Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Rocznik 2008

    witajcie
    moja córa urodziła sie 11 wrzesnia

    czy macie maluchy w żłobkach . bo jak tak to czy musiałyście jakoś spesjalnie szczepić ?
    Last edited by agnkel; 11-08-2010, 12:45.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Rocznik 2008

      Wiosna idzie więc trzeba odświeżyć stare śmiecie
      Mamusie jesteście?
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: Rocznik 2008

        No ba ! Pewnie ze jestesmy niestety jeszcze ukryte pod ciezkimi zimowymi klamotami ale juz powoli sie budzimy do zycia, zreszta moja mala nie daje ani pospac ani pozwolic sobie na nizsze obroty caly czas jest jej pelno ja nie wiem skad w takiej malej dziewczynce tyle sily do szalenstw.....
        Zuzia




        Skomentuj


          Odp: Rocznik 2008

          Witaj Kinga
          Moja Amelka od rana gdy tylko wstaje (głównie chwila po 6) mówi tak: mama chodź się ze mną bawić, układać puzzle itp.A mnie tak bardzo bardzo chce się spać

          Dziś mamy chłodny wiatr za oknem i dość chłodno więc plac zabaw dziś odpada.
          A co u Was??
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: Rocznik 2008

            Witam!
            czy można się przyłączyć , my jesteśmy z lipca
            COLORKA to samo mam z Cyprianem , tyle tylko że budzi się chwilę po 7 i mama ściągamy pampersiaka ubieramy się i choć układać klocki ha ha ani chwili odpoczynku.

            my czekamy na Em bo w pracy jest do 15 i może wybierzemy się na spacer ale u nas też mocno wieje.
            Cyprian był do poludnia u babci a ja zamiast się byczyc przed tv wyprasowałam 2 zmiany pościeli , 10 długich firan i zasłon i 3 zazdroski masakra





            Skomentuj


              Odp: Rocznik 2008

              Zuzia wstaje zaraz po osmej wiec i tak pozno z tego co widze pozniej meczy o baje, ale jest limit jedna dziennie do ogladania. Pieluszek nie uzywamy juz od roku wiec chociaz z tym jest spokoj .Ja wyslalam Zuze z tata do parku ale szybko wrocili bo zimno i wietrznie. U mnie tez porzadki wiosenne, wysprzatalam cala kuchnie i zrobilam pranie i padam doslownie
              Zuzia




              Skomentuj


                Odp: Rocznik 2008

                witajcie
                Colorka tak tak trzeba odświeżyć stare smieci

                moja Maja przechodzi samą siebie czasem nagminnie zjada wszystko co nie jest do jedzenia dziś znów kilka kredek zjedzonych do ostatniego okruszka
                a druga mania malowanie się wszystkim po buzi a najlepeij mazakami no masakrycznie wygląda mycie


                [IMG][/IMG]

                tak np wyglądała wczoraj; ja karmię małą wołam do Majki (bo zbyt długa cisza na górze) co robisz a ona NIE WIEM (co nas też zawsze rozbraja bo jak psoci to odpowiada żę nie wie co robi) a jakzeszła na dół tak umalowana była


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Rocznik 2008

                  Kinga my też już ponad rok bez pampersa ale na noc mu zakładam.
                  my dzisiaj nie zaliczyliśmy żadnego spaceru pomimo słońca strasznie zimno było i wiatr silny wieje. ale za to mam wszystkie firanki rozwieszone mlody bawi się teraz z tatą nowym traktorem a ja poczytam sobie mało ambitną prasę ha ha
                  Majek mała prze śliczna i ta buzka
                  u nas niestety nie da się ograniczyć bajek a zwłaszcza Elmo tak z 2 godziny dziennie oglada ale nie zawsze nieraz tylko wieczorynkę , zresztą tak jak ze słodyczami babcia wróciła i znów się zaczęły ciastka lizaki





                  Skomentuj


                    Odp: Rocznik 2008

                    dobre z tym "nie wiem" hehe

                    u nas tez pobudka chwile po 6 ale jak mala spi to mlody do nas do lóżka i puszczam mu bajke bo Gosia tak wyczulona ze jak tylko uslyszy jakąś gadke gabrycha to zaraz oczy jak 5zl, a tak to jeszcze pospi minimum do 6,30 a czasem nawet do 7,30, ale mam ubaw bo mlody oglada te bajki bez dzwieku

                    mysle i nie moge wymyslic jaki mam zrobic tort, no ksztalt juz mam obmyslonu- fiat 126p bo jak tylko zobaczy to krzyczy "maly mały at" chodzi o kremy, czy smietanowy czy czekoladowy czy jeszcze jakis inny znalazlam gdzies przepis na cytrynowy ale nie wiem czy mlodemu zasmakuje.

                    ja chcialabym zrobic juz wiosenne sprzatanie, ale jakos nie mam kiedy,

                    Skomentuj


                      Odp: Rocznik 2008

                      Eh Kruszyna znam to rozpieszczanie przez babcie jak mala wroci do domu to jest koszmar jakis wszystko wymusza drze sie w nieboglosy i w ogole ciezko nad nia zapanowac bo babcia pozwala wkurza mnie to strasznie najgorsze jest to ze tlumaczenie ze robi dziecku wode z mozgu nie skutkuje....

