Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Rocznik 2008

    Napisane przez anka27grudziadz Pokaż wiadomość
    Witam wszystkie mamusie .
    Moja córcia też jest ze stycznia urodziła sie 14.01.2008
    Ma na imie Julcia .
    A mam jeszcze pytanko czy są tu może jakieś mumsie które miały bliźniaków ??
    Jeśli tak to proszę o kontakt .
    Pozdrawiam cieplutko.
    żapraszam na wątek styczeń 2008.Mój synek młodszy o 3 dni od Twojej córci i widzę że termin porodu masz podobny jak ja,ja na 24.08.No i jesteśmy sąsiadkami bo ja z Torunia jestem.A teraz masz mieć bliźniaki?






    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Rocznik 2008

      Witam
      Mój Synek Ksawery Urodził Sie 12 Maja 2008r.jest Słodkim I Bardzo Zywym Dzieckiem.chyba Miał Byc Kobietka Bo Interesuja Go Wszystkie Prace Domowe.ciekawe Czy Tak Mu Juz Zostanie.taki Facet W Domu To Skarb Prawda?
      Pozdrawiam Wszystkie Mamy I Ich Maluszki







      http://kraina.hipp.pl/?id=13333

      Skomentuj


        Odp: Rocznik 2008

        Witam mój synek urodził się 17.12.2008 chociaż miałam termin na 6.12.08 to by były mikołajki ważył 4950 i mierzył 57cm,ma na imię Jakub bo nie chcieli nam zarejestrować go jako Kubaale i tak wołamy na niego Kubuś.Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie

        Skomentuj


          Odp: Rocznik 2008

          Witam wszystkie Mamy!
          Moja starsza córeczka Weronisia urodziła się 28 stycznia 2008r.
          Jutro właśnie kończy już 2 latka!!!

          Skomentuj


            Odp: Rocznik 2008

            Witam wszystkie mamy!!! Moja córeczka urodziła się 27 września 2008 roku.Pozdrawiam ciepło ze śnieżnego Torunia

            Skomentuj


              Odp: Rocznik 2008

              Witam wszystkie mamy!!!Moja córeczka urodziła się 27 września 2008 roku. Pozdrawiam serdecznie z zaśnieżonego Torunia

              Skomentuj


                Odp: Rocznik 2008

                Witam mamusie wszystkich dwulatków.
                Nasza Julka urodziła się 28.04.2008 (termin był na 3 maja) ważyła 3.250 i mierzyła 55cm Jest bardzo żywym dzieckiem że czasami to ja już nie nadążam Julka bardzo lubi czytać i powtarzać wszystkie wierszyki,nie wspominając o śpiewaniu
                Jak tam wasze pociechy?Pozdrawiam cieplutko

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Rocznik 2008

                  Witam moja Oleńka urodziła się 29 pazdziernika 2008 wazyła 3650g,długośc 56 cm.

                  Skomentuj


                    Odp: Rocznik 2008

                    hej dziewczynyMoj synek ma na imie Nikodem ur.22 08 2008r.pozdrawiam Torunco taka cisza ogolniewazyl 3.260 55cm.Kochany urwisek
                    Last edited by iwcia32; 26-03-2010, 11:19.

                    Skomentuj


                      Odp: Rocznik 2008

                      No właśnie po co ta cisz???Moja mała właśnie przechodzi wiosenne przeziębienie.Jak sobie z tym radzicie???

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rocznik 2008

                        moj wlasnie jest poniestety zakonczylo sie na antybiotykui tak chyba sukces,bo pierwszy raz dostal.a malutka ma katarek i kaszelek?

                        Skomentuj


                          Odp: Rocznik 2008

                          witam witam i o zdrowie pytam

                          dziewczyny pochwalcie sie co tam u was i waszych dzieci jakie postepy.
                          dla mojego szkraba zbliza sie przelom bo za 2 tyg mam termin porodu ,zobaczymy jak to bedzie

                          Gabrys sie troche buntuje i ma lepsze i gorsze dni, ja staram sie nie uginac ale czasem nerwy utrzymac na wodzy jest ciezko gdy te slodkie oczka patrza w moje i specjalnie raczki broja.
                          w uzebieniu nadal brakuje wszystkich 5, i nie wiem czy czasem te jego marudzenia to z zebow sie nie biora, ale pyszczka nie chce dawac do ogladania.
                          pielucha juz tylko na noc i na spacer, od kilku razy i kupa laduje w nocniczku.
                          z gadaniem u niego slabo, kroluje "a cio to", reszte zdaza mu sie powiedziec nawet skomplikowane slowa ale jednorazowo,
                          coraz wiecej sam wymysla zabaw i wyobraznie ma niesamowita.(pewnie jak wszystkie 2latki)

                          troche ostatnio musimy sie nagimnastykowac z popoludniowa drzemka(polozyc sie i zasnac spokojnie nie chce a bez drzemki jest przemeczony i nieznosny) wieczorem jest nie najgorzej ale szalu nie ma,no nocki przesypia,chyba ze wiele emocji bylo w dzien.

                          ogolnie wszystko w porzadku, idziemy niedlugo na bilans dwulatka wiec sprawdzimy zdrowie.

                          Skomentuj


                            Odp: wrzesniowki 2008

                            Napisane przez mamamartynki5 Pokaż wiadomość
                            zapraszam mamy i dzieci wrzesien 2008
                            Witam,moj synus urodzil sie 8 wrzesnia 2008r.

                            Skomentuj


                              Odp: Rocznik 2008

                              Mój synek-Kornelek urodził się 6 września 2008 r. Ważył 3950g i miał 58 cm długości to moje pierwsze dziecko. Jest bardzo energiczny, wszędzie go pełno... taki już jego urok muszę sie pochwalić, że pięknie juz mówi całymi zdaniami. Jest po prostu cudowny, jak każdy maluszek dla SWOJEJ MAMUSI pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i pociechy

                              Skomentuj


                                Odp: Rocznik 2008

                                Witam moja corcia Julia urodzila sie 5 wrzesnia wazyla 3450g byla dluga 56cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X