Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    WITAM DZIEWCZYNY!
    jak wam podoba sie nasza wiosenka
    ciezko spacer nawet zaliczyc
    Tomuś 27 sierpien 2008

    Skomentuj

    •    
         

      mój mały też śmiga w antypoślizgowych skarpetkach - narazie więcej na czworaka,ale też dużo staje koło narożnika i już zaczął się puszczać żeby równowagę złapać
      tak myślę że roczek to mi przebiega
      no cóż chyba czas na zakup szelek,bo teraz już go ciężko upilnować,a co dopiero jak z wózka wywieje
      Dawid 06.03.1995
      Julia 18.05.2004
      Adaś 30.06.2008



      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

      Skomentuj


        ja nie narzekam - słoneczko, lekki wiaterek - u mnie wiosna na całego
        krokusy przekwitają,żonkile kwitną ,w niedzielę idziemy na bazie
        Dawid 06.03.1995
        Julia 18.05.2004
        Adaś 30.06.2008



        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

        Skomentuj


          Z tymi szelkami to niezły pomysł
          A co do wiosny mamy też tutaj dość zaawansowaną,kwitną żonkile i tulipany,chociaż w nocy ma być nieco chłodniej,nawet straszą minusową temperaturą
          AMELKA UR.27.03.2008

          Skomentuj


            Gabrys chodzi glownie w antyposlizgowkach, ale strasznie krzywo stawial stopy(bo w takim szerokim rozkroku lazil) wiec go 2-3 dni przeganialam w takich dosc sztywnych w kostce butkach, a teraz to znowu czesciej na skarpetach, ale chociaz na chwile laduje go w butki, ale musi byc wyspany bo inaczej to sie o wszystko potyka

            kalendarze szczepien sa dosc zblizone, te najwazniejsze sa wszystkie podobnie, ewentualnie poszczególne kraje tylko dodaja niektore szczepienia.
            ale kilka szczepionek jest bardzo dyskusyjnych(typu pneumokoki uodparniaja na 6 z 100 szczepow a kosztuje krocie)
            ja chcialam dodatkowo zaszczepic na rotawirusa, ale niestety nie mialam wtedy kasy ,
            myslalam o ospie w. ale tu jest duzo kontrowersji,(mojej kuzynki dzieci,zaszczepione i w tym roku przeszly okropnie ospe,sa w wieku 6 i 13 lat)
            i obowiazkowo wzwA

            dobrze ze na czarna ospe juz nie trzeba szczepic,brrr

            Skomentuj


              Hej dziewczyny
              Moja Ania urodziła sie 30 grudnia o 18.40 z wagą 3500 i dł 56 cm. Teraz nie wiem ile wazy ale za kilka dni mamy szczepienia, wiec sie dowiem. Ania tez mi sie strasznie ślini i czesto wklada raczki do buzi, na poczatku myslalam ze to z glodu ale robi tez tak po jedzeniu a jak probje ja znowu przystawic do piersi bo myslalam ze to moze z glodu to nie chce jesc. moze to i na zabki ale wydaje mi sie ze to troche za wczesnie. zreszta sama nie wiem bo to moje pierwsze dziecko i zadnym ekspertem nie jestem )
              pozdrawiam wszystkie mamy i ich maluchy
              ale dzis sliczna pogoda - w sam raz na spacerek

              Skomentuj


                Karolina 22 Julia 02.07.2008 Międzyrzecz

                Skomentuj

                •    
                     

                  kasia55 witaj wśród nas, mam nadzieję że będziesz się z nami dobrze bawiła i udzieleła w grudniowym temacie.

                  zokusia po 2 tygodniach powinni szczepić jeśli wszystko ok.My też 19-tego byliśmy na szczepieniu, klusek waży już 7 kg i je też tylko pierś.

