Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

    Ja ostatnio organizowałam urodziny dzieciaczka w Monpepeland, był grill i dużo atrakcji takich jak karuzele, kolejki, wóz strażacki, basen z piłkami dzieciaki miały masę frajdy i dobrej zabawy

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

      My chcemy zorganizować urodziny córki w http://www.incaplay.pl/ Do tej pory bawiliśmy się w domu ale ostatnio mała wymyśliła, że chce mieć urodziny w maku:/ Zaproponowałam jej salę zabaw jako zdrowszą i fajniejszą alternatywę. Na szczęście się zgodziła

      Skomentuj


        #48
        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

        Według mnie, jeśli ktoś ma na to pieniądze to warto zorganizować urodziny dla dziecka z pomocą jakiejś firmy, bardzo atrakcyjne urodziny dla dzieci w okolicach Katowic można znaleźć na przykład pokazy naukowe, podchody i tym podobne. Organizowałam urodziny dla dzieci Sosnowiec i byłam niezwykle zadowolona, kadra od razu żłapała kontakt z dziećmi, a dorośli mogli spokojnie porozmawiać. Moje dziecko było zachwycone.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

          Ja również uważam, że imprezy plenerowe są najlepszym rozwiązaniem. No tylko wtedy musi już być naprawdę ładna pogoda. Na dworze jest dużo więcej możliwości, by zorganizować jakieś atrakcje. Można chociażby wynająć zabawki dmuchane dla dzieci http://www.danmel.com.pl/index.php/kategorie/dzieci/ . Na festynach tego typu atrakcje zawsze mają 'wzięcie' więc myślę, że dzieciaki byłby zadowolone.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

            Wiem z doświadczenia, że dla dzieciaków najważniejsze nie jest miejsce, a pomysł na samą imprezę oraz oczywiście odpowiednie towarzystwo Co do firm specjalizujących się w organizacji imprez urodzinowych dla dzieci, to polecam Iki Studio. Zapewniają między innymi animatorów dla dzieci, zabawy z klaunem, dmuchańce i inne atrakcje. Dzieciaki są zachwycone, a o to przecież chodzi!

            Skomentuj


              #51
              Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

              Teraz jest dużo sal zabaw gdzie można zorganizaować urodziny, ale myśle że mniejsze lokale typu kawiarnie, pizzerie też się nadają trzeba tylko zainwestować w dobrą animatorkę żeby dzieci miały miały zagospdarowany czas.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                To prawda,bez dobrego gospodarowania czasem na urodzinach,dzieci zaczną się szybko nudzić i w praktyce często wychodzi na to,że gdybyśmy urządzili takie urodziny w domu,to efekt byłby lepszy,więc to nie miejsce decyduje o atmosferze ile osoby które znajdują się na urodzinach,pamiętajmy o tym.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                  Miejsce jest ważne, ale nie zapomnij o torcie. W Warszawie słynna jest Cukiernia Camargo. Jak zdecydujesz się na tort u nich, to na pewno nie pożałujesz.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                    Jeśli chodzi o pomysły na zorganizowanie urodzin dla dziecka, to polecam Roboty i Spółkę http://robotyispolka.pl/. Mają ciekawą ofertę robotów LEGO, które dzieci same budują, a następnie poprzez zabawę sprawdzają ich działanie. Świetne połączenia nauki i zabawy. Polecam każdemu rodzicowi, który chce sprawić swojemu dziecku niezapomniane urodziny

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                      Najlepszym miejscem na takie imprezy zdecydowanie są sale zabaw. Ja polecam tą http://www.incaplay.pl/ mają dużo miejsca na zabawy do tego można wybrać pakiet jaki chcemy dla dziecka, zrobić impreze tematyczną czy też poprosić o zorganizowanie jakiś kreatywnych warsztatów. Według mnie super opcja

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                        Korzystał może ktoś z tego organizatora? Przyjęcia urodzinowe o określonej tematyce lubią chyba wszystkie maluchy. Urodziny pod hasłem Indianie i Kowboje to malowanie twarzy we wzory indiańskie, nauka indiańskich tańców i wiele innych zabaw w tej tematyce.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                          Ja chyba postarałabym się sama zorganizować przyjęcie ale może dlatego, że w tym momencie było by mi torszkę szkoda pieniędzy na firmę ;(

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                            Ja preferuję urodziny w domu haha
                            Ale mój dzieciak woli w tzw "małpich gajach" wypełnionych kulkami. Dzieciaki maja profesjonalną opiekę, a rodzice mogą w spokoju wypić kawę i wymienić się swoimi spostrzeżeniami co do wychowania.
                            Traktuj syna jak księcia przez pięć lat, jak niewolnika przez dziesięć, a jak przyjaciela przez następne lata.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                              Jak urodziny wypadają latem, a mieszka się w domu jednorodzinnym i ma sie ogród to można atrakcje zrobić przed domem. My właśnie w tym roku mamy taki plan, na popołudniowy bal na świeżym powietrzu. Powiesimy balony. Jestem pewna, ze synek będzie zadowolony. Imprezy tematyczne to bardzo fajne rozwiazanie.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                                Ja zrobiłam w domu i było super!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X