Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kija fajny nick

    Cześc Dominika,oj niunka juz łapie wirusy przedszkolne moze powinnas jaej tran podawac?ja mojej daję i duzo pomaga szczerze mówie

    Tree oby to nie to znaczyło...........a może kiedys w przyszlości cos sie wydarzy o tej porze/.hmm ciekawe

    dziewczyny jakich uzywacie balsamów do ciała?

    i jeszcze jedno mój nie pije mleka wogóle od długiego czasu po prostu mu obrzydło,ale je danio i jogurty wie chyba ok jest ale moze macie sposoby na przemyt mlaczka?dodam ze kakao tez nie chce i smakowych ani budyniu


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
      moj maz to Witek
      hehe no to jednak nic nie wiem z Twojego nicku
      Nadal uśmiecham się do komputera
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Napisane przez soniaq1 Pokaż wiadomość
        hej jestem tu 1szy raz weszlam nakonkurs dziecko na okladke mamo to ja czy cos takiego i sa piekne dzieciaki ja bede mama za 1, 5 miesiaca bede iec corcie, cieszymy sie badzo i jak podrosnie to tez zapisze ja na konkurs "piekności " wiecie co uwazam ze to fajna sprawa spodobala mi sie dziewczynka op imieniu patrycja sliczna dziewczynka chcialabym zeby mija corci byla taka piekna , drogie mamy zajrzyjcie i oddajcie glos na ta mala panienke sliczna jes sami ocencie a rodzica gratki
        cos mi tu smierdzi .............nie lepiej było poprosić o glos?a nie wyskakiwac z takimi bajerami


        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Anik Pawimi ma racje, roczny brzdąc już powinien przesypiać noce. Ja miałam ten sam problem, ale pomęczyłam się kilka nocy (a dokładnie 3) nie dałam mleka tylko butelkę z herbatką, potem z wodą i zaczął przesypiać.
          Jak dla mnie szkoda zębów. A wierz mi, mimo innych teorii, roczniak (a nawet półroczniak) nie potrzebuje jedzenia w nocy.
          Więc nie zamieniaj na modyfikowane a na wodę.

          pawimi tak się domyśliłam, że to coś od imion. Pewnie Twój mąż to paweł Ale nazwiska ni hu hu nie zgadne
          A może ona się nie najada? Bo dzisiaj przez cały dzień zjadła tylko kawałek chlebka suchego, kawałek arbuza i parę borówek no i cycusia z cztery razy. To bardzo mało na 14 miesięczne dziecko, nie uważacie? Obiadu to wcale nie ruszyła
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
            i jeszcze jedno mój nie pije mleka wogóle od długiego czasu po prostu mu obrzydło,ale je danio i jogurty wie chyba ok jest ale moze macie sposoby na przemyt mlaczka?dodam ze kakao tez nie chce i smakowych ani budyniu
            my jestesmy rodzina prawie nie pijaca mleka, nasze dzieci malo co go uzywaja, jedynie z platkiami a my tylko do kawy. Nie jestem zwolenniczka mleka wiec nie zmuszam swoich dzieci do picia. Vicent teraz pija modyfikowane bo moje sie juz wlasnie skonczylo, ale tylko 150-180 max dziennie albo i mniej.

            Skomentuj


              wszystkie dzieci są piękne. .
              niektóre tu wspomniały ze śpiące są, a tu nadal pełno. To miło ze jeszcze ktoś siedzi
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                cos mi tu smierdzi .............nie lepiej było poprosić o glos?a nie wyskakiwac z takimi bajerami
                Naciągana historia na moje. Mogła otwarcie zapytać czy zagłosujemy.
                Ja używam ujędrniające i nawilżające z Dove mi pasują
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez soniaq1 Pokaż wiadomość
                  hej jestem tu 1szy raz weszlam nakonkurs dziecko na okladke mamo to ja czy cos takiego i sa piekne dzieciaki ja bede mama za 1, 5 miesiaca bede iec corcie, cieszymy sie badzo i jak podrosnie to tez zapisze ja na konkurs "piekności " wiecie co uwazam ze to fajna sprawa spodobala mi sie dziewczynka op imieniu patrycja sliczna dziewczynka chcialabym zeby mija corci byla taka piekna , drogie mamy zajrzyjcie i oddajcie glos na ta mala panienke sliczna jes sami ocencie a rodzica gratki
                  a mnie to wygląda na śmierdzącą sprawę

                  siluś jeśli chodzi o smarowanie swojego wielkiego ciała to uzywam różnych. Jak kupię coś z Avonu to tych, ale lubię też Dove, bądź Nivea.
                  A co do mleka to mój Julek też ostatnio kręci nosem na modyfikowane.
                  Jak byliśmy na wsi to dałam mu takiego od krowy prosto, ale przegotowanego no to wypił chętnie. Budynie również je.
                  Ale wiesz co.. jeśli nie chce to go nie zmuszaj, podawaj nadal jogurty, sery żółte. 2 plastry sera to tyle co szklanka mleka. Także się nie przejmuj, przyjdzie czas a znów mu zasmakuje
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Sileczek- tran, wit c, wapno jej podaje
                    Famili- mam nadzieje ze szybko przejdzie. A do tego ona twierdi ze juz do przedszkola nie pojdzie-pewnie bede miala niezly poniedzialek.
                    A co do pracy to wlasnie pisze LM. Przeprosilam sie z pierwszym zawodem imoze przychodnie zmienie na urzad? zobaczymy trzymajcie kciuki.

                    AMELCIA ur. 08.02.2007

                    Skomentuj


                      hej jestem
                      Adaś śpi reszta udaje a mąż w pracy
                      Dawid 06.03.1995
                      Julia 18.05.2004
                      Adaś 30.06.2008



                      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Pawimi w sumie masz racjeja osobiscie mlaka nie piję bo mam nietolerancje .tylko przetworzone czyli czasem jogurt lub kefir i maslanka ,a dzieci z płatkami lubia w sumie


                        Skomentuj


                          Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                          cos mi tu smierdzi .............nie lepiej było poprosić o glos?a nie wyskakiwac z takimi bajerami
                          zgadzam sie...nieladnie tak sie wrzynac w watek

                          Skomentuj


                            Sileczek mój Adaś też nie chce pić mleka-daję serki,ser żółty i inny nabiał i uważam że to wystarczy
                            także spoko jak je nabiał i owoce to bez mleka się obędzie
                            Dawid 06.03.1995
                            Julia 18.05.2004
                            Adaś 30.06.2008



                            http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                            Skomentuj


                              Hello Asiaskąd ja znam to udawanie hehe

                              Domi a jaki tran dajesz?bo ja mam w zelkach taki smaczny

                              oby szybko wyzdrowiała!!!

                              i tzrymam kciuki za nowa pracę


                              Skomentuj


                                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                                A może ona się nie najada? Bo dzisiaj przez cały dzień zjadła tylko kawałek chlebka suchego, kawałek arbuza i parę borówek no i cycusia z cztery razy. To bardzo mało na 14 miesięczne dziecko, nie uważacie? Obiadu to wcale nie ruszyła
                                Anik no w dzień nie je po kilka razy je w nocy. Gdybyś sama podjadała w nocy to w dzień byś też nie była głodna. Normalna sprawa. Paulince się
                                wszystko pomieszało.
                                Oczywiście zrobisz jak uważasz, ale ona ma już 14 miesięcy a zauważ, że je jak małe niemowlę.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X