                  Co do ślinienia się to Kryspiś ślini się tak od 3-4 tygodni i już gryzak podgryza a czy to już ząbki to się okarze bo zanim wyjdą może potrwać nawet kilka miesięcy, na razie go swędzą dziąsełka.

                  jak chodzi o pogode to u nas dziś(przez okno) zapowiadała się pięknie ale rzeczywistość była brutalna... słońce niemiłosiernie raziło a do tego lodowaty wiatr,co u nas nie jest nowością bo mu prawie w górach ale mogło by nie wiać bo słoneczko to niech już z nami zostanie bo bardzo go brakowało ostatnimi czasy

                  Kryspin już całkiem rozgadany się zrobił ( odwrotnie niż ja... głos mi siadł i nie moge mówić ) i już sobie z grzechotką radzi ogólnie zdolny jest i nawet pani doktor się dziwiła że tak szybko sobie ze wszystkim radzi. zadowolona była z niego bardzo... no poza jego serduszkiem ale nie kazała jeszcze się martwić- zobaczymy za 6 tygodni i jak szumy nie znikną to do kardiologa będziemy szli, ale i tak się martwię bo w szpitalu też z tym problem był... ale zobaczymy...

                  a co tam u Was i Waszych skarbów?
                  pozdrawiamy serdecznie

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny
                    Ja jeszcze nie szczepiłam małej na ospę,uważam,że trochę tych szczepień za dużo mam wrażenie że jest ich coraz więcej a chorubska coraz gorsze...Jak walka z wiatrakami...Wciąż się zastanawiam nad tą szczepionką...
                    W Niemczech szczepionka przeciw pneumokokom itp. jest bezpłatna jedynie za rotawirusy trzeba płacić.
                    AMELKA UR.27.03.2008

                    Skomentuj


                      Amelka 20.11.2008 Nowa Ruda(Wałbrzych)

                      Witaj Edytko! Jaki zbieg okoliczności i ja jestem Edyta i mam 4 miesięczną córeczkę o imieniu Amelka, nawet nie spostrzegłam jak zleciał ten czas. Dopiero co chodziłam z brzuszkiem, a tu już 4 miesiące Pozdrawiam i niech się pociecha chowa zdrowo
                      [link=http://www.mamacafe.pl/][image noborder]http://www.mamacafe.pl/suwak/4341.png[/image][/link]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziś są pierwsze urodzinki Gabrysia


                        Sto lat! Sto lat - wujek krzyczy. Ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli. Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje. Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie.
                        Sylwia 9 latek
                        Damianek 17 m-cy


                        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                        Skomentuj




                          Do zabawy mnóstwa siły,
                          Żeby każdy dzień był miły,
                          Pełen śmiechu i radości,
                          Stu urodzinowych gości,
                          Aut, kllocków i pluszaków,
                          Stu prezentów , stu buziaków,
                          Zdrowia szczęścia i słodyczy ..


                          Ciocia Iza z Amelką życzy
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            kate79 synio Maciuś 28,04,2008 Zamość

                            Skomentuj


                              Dla Gabrysia dużo zdrówka i samych fajnych prezentów!
                              I uśmiechu każdego dnia!

                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Napisane przez dysiunia18 Pokaż wiadomość
                                Witaj Edytko! Jaki zbieg okoliczności i ja jestem Edyta i mam 4 miesięczną córeczkę o imieniu Amelka, nawet nie spostrzegłam jak zleciał ten czas. Dopiero co chodziłam z brzuszkiem, a tu już 4 miesiące Pozdrawiam i niech się pociecha chowa zdrowo
                                Cześć Edytko,rzeczywiście to zbieg okolicznościNa dodatek mój mąż jest z Wałbrzycha.
                                Wcale ci się nie dziwię przy dziecku ,czas leci bardzo szybko,czasami żałuję,że nie można go trochę spowolnić...Ciesz się każdą chwilą,nawet się nie obejrzysz jak minie okres niemowlęctwaMoja Ami już za tydzień skończy roczek.
                                Wszystkiego najlepszego dla Gabrysia dużo zdrówka i uśmiechu na codzień i super prezentów!!!
                                AMELKA UR.27.03.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X