Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    juz mi sie dready samoistnie robia

    sikornik to sie tzreba myć włosy tez buhahahahaha a tak powaznie to ja tez tak mam ze jak juz sie placza to ide do fryzjera podciac

    a czy usunełaś sledzia????????????/bo pisalam ci na nk ale echooooooooooooo,zostałam niezauwazona:P

    Skomentuj

    •    
         

      hej babeczki
      dzis jest moja 5 rocznica Slubu
      ale ten czas zleciał
      ŁUKASZ 08.09.2006

      NATALIA JULIA 30.11.2007



      Skomentuj


        Akinomb wszystkiego najlepszego
        jakąś uroczystość urządzasz?
        ja już jestem zestresowana, bo moje dziecko chodzi i jęczy, jeść nie chce, a dodatkowo się tym jej dupskiem martwię i bez przerwy chodzę i wącham i to też ją wkurza. no ale co mam zrobić?
        na szczęście znowu poszła spać. dobrze, że dziś ta pogoda taka senna.

        Skomentuj


          AKINOMB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          STO LAT,STO LAT!!!!'GORZKO,GORZKO!!!!!!!!!!!!!!


          ANI SIE OGLĄDNIESZJAK CI 10 LAT MINIE

          Skomentuj


            akinomb

            wszystkiego najlepszego w dniu rocznicy, oby miłość wasza z każdym rokiem była coraz większa

            nasza 4 rocznica minęła w lipcu
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU DLA AKINOMB


              Skomentuj


                Cześć dziewczyny ,dzis jak ten chomik latam po mieście ale już obkupiłam córke do szkoły na ostatnie dopięcie guzika tylko muszę na ćwiczenie do religi czekac jeszcze


                OLCIA kochana ale cie deprecha jakas wzieła ,współczuje ci szczerze,ale co się stało że poszłas z małym na badania ,jakie miał objawy bo ja tak biedokładnie czytał że nie wiem gdzie o tym pisałaś,a Emilka miała jakies objawy?wiesz bo tak siedze i myślę i się martwie teraz bo ja mojemu juz nie podaje wit D3 odkąd rok skonczył a badań też juz nie miał zadnych od hohoho.................trzymaj sie cieplutko i nie poddawaj trzymam kciuki zeby sie wszstko dobrze ułozyło

                Witam nowa mamusię!!!!!!

                Madzia tak przejrzałam fotki jaka fajna ta twoja Asia ,śmieszne miny strzela ,a ciuszki tez widziałam i jak dla mnie są boskie mimo ze jasne!!!

                Dotka w koncu sie pokazała nam ,jak tam Polduś?a jak ci się układa w domku?lepiej już?

                Sikornik w sumie widziałam cie w krótkiej fryzurce na NK i nawet ci pasuje a kiecka swietna ehhe


                Skomentuj

                •    
                     

                  akinomb wszystkiego najlepszego
                  Oskar Michał
                  1 kwiecień 2009
                  3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                  Skomentuj


                    czesc i ja dzis piateczek to mam nadzieje ze troche luzniejszy bedzie w pracy niz wczoraj...biuro mam tylko do 14.00 otwarte bo u mnie na wsi to ludzie jakos tak wczesniej juz weekend swietuja

                    Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                    hej babeczki
                    dzis jest moja 5 rocznica Slubu
                    ale ten czas zleciał
                    WSZYSTKIEGO NAJ!!! szczesliwych kolejnych pieciu i kolejnych pieciu i kolejnych....

                    Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                    Laski co zabrac 2 latkowi na wesele ? Brac jakies zabawki ?
                    brac, brac....chociaz moze sam fakt wesela bedzie na tyle atrakcyjny dla malego ze sobie sam czas zorganizuje pochlanianiem tego co wokol sie bedzie dzialo....ciezko mi powiedziec bo takich malych dzieci nigdy ze soba nie zabieralismy.

