak musze iśc na miasto to popytam tam
                                Olcia a z strach pomysleć co ty wyprawiałaś na tych koloniach buahahahhahahah

                                słuchaj a jakie miał objawy twój synek ze poszłas na badania kochana?a malutka ,bo mój juz nie ma tej wit D3 ,po czym poznac ze jej mało?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X