Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Agatka dziś w nocy skończyła 7 miesięcy

    Skomentuj

    •    
         

      Wszystkiego najlepszego na 7 miesiecy dla AGATKI Rosnij szybciutko i zdrowiutko
      my tez juz po obiadku. dzisiaj mielismy indyka z warzywami. maly sie zajadal, ale pod koniec maruda sie zniego zrobila, bo byl spiacy, teraz drzemie slodko.
      Agaciade chyba bardziej obawiam sie o wlasne samopoczycie, ze bedzie mi synka brakowac. O niego sie nie boja, bo bedzie wowczas z tatusiem. ja za to nie wiem jak to zniose, nie widziec go tyle godzin. Ale z drugiej strony brakuje mi pracy, znajomych, kontaktu z ludzmi. mam nadzieje, ze wszystkoo z czasem sie unormuje i sie w tym wszystkim odnajde. takia jest kolej rzeczy, ale bedzie trudno na poczatku.Pozdrawiam i zycze wszystkim milego weekendu.
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        Uuuu ale tu pustki...milego weekendu dla wszystkich

        Skomentuj


          A co do pracy to ja też narazie jeszcze nie wracam z jednej strony brakuje mi kontaktu z innymi ludźmi, ale z drugiej nie mogłabym zostawić Agatki, choć na mnie też przyjdzie czas Trzymam kciuki Rataj, żeby te rozstania nie były aż tak bolesne i aby czas szybko leciał

          Skomentuj


            Wlasnie sie zorientowalam ze pisze ie w tym watku w ktorym chce...ide sie napic kawy ...

            Skomentuj


              Agaciade mam pytanko odnośnie basenu, bo też chciałabym się wybrać z Agatką, tu w Łodzi mamy jeden taki basen przystosowany dla niemowląt. Co brałaś dla małego, oczywiście oprócz ciuszków na zmianę pieluch itp, chodzi mi o jakieś rękawki do pływania czy coś takiego? Czy mieliście go przez cały czas na rękach, czy jakiś instruktor Wam pomagał? No i czy mały był tylko w pieluszce czy zawijaliście go w ręcznik jak był poza basenem? Jejkuś tyle pytań mi chodzi po głowie na tym basenie jest bardzo dużo rodziców z niemowlakami dlatego nie wiem czy uda mi się zasięgnąć rady jakiegoś instruktora

              Skomentuj


                Ewpaw-na początku dużo radości i uśmiechu dla Twojej Córeczki

                Co do basenu...Na pewno przyda Ci się specjalna pieluszka do basenu.Ja poza pieluszką na zmianę, ubrankami wzięłam jeszcze żel do mycia i balsam, żeby po opłukaniu pod prysznicem nabalsamować ciałko Kubuta.Nie mieliśmy żadnych dodatkowych akcesoriów.Ręcznikiem owinęłam Kubusia dopiero po wyjściu z basenu, ale słyszałam gdzieś, że można z dzieckiem wejść do basenu w ręczniku i wtedy ręcznik zdjąć, żeby dzieciaczek stopniowo oswajał się z wodą.Zabawa w basenie trwała około 20 minut, myślę, że jak na pierwszy raz to było wystarczająco.Troszkę się z Kubusiem pluskaliśmy, przekładaliśmy go na brzuszek na plecki.Niestety nie trafiliśmy na żadnego instruktora, ale chcemy któregoś razu skorzystać z takich zajęć prowadzonych specjalnie dla maluszków, żeby wiedzieć co konkretnie można robić. Życzę miłego spędzenia czasu na basenie, i żeby Agatce się spodobałoTo na prawdę fajna sprawa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ratajtak sobie pomyślałam, że pewnie to Tobie będzie najciężej Szkraba zostawiać w domciu.Pomyśl sobie jednak, że masz szczęście, że Maluszek będzie w domu z Tatą, a nie z obcą osobą, czy w żłobku.Jest to jakieś pocieszenieTrzymam za Ciebie kciukiBędzie dobrze

                  Skomentuj


                    dziekuje wszystkim i wiecie co wychodzi nastepny.Ja mysle ze teraz to juz pojdzie z gorki

                    Skomentuj


                      no i nie posiedzę dzisiaj Adaś wybił się ze snu i na zmianę go próbujemy uśpić
                      Dawid 06.03.1995
                      Julia 18.05.2004
                      Adaś 30.06.2008



                      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        DObry wieczorek ,
                        Moja Amelka właśnie usnęła

                        Asiu kurcze jak dziecko się przebudzi to poźniej cięzko je uspac

                        Beti a ile macie juz zabkow
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Czesc dziewuszki ja tylko na chwilke zajrzalam bo ide spac.Iza wiesz co?Jak bylismy w gorach to maly spal w osobnym pokoju i ktorejs nocy przestalismy wstawac jak sie budzil bo nie slyszelismy a teraz spi jak aniolek cala noc w swoim lozeczku.wczesniej tez nie robil wiekszych problemow ale teraz wcale juz sie nie budzi.
                          Milego wieczorku i kolorowych snow zycze

                          Skomentuj


                            hej mamusie jesteśmy po kąpieli i w sumie nie było płaczu ale zbierało mu sie nie raz. weszłam z nim do wanny wzieliśmy delfinka naskręcanego i cały czas do niego mówilsmy i już chyba wiem co powodowało placz on sie czuje bradzo niepewnie w dużej wannie widac, że szuka czegoś czego może się złapać i jedyną rzeczą jaką ma pod ręką jest waz od pryszniaca - ale dobre i to myśle, że jeszce ze dwa razy się z nim wykąpie i będzie dobrze. ale widac strach w jego oczach i to mnie przeraża. ale cóż poczekamy zobaczymy.
                            Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                            Skomentuj


                              dziunia_ania pomalutku Jasiek sie przyzwyczai, zrob jeden dzien przerwy i sprobuj ponownie wejsc do wanny. Moj Franek jak byl w wannie z tata, tez mial strach w oczach, dalam mu kaczuszki, pieluszke tetrowa(bo on zawsze ja gryzie) i myjke i bylo lepiej. Z czasem sam bedzie sie upominal, ze chce w duzej wannie. Mozesz mu troche plynu do kapieli wlac i zrobic piane, dmuchac w nia, dzieci to lubia. Mozesz go polaskotac. sa tez takie specjalne foteliki, ktore sie wstawia do wanny. tez musze taki zakupic, bo Franek nie siedzi jeszcze samodzielnie.Bedzie dobrze pozdrawiam
                              FRANEK 16.08.2008

                              Skomentuj


                                wiem, ze są takie foteliki ale mój Jasio juz sam siedzi i nie ma z tym problemu. wiem, ze trzeb dzieciaczka zabawiac i ja starałm się pokzać mu jak pluskać nóżkami (do tej pory w małej wanience szło mu super ) i jak chlapac rączkami. dłam mu tez delfinka ale nastepnym razem dam zabawke która bardzo lubi i naszczęście jest to gumowy misio więc moze go zabrać ze sobą/. może jak zobaczy znajoma zabawke będzie lepiej.
                                Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X