Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja Daria ważyła 3850 i mierzyła 58 cm, nie wiem od czego zależy waga urodzeniowa, może to geny, może posiłki mamy podczas ciąży.

    Skomentuj

    •    
         

      hajka

      moj Igorek wazyl 3900 i mial 54 cm, a ja przytylam 31 kilo

      Skomentuj


        3740 i 56cm
        trudno było uwierzyć gdzie On się zmieścił.
        nastawiałam się na jakieś 2900...

        Skomentuj


          Tomasz

          Tomcio miał 3555 gramów i 55 cm

          Skomentuj


            Witam, moja kruszynka miala 2800 i 50cm.,aha i mam pytanie jak byly mierzone wasze dzieci?? bo np.moja po porodzie byla mierzona z paluszkami czyli ze stopa a jak poszlismy pierwszyraz do lekarza dzieciecego to byla mierzona normalnie,
            (nie wiem czy mozecie sobie wyobrazic co mam na mysli?? ale np.po porodzie byla mierzona jak by stala na paluszkach a w lekarza normalnie jak by stala)

            Skomentuj


              Witajcie mamuśki! Moja Amelcia miała 3600 i 53 cm jak się urodziła, teraz ma prawie 5 miesięcy i ma 7 kg . Ja myśle, że to jest zależne chyba od genów, bo ja miałam taką samą wagę jak się urodziłam. Pozdrawiam i ściskam
              [link=http://www.mamacafe.pl/][image noborder]http://www.mamacafe.pl/suwak/4341.png[/image][/link]

              Skomentuj


                Witam! Moja córka miała 3070 i 53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Igorek mój synek ważył 4150 a mierzył 59 cm. Był duży bo jadłam dużo arbuzów w ciąży

                  Skomentuj


                    Mój synek Jaś ważył 2900 i miał 50 cm. Myślę, że jest to uwarunkowane genetycznie. Ja jak się urodziłam ważyłam 2980 a mąż 3100.


                    Skomentuj


                      witam moja córeczka wazyła 3270 i miała 56 cm. ja ciąże kiepsko znosiłam do 7 miesiąca męczyły mnie wymioty takie konkretne, przytyłam niecale 9kg, a Niunia urodziła sie o czasie, zdrowiutka i duża jak na mój malusi brzuszek. po miesiącu ważyła juz 4600

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moja Kasieńka ważyła 4100g i miała 56 cm!
                        Mój Ignaś za to 3700g i miał 52cm!
                        Ifka71

                        Ignaś
                        ur.22 grudnia 2008


                        www.mamacafe.pl/suwak/4746.png

                        Skomentuj


                          moja Hania jak się urodziła ważyła 3880g a mierzyła 63 cm. moim zdaniem waga i wzrost są uwarunkowane genetycznie i przeważnie zbliżone do "wymiarów" rodziców :-)
                          aniawlkp86

                          Skomentuj


                            Moja Weronika urodziła się z waga 3640 i miała 55 cm

                            Skomentuj


                              Marcin 3440g 50cm

                              Skomentuj


                                Moja córka ważyła po porodzie 3670 i miała 53 cm także w granicach normy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X