Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwszy raz słyszę że urodzin się nie przekłada wstecz Imprezę robi się wtedy kiedy Tobie najlepiej pasuje

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      A jeszcze jedno urodziny wypadają w poniedzialek i trzeba je przelozyć,słyszałam że urodzin nie przekłada się wstecz co o tym sądzicie?
      Ana myślę że spokojnie można przekładać wstecz, bliżej tej soboty wypadaja niż następnej więc ja na twoim miejscu bym podonie zrobiła


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        aniu - imprezę dla dzieciaków zrób koniecznie w sobotę i określ godzinę, do której mają być dzieci odebrane.Ja zrobiłam błąd rok temu i jeden osesek siedział u mnie prawie do 22.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Colorka dużo zdrówka dla Amesi
          Diabełku tak się cieszę że may już przybiera na wadze i że już po szczepieniu
          a karmicie sie jeszcze trochę cycem czy już tylko butlą???


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Mozna przekładać, ja znam przesąd że nie składa się życzeń wcześniej

            Skomentuj


              Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
              aniu - imprezę dla dzieciaków zrób koniecznie w sobotę i określ godzinę, do której mają być dzieci odebrane.Ja zrobiłam błąd rok temu i jeden osesek siedział u mnie prawie do 22.
              dokładnie
              my z Julką na zaproszeniach napisałysmy godziny początku i końca urodzin bo rok wcześniej też jedna dziewczynka do 20 siedziała a dodam że to były 5 urodziny, chyba rodzice się dopiero zorientowali że dziecka nie ma jak miało iść spać bo matka taka zmieszana przyjechała i z 5 minut przepraszała


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Ja tam przekladalam zawsze tak jak mi wygodnie, a zyczenia przewaznie spoznione skladam, a nie przedwczesne. Nie ma sensu sie przejmowac durnymi przesadami.

                No juz wyrzutow sumienia z powodu butli nie mam, bo widze, ze mlodemu takie karmienie sluzy i mam pewnosc, ze nie jest glodny =)
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Z tym składaniem życzeń to różnie jest. Mój nowy teść nie obchodzi np. imienin, alo urodzin -już nie pamietam i jk się do niego zadzwoni w ten dzień to wcale nie jest zadowolony, a jak z kolej nie zadzwoni się równo w ten dzień co obchodzi - to murowana obraza na pół roku. Acha i życzenia trzeba osobiście - czyli nie: ode mnie i mojej rodziny (żony, syna itp), tylko każdy powinien osobiście.Pokopane rowno, dlatego długo już się nie widzielismy, ani nie rozmawialiśmy




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny. Moja Paula zaczęła wstawać o wpół ósmej czyli chodzę nie wyspana, ale za to gołąbki na obiad już się gotują. Coyotka jak samopoczucie? Moja mała jeszcze dzisiaj nic nie jadła, tylko trochę cyca popiła
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Hej Anik, trzymam się dzielnie swojego terminu
                      Planuje na przyszły weekend - zobaczymy jak wyjdzie w praniu.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        zwrócił mleko z kaszką

                        Dziewczyny właśnie podałam Młodemu mleko 120 ml z łyżką (dużą) kaszki ryżowej z jabłkiem Nestle - zwymiotował, w nocy bardzo niespokojnie spał, po karmieniu samym mlekiem o 3 nie chciał spać i bardzo płakał
                        czy ja mam sie martwić???

                        Skomentuj


                          Sikornik obserwuj malucha, ale wizyta u pediatry nie zaszkodzi. Bo skoro to nie tylko po kaszce to chyba coś mu na brzuniu siedzi. A po drugie (to jest tylko moje zdanie ) nie za wcześnie ta kaszka ?? Jonek ledwo co 3 miesiace skończył. Dawałaś mu już samo jabłko ??
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                            Hej Anik, trzymam się dzielnie swojego terminu
                            Planuje na przyszły weekend - zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
                            Ale męża to masz już na stałe przy sobie?>
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Jony ma juz 4 miechy
                              Obserwuj, masuj brzusio albo idz do pediatry ktory zbada mlodego, zobaczy czy brzuch jest miekki itp choc pewnie tez poradzi obserwowac. Moze mu cos dolegac a moze ma zly dzien stad te marudzenie , moze nie miec to zwiazku z jedzeniem.

                              Skomentuj


                                Gopi o tak !! Masz rację 4 miesiące uciekł mi jeden miesiąc. A no to może i nie za wcześnie

                                Jak tam na weselu się bawiłaś ?
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X