                      Maja słuchaj Twoja mala to artystyczna dusza moze artystka wielka bedzie i szkoli warsztat, a to bardzo wazne

                      Pieczulka ja robie zazwyczaj smietanowy bo wychodzi taki leciutki dodaje troche cukru pudru a do drugiej czesci troszke kakao i jest pycha
                      Zuzia




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rocznik 2008

                        Witam wieczorkiem
                        Pieczulka ja robię tort Kubusia Puchatka i też zastanawiam się nad kremem.Pomyślalam o smietankowo-czekoladowy -takiego jeszcze nie jadłam.Co myślicie??

                        Majek -czym Majcia najgorzej się wysmarowała co nie mogło zejść
                        Cale szczęście ,że moja nie ma takich pomysłów-za to nadrabia łobuzowaniem ,dać jej procę to za mało.

                        Witaj Kruszynka-pisz śmiało
                        My już także bez pampka -i cale szczęście!!
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: Rocznik 2008

                          dzień dobry
                          co słychać śpicie jeszcze ? XD
                          my już po sniadaniu małym sprzątaniu - choć było ciężko ha ha i właśnie kawkujemy i Elmujemy .
                          za godzinę zbieramy się do babci i jadę do miasta na małe zakupy, muszę młodemu kupić farby i ciastoline i takie tam.

                          u nas mróz od rana znowu zimno i szaro, na słońce dzisiaj nie ma szans będzie źle a już tak pięknie było i nawet stokrotki zakwitły. . . ach





                          Skomentuj


                            Odp: Rocznik 2008

                            heja z rana
                            my już po śniadanku Julkę już wyprawiłam do szkoły
                            u nas dziś słonecznie więc pójdziemy na spacerek na pewno
                            kurcze tak się przyzwyczaiłam że mąż ciągle jest z nami (od Wigilii był na urlopie ) a wczoraj pojechał do dziadka na pogrzeb i jakoś mi dziwnie że go nie ma

                            Pieczula u nas identyko Olga usłyszy Majkę i od razu nie śpi; dlatego jak rano się Maja budzi to idę do niej na góre albo Krzyśka wysyłam i tam sobie jeszcze kimamy (tzn ja a mała buszuje w zabawkach)

                            Colorka najgorsze to marker czarny na powiekach tydzień schodził
                            a tak to ulubione kremy balsamy do ciałą zjada nagminnie a jak widzi krem do rąk to aż jej się uszy trzęsą

                            No my też już bez papka prawie rok i 8 miesięcy a na noc od roku ale jak się Olga urodziłato małej zdarzało się nasikać ale na szczeście to 2 tyg tylko trwało a i latem w nocy podsikiwała ale chyba z emocji i dużej ilości płynów

                            zresztą moja mało je a dużo pije i miałą podejrzenia o cukrzycę ale badania jej wyszły OK


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Rocznik 2008

                              Witam,
                              u nas piękne słoneczko za oknem lecz wieje wiatr,więc nie jest za ciepło.
                              Majek ,Majusia chyba lubi poznawać nie tylko smaki kulinarne z czego widzę
                              Powiedz jak się miewa Olga?
                              Mówisz ,że mało jadła dużo pila?Jakbym widziała moją


                              Kruszyna ,ja mam przeklętą ciastolinę.Tak wchodzi w dywan wrr!
                              No ale jak się tu nie bawić z dzieckiem.Masz jakąś wypróbowaną ?My obecnie używamy magicznej lodziarni
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: Rocznik 2008

                                Colorka my kiedyś dostaliśmy Ciastokreacje takie w żółtych kubeczkach, zestaw kulinarny ale , młody się mało tym interesował- później Em kupił mu ale taką pastelowo-posrebrzane kolorki z jakiejś innej firmy i też była fajna i łatwo dała się usunąć. My kupujemy takie 4-5 kubeczków za 12-15 zł bo lepimy węże i kuleczki i takie tam pierdoły

                                a farbki takie wodne mu kiedyś kupiłam do malowania palcami i super schodziły podczas prania mam nadzieje że je dostane, bo ostatnio ich nie widziałam- a zaniedbałam strasznie zabawy plastyczne- ale od 2tyg nadrabiamy-wyklejanki, książeczki edukacyjne, malowanie ale szybko mu sie nudzą.
                                Uciekam na busa buziaki:P





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X