Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
    nie mocne my sie z jaroszka znamy dobrze i wiem na co moge sobie w stosuku do niej pozwolic, a ze to rowna babka to moge wiele
    och bo w piórka obrosnę jakie komplementy aż nie wierzę że to o mnie
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
      wiesz ciąża to co innego bo musisz dziecku dostarczać żelaza a tutaj jest dziecko i ma za mało to może się z jakaś chorobą wiązać czy co?
      POdałam przykład , ale u nas w rodzinie (coreczka kuznki) ma 2 latka i co chwila robia badania krwi bo nie je nic!! i mowia na nia nie je nie pije a chodzi i zyje a ma zelazo ok...wiec to zalezy od ogranizmu.Moze czegos brakuje amoze choroba.Ale badz dobrej mysli , moze to przejsciowe
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Iza no własnie ale gdzie to głupie żelazo dla dzieci najwiecej?bo mój na mięsko mówi beeeeeeee


        Skomentuj


          aaaaaaaaa tam ja już i tak traktuje ten post jak pamietnik planuje go wydrukować i jak mały urośnie to sobie poczyta co przeżywałam i ile ludzi za niego kciuki trzymało hehe




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            dużo żelaza jest w szpinaku
            i na złomowisku




            W DOMU PEŁNYM DZIECI
            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

            Skomentuj


              na złom namy daleko a szpinaku nie ruszam fuj


              Skomentuj


                ale może dziecko zje, jak jest dobrze przyprawiony to nie jest taki zły




                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                Skomentuj

                •    
                     

                  Siluś:
                  Dla dzieci źródłem żelaza sa:
                  -płatki wzbogacone zelazem
                  -wypieki z maki sojowej i razowej(chleb razowy)
                  -suszone owoce
                  -podroby(watorbka)
                  -szpinak
                  A żelazo lepiej sie przyzswaja gdy dziecko spozywa duzo witaminy C(w owocach z portalu ,,poradnik medyczny''
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Silek żelazo jest też w żółtku jajka, nie wiem jak w bananach, tam chyba nie ma, ale za to jest kwas foliowy, w pomarańczach tak samo. a Twój synek żadnego mięsa nie je? może mu je miksuj?
                    o i tak jak Color pisze najlepiej spożywać produkty z żelazem z produktami z wit.C.
                    w warzywach zielonych też jest, ale to z warzyw trudniej się wchłania, dlatego lepiej mięsko jeść.

                    Skomentuj


                      Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                      ale może dziecko zje, jak jest dobrze przyprawiony to nie jest taki zły
                      W sloiczku od 4 m-ca jest szpinak z ziemniakami , Amelka uwielbiała
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hejka, wzytkim kobitkom
                        Siluś co ty tak ,, krzyczysz", mialam was tylko podczytac ale na krzyk zareaguje
                        Duzo zelaza jest w miesie czerwonym ale nie tylko. Do tego szpinak, buraczki czerwone, szczypiorek, rzeżucha, soja, ciecieżyca, fasola, tofu, wątróbka...do tego ryby , jaja ( gl żółtko)
                        Wchłanianie ułatwiają witamina C, owoce cytrusowe, papryka, kapusta kwaszona, czerwone wino- ale to nie dla dzoeci
                        Last edited by dominika81; 08-09-2009, 22:21.

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                          POdałam przykład , ale u nas w rodzinie (coreczka kuznki) ma 2 latka i co chwila robia badania krwi bo nie je nic!! i mowia na nia nie je nie pije a chodzi i zyje a ma zelazo ok...wiec to zalezy od ogranizmu.Moze czegos brakuje amoze choroba.Ale badz dobrej mysli , moze to przejsciowe
                          właśnie chyba nie bo mały już wcześniej wynik miał zły i dostał preparat i teraz po kuracji nadal ma zły
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            A o własnie , możęsz kupić (niewiem jak u Was) ale u nas w sklepie sa jednodniowe soki z burakow, amelka pije raz na jakis czas.
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                              właśnie chyba nie bo mały już wcześniej wynik miał zły i dostał preparat i teraz po kuracji nadal ma zły
                              hmm , moze cos z krwia nie tak ?duzo zdrowka!!
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                a może brakuje mu czegos co przyswaja żelazo
                                tak jak jest w przypadku wapnia i witaminy D




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X