Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsze Kroki Waszych Pociech

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    pierwsze kroki

    Ola miała 10 miesięcy jak po prostu zaczęła chodzić (jeszcze dobrze stać nie umiała). Malwinka poszła dopiero kiedy była pewna że sie nie przewróci czyli miała 12 ,5 miesiąca i już chodziła dobrze. Pierwsze kroki z miesiąc wczesniej.
    Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Napisane przez beatka24 Pokaż wiadomość
      Dziś moj skarbuszek zrobił samodzielne, pierwsze kroki. troszke niesmiało ale tak mu sie spodobało że co chwila wstaje idzie kilka kroczków i bach na pupe
      gratulacje moj synus na poczatku sobie pomagal raczkowaniem a teraz juz prawie caly czas biega na nozkach a zaczal 10 dni temu

      Skomentuj


        #63
        Chodzimy

        Witam Wszystkich moja mała Zuzia ma obecnie 11 miesiecy i chodzi juz od ponad miesiąca raczkować zaczęła jak miała 5 miesięcy ciągle gdzieś ją nosi
        Zuzia




        Skomentuj


          #64
          witam. Moja Hania swoje pierwsze kroczki postawiła gdy miała 10 miesięcy,natomist samodzielnie zaczęła chodzić gdy miała 17 misięcy. Teraz ma 18 miesięcy z kawałkiem
          aniawlkp86

          Skomentuj


            #65
            Mój Domiś miał równe 10 miesięcy jak zaczął chodzić , od razu się rozgręciłi zamiast chodzić to biegał , tak zostało Mu do dzisiaj

            Skomentuj


              #66
              Nasza córcia mając 11 miesięcy sama zaczęła chodzić przy meblach, a 2 miesiące pozniej odważyła się zrobić samodzielne kroczki. Pozne chodzenie miało związek z rehabilitacją, która Amelka przechodziła z powodu asymetrii i napięcia mięśniowego.

              Skomentuj


                #67
                Maksymilian swoje pierwsze samodzielna kroki zrobil na tydzien przed swoimi pierwszymi urodzinami! byly to doslownie trzy kroki i bammmmmmmmmmm! w kilka tygodni pozniej doszedl do pelnej wprawy! a dzis biega jak szalony o normalnym chodzeniu chyba zapomnial
                Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!
                Anulla

                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200612081135.html
                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200701023832.html
                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200711281774.html
                http://www.kraina.hipp.pl/?id=5908

                http://s2.pierwszezabki.pl/011/011474990.png?543

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  My tez juz mamy pierwsze samodzielne kroczki za soba ,a bylo ich na pierwszy raz az 5 . Synek skonczy za kilka dni 11 m-cy -przy meblach i za reke chodzi juz od 2 m-cy
                  Last edited by iwona_be; 22-06-2009, 16:26.

                  Skomentuj


                    #69
                    Mojo corka zaczeła pierwsze kroko stawiax 2 tygodnie przed roczkiem a syn zaraz po niej chociaz minelo jakies tydzien czasu bo one sa blizniakami

                    Skomentuj


                      #70
                      Pierwsze samodzielne kroki Adrian zrobił dopiero w 15-tym miesiącu, dosyć późno (raczkowanie zaczęło się dopiero po roku). Ale teraz nadrabia i nie ma chwili spokoju żeby sobie usiąść. Jest wszędzie i strasznie szybko się przemieszcza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Napisane przez Elwiraa Pokaż wiadomość
                        Pierwsze samodzielne kroki Adrian zrobił dopiero w 15-tym miesiącu, dosyć późno (raczkowanie zaczęło się dopiero po roku). Ale teraz nadrabia i nie ma chwili spokoju żeby sobie usiąść. Jest wszędzie i strasznie szybko się przemieszcza
                        moj tez elwirko szaleje ,zaczal chodzic w wieku 10 i pol mca,teraz wszedzie go pelno.

                        Skomentuj


                          #72
                          Tomuś miał 8 miesięcy jak zaczął w łóżeczku chodzić, potem przy meblach. Teraz chodzi za rączkę i sam stawia 2-3 kroczki, a za kilka dni skończy roczek.
                          Pozdrawiam.

                          Skomentuj


                            #73
                            moja Julka ma 12 miesięcy nie potrafi raczkować ale jak usiądzie to suwa się na pupie

                            Skomentuj


                              #74
                              MOj Piotrus zaczol raczkowac jak mial 8 m-cy a niecale 10 jak zaczol chodzic.Dosc szybko ale ja nie uzywalam chodzika i malo prowadzalam za raczke a ze to "zywe srebro"wiec wziol sprawy w swoje rece








                              Skomentuj


                                #75
                                Napisane przez perfekt8 Pokaż wiadomość
                                moja Julka ma 12 miesięcy nie potrafi raczkować ale jak usiądzie to suwa się na pupie
                                Niektore dzieciaki tak maja,moja siostra tez smigala na tylku








                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X