                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    niesamowite, Asia poszła spać
                    ale u nas brzydka pogoda się zrobiła, pewnie zaraz zacznie padać i będę dzisiaj miała przymusowe siedzenie w domu.
                    a u nas cieplej dzis niz wczoraj, normalnie upal jak gdzies w lipcu a przeciez to prawie polowa wrzesnia, mam nadzieje ze do pazdziernika na troszke podgrzeje.

                    sikornik ale zaszalalas z tymi kieckami haha, ja mam tylko jedna i o tyle swietna jest ze mozna spoko ja do biura ubrac jako elegancka wersje albo z japonkami i "niedbale" zawiazanymi wlosami do codziennego latania.
                    Plaszczyk wiem o jaki ci chodzi, mam kilka, jeden w sumie taki cieniutki typowo wiosenny o jaskrawym kolorze a reszta to grubsze, na pozna jesien albo nawet w zimie do samochodu sie nadaja.

                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    a no właśnie, dietę mamy taką jaką mamy, choróbska gotowe. Slodycze, fast foody, chemia, konserwanty... wszystko na wyciągniecię ręki. W końcu
                    organizm człowieka zaczyna się buntować.
                    kiedys tu ktoras spytala co my tacy pro ekologiczni jestesmy z tym naszym jedzeniem...no to wlasnie to jest tez czesciowa odpowiedz naszego rodzinnego ekobzika.

                    olcia wspolczuje.... na szczescie masz nas tutaj to placz do woli przy kompie a potem glowa do gory i pokaz dzieciakom ze sie nie poddajesz. Trzymamy kciuki za Kamilka, najpierw zrob badania a pozniej bedziemy sie martwic jaka chorobe ma czy tez nie ma....nie rozpaczaj na zapas.

                    ciekawe, bo ja nie podaje swoim dzieciom wit D3, ale nu nas w mleku jest i we wszelkich soczkach i platkach zbozowych wiec moze dlatego nie zaleca sie dodatkowych dawek.

                    annse zgadzam sie w 100 procentach z twoja wypowiedzia. Najbardziej w tym wszystkim oburzyl mnie brak tolerancji i jakiegokolwiek szacunku do drugiej osoby, i powtarzam ze ja spalilabym sie ze wstydu gdyby moj syn na jakimkolwiek forum odnosil sie do obcej kobiety tylko dlatego ze roznia sie pogladami. to juz nawet nie chodzi o to kto ma racje tylko o kompletny brak kultury osobistej. AMEN

                    No i jestem na tak za watkiem do rozladowywania stresow hahah!
                    Last edited by pawimi; 11-09-2009, 16:47.

                    Skomentuj


                      Akinomb Wielkie Gratulacje zycze ci zeby milosc kwitla w waszym domku przez dziesieciolecia
                      Sileczku jakos sie troche poprawilo,na razie jestem pozytywnie nastawiona,czas pokaze co bedzie
                      Dziewczyny miala ktoras kiedys jakies zmiany w piersiach?Ja jutro ide do lekarza bo mam w jednej piersi jakis dziwny guzek,nie chce krakac ale zbadac to chyba trzeba.
                      Sikornikkiedys pokazywalas na F zdjecie kostiumiku pokojowki,jak ,gdzie i za ile zna cos takiego kupic?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dotka ja w piersiach żadnej zmiany nie miałam i nie wyczuwam, ale moja koleżanka miała tłuszczaka. też się przestraszyła jak wyczuła jakiś guzek (bodajże ten guzek się przemieszczał pod wpływem dotyku), pobiegła do lekarza i na szczęście okazało się, że to nic groźnego. tłuszczak był jedynie do obserwawacji, ale po roku koleżanka go wycięła (zabieg trwał 30 minut w znieczuleniu miejscowym), bo jej się nie chciało chodzić na kontrole i teraz ma spokój także głowa do góry, to mam nadzieję, że u Ciebie to także nic poważnego!

                        Skomentuj


                          AKINOMB serdeczne życzenia od nowej mamusi kolejnych 5 latek w szczęściu.

                          Skomentuj


                            czesc dotka bo my sie chyba jeszcze nie znamy.....ja z tych nowych co ledwo przylazla a juz zadyme zrobila

                            Skomentuj


                              Akinomb szczęścia na następne kilkadziesiąt rocznic

                              Skomentuj


                                Kurcze ale u nas przeszły dzisiaj ulewy, padało tak mocno że studzienki nie nadążały odbierać wody
                                Dziewczynki muszę się pochwalić że udało mi się wygrać w konkursie dobre rady, cieszę się bo to moja pierwsza w życiu wygrana

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X