Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
    To ja już nie wiem co to, póki co są co godzinę trwają jakieś 10 minut i przechodzą, teraz czekam na kolejny Jakaś masochistka jestem
    Mnie najpierw też brały co godzinę od 6 rano do 16, później już z dwa razy na godzinę o 18 zgłosiłam się do szpitala, a o 19 20 już szłam na porodówkę, Paulę wyciągnęli o 20 55. Ewylinka jakby co to przed wyjazdem do szpitala wpadnij się pożegnać
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      to niech rośnie i kwitnie,

      anna31, tak Julek z lutego,
      niestety albo stety od wtorku czeka go przedszkole - masakra
      on od 2,5 roku tylko ze mną, obawiam się, że może być baaaardzooo ciężko,
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        Colorka dzięki wielkie to u mnie pewnie będą te przepowiadające ale bolesne mam nadzieję że niedługo miną Anik ja serio, serio nigdzie się nie wybieram Moja psychika jeszcze nie gotowa, phi ja cała nie gotowa nawet torba nie spakowana i niektóre rzeczy nie kupione

        Skomentuj


          Evylynka a torbę masz już spakowaną?
          jak dużo forumowych dzieci idzie już do przedszkola!

          Skomentuj


            Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
            to niech rośnie i kwitnie,

            anna31, tak Julek z lutego,
            niestety albo stety od wtorku czeka go przedszkole - masakra
            on od 2,5 roku tylko ze mną, obawiam się, że może być baaaardzooo ciężko,
            A może zrobi Ci niespodziankę i będzie bardzo zadwolony i zapomni choć na chwile o Tobie
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              Evylynka a torbę masz już spakowaną?
              jak dużo forumowych dzieci idzie już do przedszkola!
              Amesia w przyszłym roku we wrześniu też , mam taką nadzieję
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Evylynka napisałyśmy w tym samym czasie ja już bym się dla spokoju zaczęła pakować

                Skomentuj

                •    
                     

                  ewelynka psychicznie to chyba żadna pierworódka nie gotowa, więc nic się nie martw, to normalne... ale lepiej się spakuj
                  ja nie zdążyłam się spakować, bo mi Julek wyskoczył w 35tygodniu, nagle bez skurczy przepowiadających....więc psychicznie to było ze mną bardzo kiepsko (jeszcze miesiąc po porodzie)
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                    to niech rośnie i kwitnie,

                    anna31, tak Julek z lutego,
                    niestety albo stety od wtorku czeka go przedszkole - masakra
                    on od 2,5 roku tylko ze mną, obawiam się, że może być baaaardzooo ciężko,
                    Ja sobie nie wyobrażam żeby moja teraz poszła do przedszkola,chociaż ona to takie cyganiątko jest z każdym zostanie i z każdym pójdzie


                    Skomentuj


                      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                      Anik ja serio, serio nigdzie się nie wybieram Moja psychika jeszcze nie gotowa, phi ja cała nie gotowa nawet torba nie spakowana i niektóre rzeczy nie kupione
                      Psychika to chyba się nie przygotuje A i ja nie miałam żadnych skurczy przepowiadających. Po prostu obudziłam się rano i szósty zmysł chyba mi podpowiedział, że moje kochane maleństwo chce mnie zobaczyć i o 8 rano powiedziałam do męża, że pewnie mnie dzisiaj do szpitala odwiezie
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja już spadam miłej nocki
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          ja się boję o Joasię. siedziała przecież z opiekunką i ogólnie było ok, ale teraz przez te trzy miesiące taka przylepa się zrobiła, jak ktoś obcy przyjdzie to zaraz płacze. aż się boję co to będzie za miesiąc!

                          Skomentuj


                            co do przedszkola to moj synek wlasnie sie do niego wybiera i przez to to ja mam wielkiego stresa
                            ŁUKASZ 08.09.2006

                            NATALIA JULIA 30.11.2007



                            Skomentuj


                              Jaroszka co tak szybko nas opuszczasz???
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                ja przez te skurcze przepowiadające to tylko czekałam na poród no ale ta moja mała złośnica wybrała sobie inny termin bo chyba jej było za dobrze i co dzień myślałam ze już juz urodzę a tu lipa 10 dni po terminie wywołana wyszła
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X