Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik samochodowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    powiem Ci ze fajny ale jak dla mnie drogi.jeszcze jakby było to np.od 9-36kg to jeszcze może bym dała bo na dłużej....a tak to wolę maxi cosi co wczesniej pisałas

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      właśnie jak mąż cenę usłyszał to stwierdził że zabsolutnie za drogi...
      pewnie kupię maxi cosi... dzięki za rady
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #63
        no drogi jest ale warto polecam,wygoda jest naprawde dla nas i dla dziecka
        jesli stac kogos to bym tylko to polecila,a jesli chodzi o maxicosi to tez fajny,ale nie jest tak wygodny dla dzidzi jak AXISS dokladnie je porownywalam w sklepie i w maxi cosi obicie jest bardziej twarde i taki troche sztywny jest,a roznica w cenie nie jest bardzo duza,wiec my wolelismy troche dolozyc i miec ten cudowny rozowy
        GABRYSIA:12.03.2008.

        Skomentuj


          #64
          fajny fotelik

          a myśmy kupili Ramatti - ten z krzyżowymi pasami, nie ukrywam że w pewnym sensie z polecenia znajomych, którzy go reklamują ale zupełnie nie żałuję - Karolinka nie tylko go lubi ale po przejechaniu trasy Warszawa - Dębki wyszła z tego fotelika nie spocona, co w poprzednim foteliku (maxi cosi) nie było możliwe. Trzeba sie tylko nauczyć go zapinać, bo na początku jest to męczące, ale po tygodniu sie przyzwyczajasz - no i paznookcie oszczędza )))

          Skomentuj


            #65
            My planujemy kupno maxi-cosi Tobi. Co o nim sądzicie? Może ktoś ma?


            Skomentuj


              #66
              Ramatti

              Ja też mam Ramatti z tymi pasami (Formula Isofix). Kupiłam po obejrzeniu programu o fotelikach dziecięcych w TVN Turbo, który mnie przekonał (plus pan sprzedawca w sklepie ) To nagranie jest gdzieś w internecie, jak znajdę to dokleję..

              Skomentuj


                #67
                ja amie7 mam chrapkę na maxi cosi ale priori bo tobi to dla mnie za drogi trochę.
                znajomy mnie przekonuje do Casualplay który jako jedyny na rynku ma regulowany pas kroczny co niby zima jest dobre bo jak mały w kombinezonie siądzie czy w ogóle grubo ubrany by go w kroku nie cisnął pas to zrobili regulowany. ale na żywo nie widziałam jak to wygląda. a cena teraz w promocji 700 zł.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Wiem, że tobi jest dość drogi, ale Jasiek ma w tym miesiącu imieniny więc cała rodzinka zamiast kupować zabawki, których mały ma już pełno, to złoży się na fotelik. Oczywiście, każdy da ile będzie chciał a my dołożymy resztę. Największy problem to wybrać dobry fotelik a to już nasze zadanie. Sporo jeździmy samochodem więc chciałabym żeby fotelik był bardzo bezpieczny. Obrotowy nie jest nam potrzebny bo mamy VW kombi więc miejsca z tyłu jest bardzo dużo.


                  Skomentuj


                    #69
                    Ja polecam foteliki z firmy Graco . Wprawdzie mam ten od 15 do 36 kg (Junior Maxi), czyli trochę nie ta waga- ale świetnie się sprawdza. i jest naprawdę wygodny.
                    pozdrawiam Kasia

                    Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                    Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                    Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                    poematem niezliczonych słów
                    mą radością, miłości promieniem,
                    dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                    Skomentuj


                      #70
                      Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                      ja amie7 mam chrapkę na maxi cosi ale priori bo tobi to dla mnie za drogi trochę.
                      znajomy mnie przekonuje do Casualplay który jako jedyny na rynku ma regulowany pas kroczny co niby zima jest dobre bo jak mały w kombinezonie siądzie czy w ogóle grubo ubrany by go w kroku nie cisnął pas to zrobili regulowany. ale na żywo nie widziałam jak to wygląda. a cena teraz w promocji 700 zł.
                      pinky ,zapytam ile on kosztuje?musze kupic juz fotelik>13 kg a nie wiem jaki wybrac i zeby cenowo byl w miare ,no wiesz...zupelnie nie orientuje sie w tych eotelikach ,moze doradzicie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        o priori pytasz? już za 470 można kupić.
                        tych priori jest kilka , niby to samo a cena wacha się między 500 a 700 zeta.
                        a pytałam w sklepie to niby tylko kolorem tapicerki sie różnią i materiałem obicia.

                        wiecie u mnie w mieście galerii pełno ze sklepami dla dzieci ale sklepów z fotelikami nie ma wcale, w osiedlowym sklepie 3 na krzyż, w smyku też, a ja bym chciała do takiego sklepu pójść żeby było kilkanaście do wyboru żeby dotknąć zobaczyć przymierzyć.
                        w auchanie oglądałam na markecie chicco vector, nawet ładny .
                        i priori macałam w sklepie i porównując oba maxi lepiej zrobiony.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #72
                          sproboje poszperac co to za model ten priori,nie wiem moze uzywanego poszukam bo prawde mowiac kasa bubu..wiem ze to jest inwestycja w bezpieczenstwo malucha takze jesli nie teraz to za troche czasu kupie jakis .Kasiulka ,dziex za podpowiedz

                          Skomentuj


                            #73
                            amie ja też mam VW passat kombi ale ja lubię wszelkie udogodnienia

                            annse ja i tak nie mam na razie kasy na fotelik, planowałam sprzedać ten co mam i dołozyc do nowego ale jak na razie ten nie chce się sprzedać.
                            każdy by chciał najlepiej by za darmoche oddać.

                            kasiulina ja mam dla starszego syna to Graco 15-36 kg i dla mnie to żadna rewelacja. cienkie obicie, twardy i do spania porażka a w długiej podróży i mojemu 10-latkowi zdarzyło się zasnąć i szlag mnie trafia jak mu głowa wisi.
                            tyle że ładnie wygląda ten fotelik, poza tym nie wymagam nie wiadomo co za taką cenę.
                            fotelik Graco 9-18 kg na allegro jest za 599 zł więc żadna to okazja cenowa, za ta kasę wolę Maxi cosi czy cos podobnego.
                            Last edited by pinklady; 15-06-2009, 19:25.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #74
                              Ja też mam Ramati, naprawde polecam, jest naprawde wygodny, a zwłaszcza dla chłopców mój Karol uwielbia w nim jeździć-nareszcie mu wygodnie!!!teraz bedziemy jechać na wakacje i mam nadzieje ze też się spisze na medal

                              Skomentuj


                                #75
                                [QUOTE=pinklady;81312]amie ja też mam VW passat kombi ale ja lubię wszelkie udogodnienia

                                annse ja i tak nie mam na razie kasy na fotelik, planowałam sprzedać ten co mam i dołozyc do nowego ale jak na razie ten nie chce się sprzedać.
                                każdy by chciał najlepiej by za darmoche oddać.

                                tez pinky chcialam sprzedac najpierw stary ,ale za 1 zeta nie oddam,wole zostawic w rodzinie.Kiedys chcialam sprzedac pierwszy wozio Dania ale sie wkurzylam bo kobita chciala za polowe ceny!Na drugi dzien przyjechal swiezo upieczony tata i kupil bez dwoch zdan.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X