Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub mam dłuuugo karmiących piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

    dołączam do klubu...mój Maciej ma 2lata i 6 miesięcy i w ciągu dnia nie pije cyca dopiero miesiąc( zasypiał przy nim w południe) jednak mamy jeszcze nocne karmienia zasypia przy cycku mimo tego że zje obfitą kolację to chociaż musi trochę possać i standardowo budzi się nad ranem około 4, próbowałam już zakończyć karmienie ale ciągle jest płacz i lituję się , wiem że już nie powinnam dawać ale jakoś psychicznie nie umiem

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

      Napisane przez kasia8120 Pokaż wiadomość
      dołączam do klubu...mój Maciej ma 2lata i 6 miesięcy i w ciągu dnia nie pije cyca dopiero miesiąc( zasypiał przy nim w południe) jednak mamy jeszcze nocne karmienia zasypia przy cycku mimo tego że zje obfitą kolację to chociaż musi trochę possać i standardowo budzi się nad ranem około 4, próbowałam już zakończyć karmienie ale ciągle jest płacz i lituję się , wiem że już nie powinnam dawać ale jakoś psychicznie nie umiem
      2,5 roku i ssie cyca no comments
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        #93
        Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

        Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
        2,5 roku i ssie cyca no comments
        ja znam przypadek ze dziewczynka miała 3lata i nadal cycka ciągła to dopiero no comments..
        FROCH

        Skomentuj


          #94
          Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

          mój starszy syn ciągnął do 3,5 roku
          nie wiem jak to zniosłam!!!!!
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #95
            Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

            Mojej ciotki córka ciągnęła do 3 lat, ale był to koszmar .... ona nie mogła w towarzystwie normalnie posiedzieć. Jak już mała była znudzona czy zmęczona to wiecznie ją ciągnęła, bluzkę do góry zadzierała.

            A ostatnio byłam u znajomych i Ci z kolei opowiadali o swojej kuzynce, która odstawiała swojego 3 -letniego synka.
            No więc mama mówi do chłopca,że cycusie są chore i nie dają mleczka.
            I było ok... przez 2 tygodnie, po których smyk przychodzi do mamy i pyta:
            "mamo a te cycusie długo będą jeszcze chore?" a mama odpowiada: "Tak, kochanie. W cycusiach już nie będzie mleczka", na to chłopiec "To po co Ci cycusie, jak nie chcesz mi mleka dać? "

            Wszystko ładnie pięknie, ale nie wolno przesadzać w drugą stronę. Karmienie piersią bardzo szybko przeradza sie z aspektu zdrowotnego do przyzwyczajenia.
            Last edited by FamilyTree; 04-11-2009, 22:43.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #96
              Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

              w takim razie i ja dołączam Milenka urodziła się 27.01.2008, jeszcze cyca...




              "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

              Skomentuj


                #97
                Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                a co to no comments? przecież to klub mam długokarmiących...




                "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                  a co do jedzenia wyłącznie cyca, u nas było identycznie, ale ograniczyłam cyca do 3 razy dziennie i zaczęła jeść




                  "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                    a jak sobie radzicie z głupimi odzywkami "to ty jeszcze karmisz??????"




                    "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                    Skomentuj


                      Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                      Napisane przez Aniinka Pokaż wiadomość
                      a co to no comments? przecież to klub mam długokarmiących...
                      to że to klub mam długokarmiących oznacza, że nie można tu wypowiedzieć swojej opinii jeżeli nie jest pozytywna ???

