Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

    Moim zdaniem także urodziny w domu to dobry,fajny pomysł. Grunt aby dopisało towarzystwo oraz aby nasze dziecko czuło zainteresowanie,to wg mnie kluczowa kwestia

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

      Ja też jestem zdania, że lepiej w domu. Tam dzieci czują się najswobodniej.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

        Fajne urodziny można zrobić w McDonaldzie ;D wiadomo,że nie wolno przesadzac z fastfoodami, ale to w koncu urodziny
        Ja pamietam jak mialam urodziny w Multikinie.... ale to juz bylam starsza. bylo super

        Skomentuj


          #64
          Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

          Dużo zależy od tego w jakim miesiącu odbywają się urodzin. Z doświadczenia wiec, że np latem najlepiej sprawdzą się po prostu w ogrodzie. W chłodniejsze miesiące pewnie pomyślałabym o jakiś rozrywkach na mieście.
          Gotowanie to moja pasja. W przerwach od gotowania najczęściej odwiedzam restauracjacarpediem

          Skomentuj


            #65
            Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

            oo jak ja bylam mala to mialam urodziny raz w McDonaldzie, raz w kulkolandii czy jak to sie tam nazywalo, raz w Multikinie - wszędzie bylo fajnie! wszystko zalezy od wieku dziecka

            Skomentuj


              #66
              Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

              Dla mnie zawsze najlepsze będzie robienie takich urodzin w domu - chyba, że nie ma na to miejsca. Dzieci w domu czują się swobodnie i nikomu innemu nie będzie tak bardzo przeszkadzać, że się wygłupiają.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                My organizowaliśmy w Parku Rodzinka tuż pod Poznaniem http://www.parkrodzinka.pl/oferta.html Dzieciaki świetnie się bawiły, wariowały. Mają tam pełno rozrywek - trampoliny, zjeżdżalnie, interaktywne podłogi, moduły edukacyjne itd. Na terenie Parku jest też restauracja, więc nie ma problemu z organizacją menu urodzinowego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                  Ja też jestem za tym, aby urodziny dziecka robić w domu. Nie ma co przesadzać. Inna sprawa jak ma sie mały dom to można wówczas wyjechać na działkę.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                    Mysle ze tu w gre wchodzi wiek dziecka i odowiedni dobor miejsca, moze byc dom , moze sala zabaw a moze restauracja

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                      Ja zrobilam w tym roku w ogrodzie. Zaproslilismy 4 dzieci. Dziadkowie i chrzestni tez wiedzieli o imprezie i przyszli na nia, ale nie koncentrowalam sie na nich. Zrobilam im kawe, zjedli urodzinowy tort i tyle. Posiedzieli razem, pogadali, popatrzyli na dzieci.
                      Corka byla zachwycona, bo w koncu byla to impreza dla niej.
                      Ogolnie nie robilam duzo jedzenia - tylko mafiny i tort oraz paluszki i picie. W razie czego mialam parowki i male pizze w zanadrzu, ale nie byly potrzebne, bo dzieci caly czas sie bawily, a o 18 zostaly odebrane, takze jadly kolacje u siebie w domach.
                      Najwiecej pieniedzy pochlonely atrakcje, dzieki ktorym dzieci byly ciagle czyms zajete i sie nie nudzily. No i dekoracja... Ale mozna sie bez tego obyc.
                      pełna księgowość

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                        Napisane przez butkagurka Pokaż wiadomość
                        Ja zrobilam w tym roku w ogrodzie. Zaproslilismy 4 dzieci. Dziadkowie i chrzestni tez wiedzieli o imprezie i przyszli na nia, ale nie koncentrowalam sie na nich. Zrobilam im kawe, zjedli urodzinowy tort i tyle. Posiedzieli razem, pogadali, popatrzyli na dzieci.
                        Corka byla zachwycona, bo w koncu byla to impreza dla niej.
                        Ogolnie nie robilam duzo jedzenia - tylko mafiny i tort oraz paluszki i picie. W razie czego mialam parowki i male pizze w zanadrzu, ale nie byly potrzebne, bo dzieci caly czas sie bawily, a o 18 zostaly odebrane, takze jadly kolacje u siebie w domach.
                        Najwiecej pieniedzy pochlonely atrakcje, dzieki ktorym dzieci byly ciagle czyms zajete i sie nie nudzily. No i dekoracja... Ale mozna sie bez tego obyc.
                        A jakie miałaś strakcje jeśli mogę podpytać? Co do dekoracji to te wiele rzeczy można ja np zawsze robię sama banner urodziny

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                          Mika a jak robisz banner Jakim sposobem ? Może i ja taki zrobiłabym na urodziny synka Ja to lubię takie rzeczy tworzyć Mam zamiar zrobić też piniate

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                            Nie jest tak naprawdę ważne, gdzie zorganizujemy imprezę dla dziecka, ale jak ona będzie wyglądała. o ofertę. Z tego co wiem, to organizują niesamowite atrakcje, a dzieci naprawdę świetnie się bawią.
                            Last edited by disne; 15-06-2020, 13:36. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                              Za chwilkę synek ma trzecie urodziny, więc myślę, by z tej okazji zaprosić znajomych z ich dziećmi. Tylko jak to urządzić, by nie koncentrować się na dorosłych, ale na dzieciach. Zazwyczaj u znajomych wygląda to tak, że dzieci bawią się w pokoju małego jubilata, a w centrum są dorośli.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                                Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                                Za chwilkę synek ma trzecie urodziny, więc myślę, by z tej okazji zaprosić znajomych z ich dziećmi. Tylko jak to urządzić, by nie koncentrować się na dorosłych, ale na dzieciach. Zazwyczaj u znajomych wygląda to tak, że dzieci bawią się w pokoju małego jubilata, a w centrum są dorośli.
                                Ja też zauważyłam taką tendencję. A przecież na przyjęciu to dziecko powinno być w centrum uwagi My 3. urodziny naszego synka wyprawimy w domku


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X