Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego właśnie to imię.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    ewelka....Pola czy Apolonia???

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Moja Darunia

      Nasza córcia ma na imię DARIA, oboje z mężem uznaliśmy, że jest to odpowiednie, mało spotykane i fajne imie. Gdyby był chłopiec to byłby Mateuszek.

      Skomentuj


        #78
        Mi od zawsze podobały się imiona Kuba i Maciuś.Jak byłam mała moje ukochane misie miały tak na imięA teraz mój ukochany Synek ma na imię Kubuś Poza tym słyszałam, że wszystkie Kubusie to faje chłopaki

        Skomentuj


          #79
          Gaja to imię greckiej bogini ziemi, pramatki wszystkiego, co żyje i wyrasta z ziemi....TAK MA NA IMIE NASZA CÓRA..CZY ŁADNIE..?!DLA NAS CUDNIE...I JAK NAJBARDZIEJ DO MAŁEJ PASUJE....
          Attached Files
          mama Gaji

          Skomentuj


            #80
            Ja natomiast kiedyś znałam takiego Igorka i on był przecudnyTak bardzo mi się spodobał że jak się dowiedziałam że będę mieć synka powiedziałam że będzie Igor i tak zostałoMąż miał na początku do mnie o to pretensje ale potem zaakceptował
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              #81
              Mój synek ma na imię Julian, wybór imienia dla chłopca był dla nas bardzo trudny, więcej typów mieliśmy dla dziewczynki.
              Trudny, ponieważ wszyscy nasi znajomi mają synków (niektórzy nawet już dwóch), większość imion była już zajęta

              To co braliśmy pod uwagę przy wyborze imienia: to to by nie było zbyt oklepane ale i zbyt wymyślne.

              Wybór padł na Juliana, sami nie byliśmy przekonani w 100% ale tak w 99% co do imienia , rodzina wokół dziwiła się na to imię (babcia miała swój typ: Igor)
              Dzisiaj nie wyobrażam sobie innego imienia dla mojego szkraba.
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                #82
                My mamy, Tomasza, bo założyłam się z kolegą z ławki, że jak będzie syn , to nazwę go Tomasz (imię kolegi), a ja stawiłm uparcie na córeczkę Oliwkę. Trochę się zdziwiłam widząc to i owo w kroczu, więc nie mogło być inaczej jak Tomasz

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  moja coreczka ma na imie Malgorzata a to dlatego ze zawsze mi sie podobaly imiona ktore mozna skracac na wiele sposobow ja sama mam takie imie gdzie trzeba skracac "na sile" i dlatego imie takie a nie inne



                  Skomentuj


                    #84
                    Moja córeczka ma na imię Nikola. Po wielu sporach co do imienia dziecka doszliśmy z mężem do wniosku że najlepiej jak ja wymyślę imię dla dziewczynki a mąż dla chłopca. I tak miał być Rafał albo Nikola. Dobrze że mamy dziewczynkę bo Rafał niezbyt dobrze mi się kojarzy.
                    NIKOLKA-30.08.2008

                    Skomentuj


                      #85
                      Szymon - wybrałam bo oznacza "Bóg wysłuchał" a modliłam się o synka i wysłuchał. Mąż nie chciał ale jak mu kazałam wybrac to też nie wiedział jakie, żadne mu sie nie podobało. Miał byc jeszcze Witek ale mamy kolegę o tym imieniu więc mąż zgodził się na Szymona. Teściom i babci męża się nie podoba to imię i próbowali nam wybierac ale ja się nie dałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        W każdej ciąży miałam jakieś dziwne przeczucia jaka będzie płeć i tak za pierwszym razem zaczęłam ni z tego ni z owego mówić do dzidziusia Dawid,jak się okazało słusznie bo urodził się syn.Nie wiem jak bym nazwała dziewczynkę bo byłam przekonana że to chłopak
                        Za drugim razem z mężem ustaliliśmy że chłopak to Bartosz a dziewczynka Zuzia.No i znowu coś mnie wzięło i zaczęlam mówić do brzucha Julia i tak zostało,bo urodziła się dziewczynka
                        Ale jak wpadliśmy z trzecim słoneczkiem to mąż powiedział że to on wybierze imię i choćbym na rzęsach stawała to dziecko będzie się tak nazywać.Powiedziałam mu że ma się szykować na chłopca-wymyślił Adam.
                        No cóż pogodziłam się Jest Adaś
                        Dawid 06.03.1995
                        Julia 18.05.2004
                        Adaś 30.06.2008



                        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                        Skomentuj


                          #87
                          U nas dzidzia sama wybrała sobie imię Mieliśmy dwa imiona Oktawian i Wiktoria. Okazało się że to dziewczynka ale....jakoś Wiktoria przesatło mi się podobać bo nagle okazało się że co druga dziewczynka ma tak na imię Więc myśleliśmy nad innym. Pewnego wieczoru siedząc przed telewiozorem wymyślaliśmy imiona nie wiem dlaczego przyszło mi do głowy Martna zapytałam męża czy mu się podoba powiedział że nawet fajne. Po 5-10 min od naszej rozmowy zadzwonił telefon ( była może 21:00) mąż odebrał i usłyszał w słuchawce głos dziewczynki "dobry wieczór czy mogę rozmawiać z Martynką" Chyba nie muszę mówić jaka była nasza reakcja już nie mieliśmy innego wyjścia.

                          Skomentuj


                            #88
                            Imiona

                            Ola nie wiem skąd się wzięła bo miała być od poczatku Kubą i jakoś tak wyszło że wygladała Olowato. Malwinka miała być Marysią a jakoś nikt nie brał pod uwagę że to może być chłopiec, żadne imie nam nie pasowało... Marysia się średnio mężowi podobała i w końcu wyszło że jest Malwinka przynajmniej dość oryginalnie
                            Pozdrawiam wszystkich rodziców.

                            Skomentuj


                              #89
                              Ja jak byłam w ciąży to do męża zadzwoniła pani w sprawie przedłużenia abonamentu na telefon kom.i przedstawiła się jako Marlena i tak spodobało mu się to imię że postawił na swoim. Mnie bardziej podobało się Amelka zrobiliśmy nawet losowanie no i oczywiście wiadomo kto wygrał..


                              Skomentuj


                                #90
                                Z racji tego,że w naszej rodzinie większośc stanowią dziewczyny trudno nam było wybrac imię,dla naszej córeczki,które by się nie powtarzało i zarazem nam się podobało.W końcu mąż znalazł i 9.07.2008 przyszła na świat Nadia...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X