                      a co do odzywki "to ty jeszcze karmisz??????" dla mnie nie jest głupia jak widze 2-3 latka który szarpie mamy bluzkę i domaga sie cyca, przy czym ma wszystkie zęby , mówi i je stałe produkty, dla mnie to jakieś co najmniej dziwne , przecież to juz nie niemowle tylko małe dziecko, ja poprostu uważam że na wszystko jest czas , a karmienie powyżej roku to juz tylko przyzwyczajenie , równie dobrze można karmic 6 latka , bo lubi i sie domaga
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                        Ja tez karmilam swoje dziecko dlugo bo az 19 miesiecy i jak dla mnie stanowczo za długo bo mialam w planach tak do roku ale tak jakoś zeszło W końcu powiedziałam dość i koniec cyckania bo niewyobrazam sobie karmić dwulatka.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                          Ja swojego karmiłam 2 lata. Przestałam tylko dlatego, że zaczynał mieć próchnicę - ssał głównie w nocy i zasypiał z cysiem w buzi. Mimo wszystko wiem, że to było dla niego najlepsze, okazało się że jest alergikiem-astmatykiem i to karmienie w bardzo dużym stopniu uchroniło go od częstego chorowania przez te 2 lata. Jak był na cysiu nie chorował ani razu, zapalenia oskrzeli zaczęły się po odstawieniu cysia. Córeczkę zamierzam karmić równie długo i nie przejmować się tym co mówią (i myślą) inni.
                          WHO zaleca karmienie piersią nawet przez 3 lata - tak, wiem dotyczy to głównie biednych afrykańskich dzieci narażonych na głód, ale o pozostałych mówi o 2 latach.
                          Ja nie wyrażam swojego zdziwienia(zbulwarsowania?) jak ktoś karmi butelką duże dziecko, dlaczego ktoś miałby komentować MOJE karmienie piersią?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                            [QUOTE=111kurczak;145810]Ja swojego karmiłam 2 lata. Przestałam tylko dlatego, że zaczynał mieć próchnicę - ssał głównie w nocy i zasypiał z cysiem w buzi. Mimo wszystko wiem, że to było dla niego najlepsze, okazało się że jest alergikiem-astmatykiem i to karmienie w bardzo dużym stopniu uchroniło go od częstego chorowania przez te 2 lata. Jak był na cysiu nie chorował ani razu, zapalenia oskrzeli zaczęły się po odstawieniu cysia. Córeczkę zamierzam karmić równie długo i nie przejmować się tym co mówią (i myślą) inni.
                            WHO zaleca karmienie piersią nawet przez 3 lata - tak, wiem dotyczy to głównie biednych afrykańskich dzieci narażonych na głód, ale o pozostałych mówi o 2 latach.
                            Ja nie wyrażam swojego zdziwienia(zbulwarsowania?) jak ktoś karmi butelką duże dziecko, dlaczego ktoś miałby komentować MOJE karmienie piersią?[/QUOTE]


                            trafiłaś w sedno kurczak z tym ostatnim zdaniem
                            mój młody ma 19 miesięcy - karmię i nadal zamierzam co najmniej do 2 lat.
                            powiem wam że teraz leżelismy w szpitalu 3 tygodnie, mały nie mógł nic jeść przez 3 dni i dzieki temu że jadł cycusia nie dostawał jedzenia przez sonde. szybko tez zdrowiał i goiły sie rany.
                            lekarka powiedziała że w tej sytuacji to było zbawienie że karmię go piersią więc jak widzicie zalezy od sytuacji
                            aha i powiedziała że on nadal dostaje z mlekiem przeciwciała
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                              Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                              to że to klub mam długokarmiących oznacza, że nie można tu wypowiedzieć swojej opinii jeżeli nie jest pozytywna ???

                              a co do odzywki "to ty jeszcze karmisz??????" dla mnie nie jest głupia jak widze 2-3 latka który szarpie mamy bluzkę i domaga sie cyca, przy czym ma wszystkie zęby , mówi i je stałe produkty, dla mnie to jakieś co najmniej dziwne , przecież to juz nie niemowle tylko małe dziecko, ja poprostu uważam że na wszystko jest czas , a karmienie powyżej roku to juz tylko przyzwyczajenie , równie dobrze można karmic 6 latka , bo lubi i sie domaga
                              kala z Twojej wypowiedzi bije jakaś nienawiść do matek karmiących piersią
                              podejrzewam że karmisz butlą skoro tak krytykujesz
                              no i może zazdrościsz...



                              a my już pożegnalismy cyca jest tylko rano jakieś 2 -3 muknięcia i troche mi smutno
                              no i wkurza mnie robienie porannego mleka, tak to cyca dawałam a tak muszę wstawać wodę grzać ech mineły piekne czasy cyckowania


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                                kala z Twojej wypowiedzi bije jakaś nienawiść do matek karmiących piersią
                                podejrzewam że karmisz butlą skoro tak krytykujesz
                                no i może zazdrościsz...



                                a my już pożegnalismy cyca jest tylko rano jakieś 2 -3 muknięcia i troche mi smutno
                                no i wkurza mnie robienie porannego mleka, tak to cyca dawałam a tak muszę wstawać wodę grzać ech mineły piekne czasy cyckowania
                                że co przepraszam nienawiść do matek karmiących piersią zastanów sie co piszesz kobieto i nie mierz innych swoją miarą !!!! do głowy by mi to nigdy nie wpadło no ale tobie wpadło więc chyba z tobą coś nie tak!!!!

                                a co dokarmienia mojej córki to owszem teraz karmie ją butlą, a raczej łyżeczką bo z butli tylko pije i nie czuje zazdrości wobec matek które karmią piersią bo nie to jest wyznacznikiem macierzyństwa i byacia dobrą matką lub nie, ale widać ty tego nie pojmujesz

                                a owszem karmienie 3 latka piersią wydaje mi sie dziwne i lekko niesmaczne i takie mam zdanie i napewno go nie zmienie po zaczepnej twojej wypowiedzi !!!
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X