Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A tak w ogóle to witam wszystkie Panie
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      witajcie Mamusie,
      ja tak tylko na chwilę,bo nie umiem się wkręcić w wir krejzolek...
      gratuluję Ewelynce córuni,

      jedyne co chcę wam napisać, to to że mój synek jest w przedszkolu a mnie jest smutno, jakoś cicho w domu - kogoś mi brakuje....
      Juluś nawet nie zapłakał dzisiaj jak się rozstawaliśmy-dzielny chłopak
      teraz kolej na Mamusię - poszukiwania pracy


      ps. sikornik a tej kaszki Johnemu to nie za dużo dałaś?120ml to sporo dla takiego malucha może go zamuliło i zwymiotował z przesytu? poza tym skoro on ma nietolerancję laktozy
      to w takiej kaszce takowa jest....mój Julek wymiotował - tak mu się nietolerancja objawiała
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        hejka dziewczynki,
        u nas dzis jakos poszło w przedszkolu, zrobilam zakupki, poszłam na lumpy do sasaidki teraz obiadek gotuje. A prasowanie czeka.

        Colorka- jak tam Amesia? lepiej?.

        Sila86 podaje wymiary: dł całkowita 78.5
        nogawka od kroku 32
        rekawek 28.

        mam jeszcze bordowa kurtke zupełanie nowa w podobnym rozmiazre.
        A cena coz do uzgodnienia

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          Izabelka22- dzielimy podobny los. ja wlasnie bede cv pisac. Oczywiscie praca podpoiwedizana przez znajoma i musiałabym sie z 1 zawodem przeprosic. A ja lubie przychodnie-szkoda tylko ze taka marna plasca za to jest
          A jak u Julka z jedzeniam?

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            Izabelka, jak to nie umiesz się wkręcić w wątek krejzolek??? Pisz kochana, pisz po prostu i bądz pewna że Twoje posty nie są pomijane. Ja zawsze jeśli juz wejdę na forum staram się czytać wszystko uważnie i nikogo nie lekceważyć. Wiem, jak to jest, kiedy inni Cię nie dostrzegają! Właśnie, napisz co tam u Julianka, pisałaś już pare dni wcześniej że Julek w przedszkolu radzi sobie nieżle, to fajnie, zwłaszcza że miałaś takie obawy wcześniej...

            Domi, nie wiem dlaczego mi wyświetla że masz 4 wpisy na blogu, a tylko dwa umiem znależć


            Skomentuj


              Dziewczyny jak się robi bigos?
              To znaczy tak mniej więcej wiem jak ale nie mam pojęcia ile dać słodkiej kapusty a ile kiszonej? Ale jak możecie to poproszę jakiś przepis od A do Z.
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Dominika to rzeczywiście możemy sobie podać rękę co do naszego najbliższego życia dzieci w przedszkolu a mamusie pracy szukają
                jakie to trudne,
                to w jakim zawodzie będziesz szukać pracy?
                Julek je w przedszkolu bardzo ładnie, podglądaliśmy go przez drzwi jak był obiadek - łza w oku się kręci na ten widok... ale dzielny chłopak
                a jak Twoja Amelcia z jedzeniem w przedszkolu?
                właśnie będę zbierać się po niego, muszę dojechać autobusem jakieś 20minut...
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Iza- moja je róznie, wczoraj tylko sniadnko zjadła;(. Ja po nia kolo 15 ide.
                  A praca teraz jestem na cwierc etatu w przychodni, a bede szukac jako biochemik, a ty?

                  AMELCIA ur. 08.02.2007

                  Skomentuj


                    dzieki Lulla,,,,będę pisać
                    ale teraz zmykam po synunia
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      ANik to zalezy czy lubisz slodszy czy kwasniejszy. Ja robei pol na pol zazwyczaj. Kapuste gotuje osobno i do kazdej wkladam zeberko, do slodkiej ziele i lisc laurowy Mieso przesmazam z cebula i podlewam sliwowica, jakas kielbache do tego, potem obieram jeszcze zeberka. Potem wszystko lacze, doprawiam , dorzucam pzrecier pomidorowy lub pol puszki pomidorow i podgrzewam przez kilka dni ok godzinke Czasem dodaje grzyby, sliwki ... zalezy czy ma to byc bigos "bogaty" czy "biedniejszy"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A śliwki to jakie? bo mam pełno na drzewie
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          E to wrzucaj
                          A na "zas" zrob sobie sliwowice

                          Skomentuj


                            Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                            ps. sikornik a tej kaszki Johnemu to nie za dużo dałaś?120ml to sporo dla takiego malucha może go zamuliło i zwymiotował z przesytu? poza tym skoro on ma nietolerancję laktozy
                            to w takiej kaszce takowa jest....mój Julek wymiotował - tak mu się nietolerancja objawiała
                            kaszka jest ryżowa, a nie mleczno-ryżowa, nie ma laktozy
                            i jak wsypałam łużkę to i tak wyszła bardzo rzadka bo on innej nie wypije, a juz sam kleik ryzowy je bardziej gęsty, może nie polubił i tyle
                            on tylko by pił samo mleko i jakdł marchewkę z jabłkiem
                            a pediatra kazał już dawać zupy, a od połowy miesiąca juz z mięsem
                            a kaszke raz dziennie obowiązkowo...

                            Skomentuj


                              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                              Sikornik
                              a w Ikei pościele dla dzieci są w wymiarach 200x150 na kołdrę i 50x60 na podusię. A jaką lampkę masz zamiar kupić??
                              Aniu lampkę chcę taką bo daje ładne światło w nocy:


                              mamy już taką:
                              http://www.kataloglamp.pl/Lampy-dzieci-ce.php
                              (ta trzecią z samochodzikiem)
                              ale dla mnie jest na noc za jasna, a w dzień a i owszem ładnie w pokoiku Johnnego wygląda
                              dla dziewczynek też są niezłe modele
                              Last edited by sikornik; 04-09-2009, 13:00.

                              Skomentuj


                                Sikornik- lampka fajna, mamy taka i sprawdza sie , swiatełko jest ciepłe. wystarcza na noc i co najwazniejsze nie razi

                                AMELCIA ur. 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X