Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wiktoria urodziła się w 40 tygodniu.
    Jest niezłym pulpecikiem, choć ważyła 2980g. przy wzroście 55cm.
    Będzie pewnie niska-tak jak rodzice
    Wiktoria
    MOJA MYSZKA

    Skomentuj

    •    
         

      Nataniel - 4600 i 61cm

      Skomentuj


        A mój Nataniel miał 3530 na 55 cm

        Skomentuj


          Moja Natalka ważyła 3150 i miała 54cm długości

          Skomentuj


            mój Michałek ważył przy urodzeniu 3.650 i mierzył 57cm
            teraz ma 10tygodni i waży 7kg!!!

            Skomentuj


              Moja Gabrysia ważyła 2310g i 50cm a urodziła się w 38 tygodniu ciąży. Ciąża była zaplanowana i od samego początku bardzo o siebie dbałam i dobrze odżywiałam. W czasie ciąży przytyłam 14kg. Moja córcia urodziła się z cechami dystrofii wewnątrzmacicznej, nie wiadomo niestety skąd to się wzięło (przez ostatnie 4 tygodnie w brzuszku wogóle nie przybrała na wadze). Nie pale ani nie pije. Na szczęście niunia już nadrobiła zaległości a w swoim rozwoju pewnie przegoniła niejednego rówieśnika.Pozdrawiam




              Skomentuj


                Moja Natalka ważyła 4250g a mierzyła 60 cm... była główną atrakcją na oddziale wsród położnych, bo długo się am takie duże dziewczynki nie rodziły

                Skomentuj

                •    
                     

                  Moja babcia mi mówiła:
                  "Niech się mały rodzi i duży rośnie"

                  Jak na razie pierwsza część się zgadza. Jaś ważył 2900 i mierzył 50 cm


                  Skomentuj


                    hejka

                    Mój synek ważył 2940 g i miał 54 cm (urodził się 2 tygodnie przed terminem)
                    Myślę że waga i wzrost dziecka zależy od tego jacy są rodzice (zbudowani) i ile oni ważyli jak się rodzili, czytałam na ten temat i zgadzam się ze stwierdzeniem ze waga jest wypadkowa wagi urodzeniowej obojga rodziców
                    Last edited by zuzerka; 18-05-2009, 07:22.
                    http://www.mamacafe.pl/suwak/4842.png

                    Skomentuj


                      Moja natalka urodziła sie w 40 tygodniu, ważyła 4180 i miała 56cm, a ja się nie zgodze z poprzedniczką, bo ja sie urodziłam z wagą 3200, a mąż 3300 oboje w terminie, waga dziecka zależy od diety matki w ciąży, a ja lubiałam sobie pojeść :-)) i sama w ciąży strasznie dużo przytyłam bo łacznie prawie 30 kilo!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mój Andrzejek ważył 3490 i miał 53 cm

                        Skomentuj


                          Natalia 2700 53cm
                          Hanna 2300 49cm
                          w drugiej ciąży miałam mało wód płodowych
                          Jestem raczej drobna i mój mąż też nie należy do największych więc wydaje mi się że moje pociechy dlatego nie bedą rosłe
                          Słyszałam też opinię że pierwsze dziecko jest zwykle mniejsze, ale u mnie się to nie sprawdziło . Jeśli chodzi o długość mojej ciąży to w obu przypadkach było podobnie (różnica 2 tyg) obie były donoszone.

                          Skomentuj


                            Michał ważyl 2560 i mierzył 53 cm. Kiedy byliśmy na badaniu 3d lekarz stwierdził, że Misiu będzie szczupły ponieważ ja i mój partner jesteśmy "chudzi"

                            Skomentuj


                              Moja Gabulka miała 3,490 kg i mierzyła 56 cm. W ciąży nie brałam żadnych witamin, tak naprawdę wystarczy tylko odpowiednia dieta i wtedy nie trzeba żadnych suplementów. I to co jemy w ciąży na pewno ma wpływ na masę urodzeniową dziecka.

                              Skomentuj


                                Moja Amelka jak przyszla na swiat (przez cesarskie ciecie niestety)
                                wazyla 3830 a dluga byla na 57 cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X